Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?

Публикувано от filmatoplo 
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 16:07:35
бил съм свидетел на зделки сключени по 700 е . на кв . дане кажа че на ден някой уговаря или дава капаро или направо купува . за мен лично тези 450 е не ми изглеждат кой знае колко много - при положение че в тая цена влиза - место , план , партиди за ток и вик . за ново строителство все пак говорим . иза минута си на плажа . дайте ми коментар , та дори дае от рода - тиси луд да даваш толкова пари .
ven
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 16:28:42
хубаво е че има "инфраструктора" а пък щом "изкаш" да си свидетел на "зделки" купувай "место"-то smiling smiley

Ама пак не казваш за какво ще го купуваш?
Иначе как да ти дадем съвет? Това си е строго индивидуална преценка. Ако аз трябваше да купувам щях да гледам 100 неща - като положение, колко още хора ще имат имот в сградата - да не се окажеш с още 100 съседи и като трябва да се събират пари за общи разходи да се чудиш откъде като 100-те съседи са неоткриваеми. Какво застрояване има в района - абе фактори много.

Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 16:50:16
Каква е идеята да ти отговаряме, като ти вече е трябвало да си дал отговора?!
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 17:17:00
апартамента е среден на втори етаж - първия е за обезщетения собственик . окло мен са продадени на човек от софия и на англичанин - значи ще се ползват само лятото . най отдоло ще има магазин . до преди 10 години съм живял в къща с ортаци хора от софия , няма проблем идват за 3 месеца и ги няма зимата . за срещата - беше за 2 минути , само трябва да потвърдя като дам символично капаро и след 5 дена сделка с цялото плащане .понеже се познавам лично с предприемача уш ми намаля малко с 50 е на кв .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
28-07-2006 - 20:18:02
колко на квадрат струват тези апартаменти за 50 000 евро цитирани във форума и в какво качество .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
30-07-2006 - 11:14:02
след няколко дни ровене в форума - не открих такава ниска цена за ново строителство по морето . особено в отдавна действащ квартал и в този град . ако греша поправете ме .
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
02-02-2010 - 17:57:01
Quote
filmatoplo
450 евро на кв.за апартамент по морето . добре лие това .
ех спомени
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
02-02-2010 - 18:20:00
avatar
ФилмаТопло, оправете си темата, че една буква се набива в очи.*sos*

Колега Вие на юг от Созопол (и в частност Приморско) държите здрави цени.
Аз знам, че продавачите определят цената на кв.м., а не брокера.
Говорил съм с няколко строители перке е такава цената им - мълчат.
Ето това вече е добра цена за сезонен имот - 450 е едно и 1000 е съвсем друго.
Всеки разумен човек знае, че под 450 шанса да попадне на строител пирамида е почти 100 %.

Явно си доста развълнуван, защото бързаш и правиш грешчици при писането на Български.*book*

Ако го купиш, поне го купи днес, да знаеш че си го взел на култовата дата втори февруари! *drunk*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 20:25 от 2010.
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
02-02-2010 - 18:44:49
500 метра от морето не е малко като растояние. ако смяташ да го отдаваш под наем и до сега не си се занимавал с отдаване на ваканционни имоти... помисли добре защото може да останеш много разочарован от доходността. апък ако е за лично ползване какво ни питаш нас, гледаш и ако ти харесва купуваш. само незнам защо бързаш тепърва ще има много подобни имоти на подобна цена
Re: 450 евро на кв . до тапа - добпа цена лие ?
02-02-2010 - 18:50:18
морето си е море !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход