Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за Мусагеница и Дианабад.

Публикувано от aircraftcarrier 
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 15:02:43
Аз първоначално гледах стара тухла в Дианабат, но не ми хареса. Има на три места по четворки едни кубести блокчета. Но си имат недостатъци и се отказах. Иначе Дианабат си е спокоен квартал, има зеленина, 2 училища мисля, 3 детски градини, големите магазините са малко кът (Т-Маркет и един измислен), има метро, ще се прави и трамвай към центъра в следващата 1-2 години, панелките преобладават в района. Внимавай за имоти покрай реката, че лятото се носи не много приятна миризма от там. Също и апартаментите до метрото са изключително шумни заради моста на метрото. За Мусагеница не знам много, но не ми харесваше това, че се излиза от едно място целия квартал (срещу НСС), стара тухла практически липсва. Как не се сетиха като правиха метрото да му направят нормален изход и към Сахаров ?
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 18:47:31
Една брокерка ми хвали едно блокче до самата метростанция не на първа линия а зад първия блок.Било строено по някаква норвежка технология.Ходих на оглед ми то стълбището напукано до трети етаж вътре пода на вълни.Някой знае ли нещо за тая технология
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 18:52:51
avatar
Quote
aircraftcarrier
Една брокерка ми хвали едно блокче до самата метростанция не на първа линия а зад първия блок.Било строено по някаква норвежка технология.Ходих на оглед ми то стълбището напукано до трети етаж вътре пода на вълни.Някой знае ли нещо за тая технология

Колежката малко се е объркала, технологията не е норвежка, а холандска...
Което обяснява и вълните по пода де :}
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 18:55:56
Quote
mirandi
Quote
aircraftcarrier
Една брокерка ми хвали едно блокче до самата метростанция не на първа линия а зад първия блок.Било строено по някаква норвежка технология.Ходих на оглед ми то стълбището напукано до трети етаж вътре пода на вълни.Някой знае ли нещо за тая технология

Колежката малко се е объркала, технологията не е норвежка, а холандска...
Което обяснява и вълните по пода де :}
Ако знаеш нещо повече напиши щото като гледам прилича на панел.
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 18:58:22
avatar
Сори, пошегувах се заради вълните....
За първи път чувам за подобна технология....
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 20:19:04
Quote
aircraftcarrier
цена която ме удовлетворява

Много внимавай да не се минеш с цената.
149 лева са много, обаче ако ти предложат нещо за 149-85% - купувай. Пак е минавка / догодина ще ги подаряват!/, ама поне е по-малка!
winking smiley
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 20:53:28
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
цена която ме удовлетворява

Много внимавай да не се минеш с цената.
149 лева са много, обаче ако ти предложат нещо за 149-85% - купувай. Пак е минавка / догодина ще ги подаряват!/, ама поне е по-малка!
winking smiley
Moля те ако имаш мнение заповядай и го напиши.Ще го прочета с интерес все пак е от професионалист.Ако си решил да се заяждаш намери си с някой друг и в друга тема.
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
25-04-2012 - 20:59:14
догодина ще ги подаряват
----------
И кой не взима - бой ! Чудя ти се що не го оставиш този ненормалник да продължи да си общува сам със няколкото си ника, ами му обръщаш внимание ?
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
27-04-2012 - 16:09:02
Дианабад е по-добре а има и повече избор
Re: Мнения за Мусагеница и Дианабад.
27-04-2012 - 16:16:02
avatar
Quote
nradev
Дианабад е по-добре а има и повече избор
Ако самолетоносача е решил да купува панел, има избор добър и в двата квартала. Ако обаче е решил да е нова тухла, в Дияната наистина има по-добър избор. Мой съученик там построи 3-4 жълти блокчета преди няколко години точно срещу спортния комплекс. Понеже знам, че цените на новото са доста по-солени, бих могъл да му помогна с някаква отстъпка, ако има нещо непродадено. От друга страна се съмнявам, че ако има нещо непродадено, то това са останали най-непривлекателните апартаменти. Та дори моят съученик Светослав да му направи тази отстъпка, да не се окаже за нещо дето после самолетоносача да ме псува цял живот. Това са ми опасенията.Иначе Мусагеница е по-малък и затворен квартал с наистина по-малък избор. Сигурен съм обаче, че в който и да закупи самолетоносача, след време няма да съжалява.
През 2002г. исках да закупя в един 17 етажен блок на последния етаж двустаен апартамент. Разубедих се , щото беше близко до кръговото на четвърти км. и на последен етаж. За Мусата става въпрос.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход