Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 11:58:14
avatar
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ
ЧСИ, не съм виждал през живота си,,
Никога не е късно! Когато му дойде времето......както казваше Мони Кобурга
ти кълнеш ли ме нещо , що ли? Аз никога не съм ти мислил лошото! Даже се бях притеснил да не си сложиш въжето, щото очакванията ти се разминават диаметрално противоположно с реалността и хора с лабилна психика може да извършат нещо непоправимо.
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 12:11:23
Ти да немаш неква параноя, баси! Не те кълна, просто никой не е застрахован от природни бедствия, болести и (плюй си в пазвата!) от ЧСИ!
А с психиката съм мноу добре. Ти да му мислиш, че като ти чета постовете усещам некаква нервност, граничеща с отчаяние.
Тва твоето пиене май не е от спокоен живот....Да си вегетарианец е по-скъпо нещо.............от пилешкото, дето го хапваш барабар с "набухвателите" в него!
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 12:15:05
avatar
Quote
darkside
Ти да немаш неква параноя, баси! Не те кълна, просто никой не е застрахован от природни бедствия, болести и (плюй си в пазвата!) от ЧСИ!
А с психиката съм мноу добре. Ти да му мислиш, че като ти чета постовете усещам некаква нервност, граничеща с отчаяние.
Тва твоето пиене май не е от спокоен живот....Да си вегетарианец е по-скъпо нещо.............от пилешкото, дето го хапваш барабар с "набухвателите" в него!
По скъпо ли? Че аз още сега мога да си набера коприва, спанак и киселец в една от градините ми! Моето пиене си е само за КЕФ. ОСОБЕНО като прочета данните за първото тримесечие и се сетя за локацията на моите НИ. А за отчаянието съвсем не разбрах.eye popping smiley Това ми е напълно непознато чувство.
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 12:38:34
Оревахте орталъка, че стъкмистиката отчела некакъв 0 и нещо %.
А колко е ръста в брой вписвания за 3 месечието ...
Май е най-ниската стойност от 8 години?
т.е пазар има най-малко от 8 години и цените са най-изкривени от 8 години, цените са най-неприемливи и за продавачи и за купувачи.
"предлагане" на имоти - мнооого повече обяви отколкото преди 2-3-5 години. А продажби по малко?
Явно нещо не им харесва на купувачите - дали цената, дали изложението, дали локацията, дали качеството на строителството (квото и да значи това, сигурен съм че 90% си нямат и понятие) няма значение - има нещо ГНИЛО в този така наречен "имотен пазар"
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 13:09:55
avatar
Quote
bota156
Оревахте орталъка, че стъкмистиката отчела некакъв 0 и нещо %.
А колко е ръста в брой вписвания за 3 месечието ...
Май е най-ниската стойност от 8 години?
т.е пазар има най-малко от 8 години и цените са най-изкривени от 8 години, цените са най-неприемливи и за продавачи и за купувачи.
"предлагане" на имоти - мнооого повече обяви отколкото преди 2-3-5 години. А продажби по малко?
Явно нещо не им харесва на купувачите - дали цената, дали изложението, дали локацията, дали качеството на строителството (квото и да значи това, сигурен съм че 90% си нямат и понятие) няма значение - има нещо ГНИЛО в този така наречен "имотен пазар"
Ще кажа нещо, може би за съжаление и на двата лагера, щото аз съм от третия:
Мене пазара въобще не ме интересува дали върви или не върви! Интересуват ме цените. Идеалния вариант за мен е никой собственик нищо да не предлага за купуване. Така цената вечно ще пълзи нагоре. :]
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 13:24:01
Quote
панелообитателя САХИБ
Идеалния вариант за мен е никой собственик нищо да не предлага за купуване. Така цената вечно ще пълзи нагоре. :]

Мечтай си, само в София има поне 50000 нови празни апартамента и най-малко още толкова от старото строителство. Това количество гарантира стабилно предлагане поне за следващите 30 години.
Gia
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 13:34:13
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
bota156
Оревахте орталъка, че стъкмистиката отчела некакъв 0 и нещо %.
А колко е ръста в брой вписвания за 3 месечието ...
Май е най-ниската стойност от 8 години?
т.е пазар има най-малко от 8 години и цените са най-изкривени от 8 години, цените са най-неприемливи и за продавачи и за купувачи.
"предлагане" на имоти - мнооого повече обяви отколкото преди 2-3-5 години. А продажби по малко?
Явно нещо не им харесва на купувачите - дали цената, дали изложението, дали локацията, дали качеството на строителството (квото и да значи това, сигурен съм че 90% си нямат и понятие) няма значение - има нещо ГНИЛО в този така наречен "имотен пазар"
Ще кажа нещо, може би за съжаление и на двата лагера, щото аз съм от третия:
Мене пазара въобще не ме интересува дали върви или не върви! Интересуват ме цените. Идеалния вариант за мен е никой собственик нищо да не предлага за купуване. Така цената вечно ще пълзи нагоре. :]

Мене пък ме интересува цената да падне много и само,аз да купувам,ама не става ! :]
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 14:08:00
avatar
Е , ТОЯ почва да ми става симпатичен1
[banks.dir.bg]
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 15:07:49
[banks.dir.bg]


в България разхода за труд бил 3,5 еуро на час. да се има в предвид че това е с осигуровките .
Re: И ОБЛАСТ ПЕРНИК Е В РЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!
24-04-2012 - 15:42:07
avatar
Много интересен е въпроса дали отчетения ръст от НСИ е само за Радомир или за цялата пернишка област?:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход