Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?

Публикувано от filmatoplo 
450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
26-07-2006 - 20:52:49
450 евро на кв.за апартамент по морето . добре лие това .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
27-07-2006 - 00:59:17
значи апартамента е на 500 метра от водата , пвц дограма стъклопакет , тухла с 4 см изолация + минерална мазилка , тераса - метален парапет орнамент, кабелна и интернет . горе доло това е . кажете дали си струва . спешно е - утре го купувам .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
27-07-2006 - 13:00:01
filmatoplo,
Ти си интересен човек.
Вчера ни информираш какви са цените на труд в:

[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]

а днес задаваш въпроси. Ами ще го вземеш разбира се.
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
27-07-2006 - 13:23:41
clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 09:31:33
Peter 123 . Моята идея беше че в момента се пусна за продан една сграда , построена горе доло да добро место не далеч от плажа - в момента се извършват довършителните работи . Грубия строеж е минал , има пвц дограма , мазилка , ел . и вик. Срок за завършен вид до нова година . От вън ще има 4 см изолация стиропор и минерална мазилка . Тераса и метален парапет . Стълбище също в завърщен вид . Електромер и водомер за всяка част на собственост . Продава се на стаи с баня - колкото стаи изкаш толкова купуваш - тип хотел . та питам спешно дали е нормална цената - 450 е . за това . Намира се в град на юг от Бургас . Саите ще са до тапа и замазка .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 11:48:23
по евтино за сега няма но все пак щеше дами бъде от помощ вашия ценен съвет - в 12 часа днес трябва да дам отговор .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 12:38:35
Когато въпроса се формулира толкова общо, няма как да не се сетя за репликата на един виден бургаски културен деец от недалечното минало:" За съжаление не мога да ви излъжа с положителност!"


smiling smiley smiling smiley

Според мен си заслужава (ако си говорим само за цена). Теб само цената ли те интересува? И ако не е тайна с каква цел го купуваш - ти ли живееш там или имаш някакви инвестиционни намерения? Освен това не става ясно в кой точно град на юг от Бургас се намира въпросния апартамент. Аз лично не бих си го купил за живеене (ама да не се откланям от въпроса ти).
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 15:06:33
кооперацията е на ъгал , има изградена инфраструктора . това петно само не беше застроено в квартала . остъпено право на строеж , като предприемача го обезщетява с първия етаж и продава другите . и цената ме интересува но съм виждал други сгради строени от него и са добри . предимно софиянци ги купуват . града е от ранга на китен и созопол .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 15:15:57
Ами ако е в Ахтопол примерно-екстра.И за живеене си е много добре,а за рент аз поне не съм проучвал този град.
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 15:36:13
нее в ахтопол . но пред сградата е улица и широка ивица зелена площ отчасти се вижда морето . за отдаване лятото на туристи става . от терасата се осеща простор - просто на 50-60 метра няма сгради отпред .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход