Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !

Публикувано от darkside 
Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 15:07:01
Натам отиват нещата независимо дали ви харесва. И то по-бързо, отколкото очаквах!
В много български градове вече тва е реалност - има стари, за ремонт около 8000/15000, а срещу 20 000евро имате богат избор на съвсем прилични жилища, особено ако са кеш...............не гледайте офертите, те са в друга епоха. Макар, че и като офертни цени вече има "пробив" на неиздържали психически продавачи. Аз вече и SMS-и получавам с предложения, баси!
И стига с тая София и с теа жълти павета.................тоа Фердинанд си нема работа и той, баси..............
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 16:39:52
Quote
darkside
Натам отиват нещата независимо дали ви харесва. И то по-бързо, отколкото очаквах!
В много български градове вече тва е реалност - има стари, за ремонт около 8000/15000, а срещу 20 000евро имате богат избор на съвсем прилични жилища, особено ако са кеш...............не гледайте офертите, те са в друга епоха. Макар, че и като офертни цени вече има "пробив" на неиздържали психически продавачи. Аз вече и SMS-и получавам с предложения, баси!
И стига с тая София и с теа жълти павета.................тоа Фердинанд си нема работа и той, баси..............

Браво, и аз се присъединявам за 3 до 10 средни заплати в ЕС. Значи средна заплата 30000Е годишно в ЕС. Умножаваме по 3, и по 10, и се получава от 90000 до 300 000 Е за среден клас имот. В момента средния клас имоти - за страната е 40000 Е (100м2 X 400 Е), значи ни чака сериозен ръст !!!
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 16:47:40
срещу 20 000евро имате богат избор на съвсем прилични жилища, особено ако са кеш...............не гледайте офертите, те са в друга епоха
----------------
Ти ще разбереш ли някога колко си смешен ? Да не гледаме офертите, а къде да гледаме ? Да ти четем съобщенията ?!
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 17:29:56
Трябва да предупредя сривльовците-влогари, че 149 няма да има! Времето за купуване започна да изтича и е крайно време кешът да бъде конвертиран в НИ. Икономиката започва да дърпа, безработицата намалява и не след дълго цените на НИ ще дръпнат здраво нагоре.
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 18:01:07
Абе вие как ги пазарувате тия имоти? На разсрочено за 6 месеца ли,та непрекъснато се пише за тоя "кеш".Ми те винаги са се продавали кеш имотите...
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 19:01:48
avatar
Хубавите имоти са над заплата на квадрат!:]
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 19:09:08
Quote
darkside
..........................................................
Перо, става дума за месечни заплати, брато!

Не съм чувал някой в ЕС да си изработва имота за 3 месечни заплати, чувал съм за 3-5 ГОДИШНИ дохода, и то на домакинство, при положение, че работят и двамата. Обърнато в заплати става 6-10 годишни заплати.
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 21:17:54
avatar
Quote
darkside

Не.....държа се като лисицата от една друга басня........със сиренцето.......

Тц!smoking smiley

Гарванът и Лисицата

Гарванът, кацнал на едно дръвче,

държеше в човката си сиренце.

Лисицата, привлечена от аромата, го омайваше с думи благи:

"Е! Здравейте, г-н Гарван!

Колко сте красив! Как прелестно ухаете!

Без да лъжа, трябва да отбележа, че Вашата осанка

подхожда изключително на Вашата окраска!

Вие сте Феникс, в сравнение с обитателите на тази гора!"

Чувайки тези думи, Гарванът не можа да сдържи радостта си

и за да покаже красивия си глас,

отвори широко човка-а-а ... и остави плячката си да падне.

Лисицата я хвана, и каза:

„Мили ми господине, запомнете, че всички ласкатели живеят на гърба на тези, които ги слушат!

Този урок, без съмнение, струва едно сиренце”............

Гарванът, засрамен и смутен, се закле, но малко късничко, че друг път няма да се хване.
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 21:43:34
Quote
ivorad


Защо ли имам усещането, че суперпрогнозистът Дарки никога вече няма да отвори дума за този елитен имот?
:]
По принцип нема смисъл, щото една оферта е като една изпята песен......интересна е в момента на слушането за пръв път (2008-ма), после омръзва....не е актуална!
А аз живея (семейството ми) за сега в Плевен, ма не съм от там, майна! Иначе, работя в цялата страна, знаеш кво, така, че нема значение де живея, важното е да е чист въздуха и да е приятно за окото, тва е............
Кат понаправат магистралите съвсем нема да има значение.........Лос Анжелис е колкото БГ, баси........хората си пътуват из кварталите му и ич не са оплакват, тва е........само Сънсет булевард е дълъг 42 км. и тва е къса улица, кат за там де............



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-08 21:46 от darkside.
Re: Дом в България - от 3 до 10 средни заплати заработени в ЕС !
08-05-2012 - 21:49:53
avatar
Quote
darkside
само Сънсет булевард е дълъг 42 км. и тва е къса улица, кат за там де............
Значи, според сънсет булевард Радомир си е квартал на София!!! Благодаря ти Дарки!
Като се нанеса там, въобще няма да се считам напуснал Софето.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход