Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

активи/пасиви

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 16:31:59
avatar
Quote
javcho
да се окажат нереализируеми, при определени обстоятелства.
Половин магазин, без санитарен възел, колко да струва и за какво може да се ползва изобщо?

По-скоро е порутена барака.
От твоите измислици мога да опровергая , че магазина е без санитарен възел, но има санитарен възел за търговския център!
Освен това съм го отдал и мога да сканирам договора за наем. Порутена барака има-стара къща от 1934г., но има и чисто нова къща, която все още довършвам. Отвътре е на шпакловка, замаска и подпаркетно:}
И не ми говорете всички лузъри за ликвидност. Мен ликвидност въобще не ми трябва. Аз инвестирам дългосрочно. Нищо не продавам. И това не ми пречи да си пия мастичката със шопска салатка и сьомга. Четири години криза и не съм продал. Сори за кандидат купувачите. Ако всички продавачи са като мен, ще видите имот в другия живот. Цени надолу ли? Абсурд!
Не виждам какъв пасив е вилата, като там природата е страхотна и с едно преспиване все едно съм бил в кислородна камера. Природата е рай, всичко е екологично чисто. Църквата е в съседство.
От скромност не съм посочил дела си от четиристайната панелка и другата ми къща в центъра на Радомир, но в момента не са ми чисти активи , щото има ипотеки и т.н. Скромност, не съм надут пуяк от едно мизерно крайдунавско градче който държи високоликвидни валути. Какво да са прайwinking smiley
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 18:27:17
Quote
панелообитателя САХИБ
Освен това съм го отдал и мога да сканирам договора за наем.

Порутена барака има-стара къща от 1934г., но има и чисто нова къща, която все още довършвам. Отвътре е на шпакловка, замаска и подпаркетно:}

И не ми говорете всички лузъри за ликвидност. Мен ликвидност въобще не ми трябва. Аз инвестирам дългосрочно. Нищо не продавам. И това не ми пречи да си пия мастичката със шопска салатка и сьомга.

Четири години криза и не съм продал. Сори за кандидат купувачите. Ако всички продавачи са като мен, ще видите имот в другия живот. Цени надолу ли? Абсурд!

не съм надут пуяк

Не ти вярвам.
Дори и договор да покажеш, ще е някоя фалшификация.
Нали ти виждам обявата, че още го продаваш.
Хем го продаваш, хем е под наем, а на снимките е празен. *xxx*

Търся вече кой да изпратя да снима великата къща.
После ще кажа на колко я оценявам.

Вярно, за какво са ти пари в брой, когато мастика Пещера е 5 лева шишето?

Ама ти наистина ли вярваш, че някой иска миризливата ти панелка, подобието на търговски обект или вилата на село, Сахибе?

Не си надут, ама отскоро.
Преди фантазираше, че пиеш Луи 13 и хапваш хайвер.
Само, че хайвера се оказа менте, а напитката мастика Пещера.
Наложи се безимотният, неграмотен и беден бараман, да те поспадне малко.
Сега виж как открито си казваш, че пиеш евтини боклуци.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-10 18:30 от javcho.
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 18:51:35
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
Освен това съм го отдал и мога да сканирам договора за наем.

Порутена барака има-стара къща от 1934г., но има и чисто нова къща, която все още довършвам. Отвътре е на шпакловка, замаска и подпаркетно:}

И не ми говорете всички лузъри за ликвидност. Мен ликвидност въобще не ми трябва. Аз инвестирам дългосрочно. Нищо не продавам. И това не ми пречи да си пия мастичката със шопска салатка и сьомга.

Четири години криза и не съм продал. Сори за кандидат купувачите. Ако всички продавачи са като мен, ще видите имот в другия живот. Цени надолу ли? Абсурд!

не съм надут пуяк

Не ти вярвам.
Дори и договор да покажеш, ще е някоя фалшификация.
Нали ти виждам обявата, че още го продаваш.
Хем го продаваш, хем е под наем, а на снимките е празен. *xxx*

Търся вече кой да изпратя да снима великата къща.
После ще кажа на колко я оценявам.

Вярно, за какво са ти пари в брой, когато мастика Пещера е 5 лева шишето?

Ама ти наистина ли вярваш, че някой иска миризливата ти панелка, подобието на търговски обект или вилата на село, Сахибе?

Не си надут, ама отскоро.
Преди фантазираше, че пиеш Луи 13 и хапваш хайвер.
Само, че хайвера се оказа менте, а напитката мастика Пещера.
Наложи се безимотният, неграмотен и беден бараман, да те поспадне малко.
Сега виж как открито си казваш, че пиеш евтини боклуци.
Сега пък фалшификация. Ами разходи се виж го колко е празен магазина бре. Знаеш го къде е! Аз пък съм решил да ти снимам бащината къща в селскоциганския край откъдето си се пръкнал. Много интересни снимки ще бъдат:] И както ти казах нищо не желая да продавам за да ми го иска някой. Особено такъв лаладжия като тебе. Че съм пил Луи 13-ти пил съм го когато бях управител на ресторант на "Витошка". Ти тогава си се свирал във влашката си колиба:}
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 19:32:46
Да зема и язе да се похваля:
Имоти:
2 стаен тухла - 32к лева данъчна оценка, пазарна цена поне х2, в ъпърските мечти х4
гарсониера - ЕПК - 26к лева данъчна - същата работа.
Земя - 10дкр - магистрала тракия - съседно парче продадох за 60к евра, ама за това в момента едва ли и 20к мога да взема (не се продава)
депозит - 45к евра
депозит - 13к евра
депозит - 10к долара
депозит - 30к лв
Депозит - 5к лв
депозит - 3к лв
С лихвите са повечко - има няма 1к месечно
Акции:
фондове - 5000 КД акции, 5000 - капман капитал. албена - 1250
полимери - 250, девня цимент 125, има и още 10-на ама са под 100-на броя (не се занимавам вече нямам време)
ценности - злато, сребро и други такива - НЕМА, не ги уважавам
Имам лихвоточки - 143к
на родителите 2-та апартамента + 2-те къщи и земеделски земи нема да ги смятам
Доходи - 42к лева бруто миналата година.
Доходи от наем - 3600 годишно
Заеми - нямам - овердрафт 3000лв - ама съм на плюс, кредитна карта - 3 броя - само една ползвам от време на време за интернет плащания.
И за КРУИЗИ.

Имам приятелка по богата - само 40дкр има в доброславци до летището, продаде 10дкр преди 5 години някъде за 120к евра

СРИВЛОГАР съм
smiling smiley
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 20:40:05
Quote
bota156
Да зема и язе да се похваля:
Имоти:
2 стаен тухла - 32к лева данъчна оценка, пазарна цена поне х2, в ъпърските мечти х4
гарсониера - ЕПК - 26к лева данъчна - същата работа.
Земя - 10дкр - магистрала тракия - съседно парче продадох за 60к евра, ама за това в момента едва ли и 20к мога да взема (не се продава)
депозит - 45к евра
депозит - 13к евра
депозит - 10к долара
депозит - 30к лв
Депозит - 5к лв
депозит - 3к лв
С лихвите са повечко - има няма 1к месечно
Акции:
фондове - 5000 КД акции, 5000 - капман капитал. албена - 1250
полимери - 250, девня цимент 125, има и още 10-на ама са под 100-на броя (не се занимавам вече нямам време)
ценности - злато, сребро и други такива - НЕМА, не ги уважавам
Имам лихвоточки - 143к
на родителите 2-та апартамента + 2-те къщи и земеделски земи нема да ги смятам
Доходи - 42к лева бруто миналата година.
Доходи от наем - 3600 годишно
Заеми - нямам - овердрафт 3000лв - ама съм на плюс, кредитна карта - 3 броя - само една ползвам от време на време за интернет плащания.
И за КРУИЗИ.

Имам приятелка по богата - само 40дкр има в доброславци до летището, продаде 10дкр преди 5 години някъде за 120к евра

СРИВЛОГАР съм
smiling smiley
Брато, ти си готов за "наглите", баси! По-внимателно с тия данни! Анонимност няма, не го ли разбрахте?
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 20:48:33
avatar
Quote
bota156
Да зема и язе да се похваля:
Имоти:
2 стаен тухла - 32к лева данъчна оценка, пазарна цена поне х2, в ъпърските мечти х4
гарсониера - ЕПК - 26к лева данъчна - същата работа.
Земя - 10дкр - магистрала тракия - съседно парче продадох за 60к евра, ама за това в момента едва ли и 20к мога да взема (не се продава)
депозит - 45к евра
депозит - 13к евра
депозит - 10к долара
депозит - 30к лв
Депозит - 5к лв
депозит - 3к лв
С лихвите са повечко - има няма 1к месечно
Акции:
фондове - 5000 КД акции, 5000 - капман капитал. албена - 1250
полимери - 250, девня цимент 125, има и още 10-на ама са под 100-на броя (не се занимавам вече нямам време)
ценности - злато, сребро и други такива - НЕМА, не ги уважавам
Имам лихвоточки - 143к
на родителите 2-та апартамента + 2-те къщи и земеделски земи нема да ги смятам
Доходи - 42к лева бруто миналата година.
Доходи от наем - 3600 годишно
Заеми - нямам - овердрафт 3000лв - ама съм на плюс, кредитна карта - 3 броя - само една ползвам от време на време за интернет плащания.
И за КРУИЗИ.

Имам приятелка по богата - само 40дкр има в доброславци до летището, продаде 10дкр преди 5 години някъде за 120к евра

СРИВЛОГАР съм
smiling smiley

БАСИ мъжете, БАСИ!
Изкукахте окончателно,БАСИ!
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 21:16:53
Quote
панелообитателя САХИБ
Аз пък съм решил да ти снимам бащината къща в селскоциганския край откъдето си се пръкнал. Много интересни снимки ще бъдат:] И както ти казах нищо не желая да продавам за да ми го иска някой. Особено такъв лаладжия като тебе. Че съм пил Луи 13-ти пил съм го когато бях управител на ресторант на "Витошка". Ти тогава си се свирал във влашката си колиба:}

Снимай, щом си сигурен.
Аз не знам за такава къща, Сахибе.
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 21:21:22
Quote
javcho

Аз не знам за такава къща, Сахибе.


Мдаммммм, в природата съществуват единствено къщите, които са известни на Тенчо. Неизвестните нему просто не съществуват.
:]
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 21:32:05
Баси ми кво да кажем голтаците?
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 21:46:10
баси - аз не смятам че е много.
Ако съберем всичко има няма 200к евра.
Има поне 1000 човека в БГ които изкарват повече за 1 година, не смея да кажа за месец.
Това аз за 20 години съм го натрупал - да не говорим че евро депозитите са от наследства.

Да не говорим че примерно Враждебски бедняци изведнъж станаха МИЛИОНЕРИ с продажба на няколко декара тръни.
И те ли са за операция "наглите"?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-10 21:49 от bota156.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход