Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нови по-ниски стойности на лихвите по ипотеките, нови по-ниски печалби за влогарите. Радост за ипотекарите, мъка за влогарите!!!!!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Quote
nradev
на 60 000 кредит за 10 години иде към поме 800 лева вноска да не искаш да ми кажеш че за мизерен панел 760 наем дават

Абе никакъв панел няма бря колега :-)
Още по-малко пък кредит :-)
Губите интерес поради една единствена причина, Вие сте безимотни, аз ИМОТЕН. Ето защо аз не губя интерес. Опитва се някой безимотен гащник да ме злепостави, но като вижда, че няма как , губи интерес. Еми и аз да съм такъв беден безимотен калъф, и аз ще губя интерес:}:} Но аз не губя, аз се чувствам добре. Във форум за имоти съм , там ми е мястото, там са ми интересите, там са ми парите, там ми е силата. Губещите , безимотни, мизерни злобари, които имат интуиция, че това е истинския живон, но не могат да си го позволят най-много ме забавляват!:} Като го знам българина колко е завистлив и злобен, направо изригвам от КЕФ:}:}:}
Quote
mirandi
Quote
nradev
на 60 000 кредит за 10 години иде към поме 800 лева вноска да не искаш да ми кажеш че за мизерен панел 760 наем дават

Абе никакъв панел няма бря колега :-)
Още по-малко пък кредит :-)
Ти луд ли си бе пръдльо, искаш ли да ти покажа договора и да ми платиш следващата вноска? Според мен това е добър бас!:}
Миранди по твоя въпрос проверих практиката на НАП. значи теоритично мое да си прав ама от там ми казаха (шефа на ревизии) че ако кредита е от банка въобще не се занимават .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-16 19:48 от nradev.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Има време и за тях да поговорим :-)
Ама я първо ме светни за тази "нова къща"...що я има още, кога си правил сделката....
Нали уж ти я беше строил :-)
И как точно ги разделихте с другия съсобственик тия "велики" къщи....малката за плевня или кокошкарник я позлвате :-)
Малката я давахме под наем 2 години и върнахме половината цена от данъчната оценка. Новата що я има още, не знам за какво говориш, но беше на гола тухла, без покрив и прозорци, сега е с покрив, 5см. изолация, преустроена изцяло , като етажите не са съединени, а разделени, отвътре и отвън измазана. Преустройствата само струваха, колкот строеж на нов етаж. От друга страна питай твоя приятел Явчо, как така съм си купил къща за 35 К $ още като бесен келеш през 2002-ра? Съсобственика държеше да е вписана н НА като готова постройка, въпреки, че още се води строеж. Има защо.. От 2002 до 2009г. съм дал за таз къщурка скромната сума от 150 К лева.

Ха,ха,хаааааааааа :-)
Без коментар....
Утре ще пробвам да пратя човек да провери дали сделката в нот.акт е за 70К долара :-)
Да пратя ли и човек да провери и как си изкарал 150К за 7 години като държавен чиновник :-)
Ама верно си голям сладур, Сахибчо....
Добре, че всичко е написано. Има разлика между 35 и 70 000 талера! Освен това да прати човек да провери как съм ги изкарал. Няма проблем.

Ами...собственик си на 1/2 от имота....нормално е, ако ти си платил 35К за половината....сделката да е за 70К....
Ама верно си мнооооо проЗт, Сахибчо :-)
Ама остави, то къщата ясна, ами друго се сещам да те питам :-)
Я ме светни....как се купува общинско жилище с кредит от банка :-)
Аз тая схема 10 години я мъчих в Пловдив, така и не стана...
Ама то в Софето мо'е е друга хавата, та светни ме, ако обичаш, как ги правите тия работи :-)
Ще те светна само ако се видим на лична среща. Ти нали каза, че имаш и офис в София. Бъди така добър да го посетиш и да ме поканиш.
Мога да ти споделя само, че едва 2 банки през 2007-ма даваха кредит за закупуване на общинско жилище.Не беше лесно, но го финансираха, щото оценителите даваха повече от двойно на данъчната оценка. Освен това сега е много по-изгодно да се рефинансира, но аз им казвам да не го правят. Хайде като добър брокер кажи защо?

Баси....до вчера не бях брокер, някви кухи фирми само съм имал, па днес вече и офис в София имам...
Ти съвсем си се сдухал бря Сахибе :-)
Quote
nradev
Миранди по твоя въпрос проверих практиката на НАП. значи теоритично мое да си прав ама от там ми казаха (шефа на ревизии че ако кредита е от банка въобще не се занимават .

Съгласен Колега, тоя отговор чаках и оная вечер...
Казус си е и то интересен :-)
Весели празници ти желая :-)
Quote
mirandi
Quote
nradev
Миранди по твоя въпрос проверих практиката на НАП. значи теоритично мое да си прав ама от там ми казаха (шефа на ревизии че ако кредита е от банка въобще не се занимават .

Съгласен Колега, тоя отговор чаках и оная вечер...
Казус си е и то интересен :-)
Весели празници ти желая :-)
Сега разбра ли безимотний защо не ми излизат половината имоти. Обясни го и на другия тъпак Явчо, за да не му досаждам.Той и без това си има грижи като барман-предприемач:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}
Сахибе,
не се хвали много с имотите - това си е най-неблагодарната инвестиция.
Ниска доходност, нисък риск и цял живот роб на имотите - то чистене, то данъци, то заличаване на ипотеки, то ремонти то ядове.
И тези с бизнесите - с по голям късмет направиха милиони - от честен труд за 5-10 години.
Ти колко да направиш за 10г- една панелка да изплатиш за тотален ремонт, да не говорим че може и да е за събаряне ...
Quote
bota156
Сахибе,
не се хвали много с имотите - това си е най-неблагодарната инвестиция.
Ниска доходност, нисък риск и цял живот роб на имотите - то чистене, то данъци, то заличаване на ипотеки, то ремонти то ядове.
И тези с бизнесите - с по голям късмет направиха милиони - от честен труд за 5-10 години.
Ти колко да направиш за 10г- една панелка да изплатиш за тотален ремонт, да не говорим че може и да е за събаряне ...
Виж сега ОСТАП аз за 10 години може да съм придобил само 2-3имота, но не ми се налага да лъжа като дърт циганин!!!!!:}:}:}
Ти си уникален просто. Няма такъв. Ти БЕНДЕР си моят идол!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход