Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нови по-ниски стойности на лихвите по ипотеките, нови по-ниски печалби за влогарите. Радост за ипотекарите, мъка за влогарите!!!!!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Пише бре Сахибе, за който може да чете всичко пише....
А ти си фантазирай, не ми пречиш....
Обясних ти вече, разтоварвам се с теб, мнооооо си ми забавен...
Нищо лично, пич....
Quote
mirandi
Пише бре Сахибе, за който може да чете всичко пише....
А ти си фантазирай, не ми пречиш....
Обясних ти вече, разтоварвам се с теб, мнооооо си ми забавен...
Нищо лично, пич....
За кое точно си фантазирам бе пич, стана ми интересно! И аз с теб се забавлявам. Кое си фантазирам?
Quote
панелообитателя САХИБ
Корекция аз съм съсобственик с жена ми за новата панелка, но затова не излиза!

На новата панелка може да сте единствено сънаематели, ама не и съсобственици, Сахибе...
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Пише бре Сахибе, за който може да чете всичко пише....
А ти си фантазирай, не ми пречиш....
Обясних ти вече, разтоварвам се с теб, мнооооо си ми забавен...
Нищо лично, пич....
За кое точно си фантазирам бе пич, стана ми интересно! И аз с теб се забавлявам. Кое си фантазирам?

Ми ако даден имот не излиза на твое име в Службата по вписвания....значи съществува единствено във болният ти мозък....елементарно, Уотсън....
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Пише бре Сахибе, за който може да чете всичко пише....
А ти си фантазирай, не ми пречиш....
Обясних ти вече, разтоварвам се с теб, мнооооо си ми забавен...
Нищо лично, пич....
За кое точно си фантазирам бе пич, стана ми интересно! И аз с теб се забавлявам. Кое си фантазирам?

Ми ако даден имот не излиза на твое име в Службата по вписвания....значи съществува единствено във болният ти мозък....елементарно, Уотсън....
Много елементарно гледаш на нещата пич!
Ами тогава да ползваме прочутия ми метод, Уотсън...
Защо един държавен служител закупувайки имот, го записва на 3-то лице ???
елементарно, Уотсън....
Quote
mirandi
Ами тогава да ползваме прочутия ми метод, Уотсън...
Защо един държавен служител закупувайки имот, го записва на 3-то лице ???
елементарно, Уотсън....
Добре , бе така е абсолютно си прав,но светни ме за кредитите ми, щото може да ми излезе някой който не го знам?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-16 18:42 от панелообитателя САХИБ.
Има време и за тях да поговорим :-)
Ама я първо ме светни за тази "нова къща"...що я има още, кога си правил сделката....
Нали уж ти я беше строил :-)
И как точно ги разделихте с другия съсобственик тия "велики" къщи....малката за плевня или кокошкарник я позлвате :-)
Quote
mirandi
Има време и за тях да поговорим :-)
Ама я първо ме светни за тази "нова къща"...що я има още, кога си правил сделката....
Нали уж ти я беше строил :-)
И как точно ги разделихте с другия съсобственик тия "велики" къщи....малката за плевня или кокошкарник я позлвате :-)
Малката я давахме под наем 2 години и върнахме половината цена от данъчната оценка. Новата що я има още, не знам за какво говориш, но беше на гола тухла, без покрив и прозорци, сега е с покрив, 5см. изолация, преустроена изцяло , като етажите не са съединени, а разделени, отвътре и отвън измазана. Преустройствата само струваха, колкот строеж на нов етаж. От друга страна питай твоя приятел Явчо, как така съм си купил къща за 35 К $ още като бесен келеш през 2002-ра? Съсобственика държеше да е вписана н НА като готова постройка, въпреки, че още се води строеж. Има защо.. От 2002 до 2009г. съм дал за таз къщурка скромната сума от 150 К лева.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Има време и за тях да поговорим :-)
Ама я първо ме светни за тази "нова къща"...що я има още, кога си правил сделката....
Нали уж ти я беше строил :-)
И как точно ги разделихте с другия съсобственик тия "велики" къщи....малката за плевня или кокошкарник я позлвате :-)
Малката я давахме под наем 2 години и върнахме половината цена от данъчната оценка. Новата що я има още, не знам за какво говориш, но беше на гола тухла, без покрив и прозорци, сега е с покрив, 5см. изолация, преустроена изцяло , като етажите не са съединени, а разделени, отвътре и отвън измазана. Преустройствата само струваха, колкот строеж на нов етаж. От друга страна питай твоя приятел Явчо, как така съм си купил къща за 35 К $ още като бесен келеш през 2002-ра? Съсобственика държеше да е вписана н НА като готова постройка, въпреки, че още се води строеж. Има защо.. От 2002 до 2009г. съм дал за таз къщурка скромната сума от 150 К лева.

Ха,ха,хаааааааааа :-)
Без коментар....
Утре ще пробвам да пратя човек да провери дали сделката в нот.акт е за 70К долара :-)
Да пратя ли и човек да провери и как си изкарал 150К за 7 години като държавен чиновник :-)
Ама верно си голям сладур, Сахибчо....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-16 19:04 от mirandi.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход