Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

*ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!

Публикувано от ivorad 
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 12:20:09
Quote
PER0

Спад от 10%, тва е за 2 години

Всъщност и тези 10% са много спорни дали ги има, защото преди 2 години се правиха сериозни отстъпки от офертната цена- 15-30%, докато сега тези отстъпки се ограничиха в рамките на 5 %

10% спад, за 2 години, бил малко. eye popping smiley
За нищо ги нямаш тези проценти, май?
Тук -10%, там -20%, няма проблеми, нищо работа.

Затова ли така смело съветваш?
Защото после ще кажеш: Много важно, 10% за 2 години, нищо не е.

---

Ще го изкараш и ти като Иванов и OwnerBG, че е имало ръст, накрая.
Никой няма да повярва, PER0.
Останалите не са слепи.
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 12:22:02
Quote
javcho

Не си мисли, че съм чел всичките ти 1000 мнения, днес.

Е, хайде , хайде - излишна скромност.
А народът го е казал отдавна - луд умора нема, само се поти!
:]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 13:04:23
avatar
Quote
moskvi4


Перо, перооо, и да тролиш се иска акъл, бре, моето момче. Ха, ха. И той тръгнал да се заяжда. Изобщо не си в категорията на тукашните тролове. Ще те наврат в миши гъз, и като гледам вече са започнали. Прибирай си, там, джобните от наем и си трайкай. Че такива "наемодатели" кат тебе, кога вземат да говорят за лихви, даже не е смешно, ми на съжаление избива.

Що на съжаление, бе Московец?
Щото всички наематели тук сте милионери, та наемите които получават от вас хората, са пренебрежимо ниски за възможностите ви?smoking smiley
Ми, толкова са ви заплатите, затова не можете да давате повече.
Ама, важна е посоката на парата и регулярността при получаването й- а, това са константни величини- от вас- към нас, и всеки месец.
Та, джобни, неджобни, на нас са ни нетрудови, допълнителни доходи, а на вас са в графата " изваждане", колкото и да се пениш.:]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 13:11:35
avatar
Quote
granit

Бай Перо, все така да си добре, 300 години smiling smiley да не ти заяжда клавиша на нулата. Имотите ти никой не ги иска, нали за това се пениш по форумите. Вземи един дърводелски метър, сложи си палеца на лявата ръка на толко сантиметра на колкото години си, а другия палец на средната продължителност на живота в БГ която е 73 години (ако е дал Бог). Ще се изумиш колко много е минало и колко малко остава *pardon*

Хи,хи!
Бай ти Перо, пък и другите от неговата черга, проблем нямат с оставащите години- каквото ни е трябвало, сме го постигнали и нямаме да даваме, а само получаваме. Ти и другите като теб, се стягайте в кръста, работете повече, внимавайте да не ви изритат в тая криза, че ще се преместите под моста, или ще се върнете при мама на село.
И преди да си помислиш, че лишавайки се от вашите наеми, ще останем без " клиенти", ще те светна, че Столицата вакум не търпи и винаги има кандидат- наематели.:]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 13:13:44
Quote
камелия
Quote
moskvi4


Перо, перооо, и да тролиш се иска акъл, бре, моето момче. Ха, ха. И той тръгнал да се заяжда. Изобщо не си в категорията на тукашните тролове. Ще те наврат в миши гъз, и като гледам вече са започнали. Прибирай си, там, джобните от наем и си трайкай. Че такива "наемодатели" кат тебе, кога вземат да говорят за лихви, даже не е смешно, ми на съжаление избива.

Що на съжаление, бе Московец?
Щото всички наематели тук сте милионери, та наемите които получават от вас хората, са пренебрежимо ниски за възможностите ви?smoking smiley
Ми, толкова са ви заплатите, затова не можете да давате повече.
Ама, важна е посоката на парата и регулярността при получаването й- а, това са константни величини- от вас- към нас, и всеки месец.
Та, джобни, неджобни, на нас са ни нетрудови, допълнителни доходи, а на вас са в графата " изваждане", колкото и да се пениш.:]
Къш, птицо граблива ...
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
09-05-2012 - 21:14:44
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Сахибе при цена златото в момента 1677, каква тие прогнозата за средата на юни.
Аз казах, че не говоря за другите си инвестиции тук, но ти много ме изкушаваш. Да помислим, значи тръгна леко надолу, но после пое северна посока . Аз в инвестора им казах, че не е балон , но много се опариха. От 10 тина дни без прекъсване е нагоре. Да речем, че до юни ще има нов низходящ тренд заради укрепналия талер. Той обаче ще се възтанови и смятам едни нива на 1700-1750 за нормални. За среброто съм още повече бичи настроен, но за златото съм по-умерен, щото гледам, че среброто работи с по-големи скокове.

П.П. Не е препоръка за търговия със злато или златни деривати.
Аз мисля, че ще е 1520-1550 ще видим кой е по близо, другия ще черпи *drink1*
ОК*drink1*:]

Само да отбележа, че в момента е 1590$
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
16-05-2012 - 00:46:23
Quote
granit
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Сахибе при цена златото в момента 1677, каква тие прогнозата за средата на юни.
Аз казах, че не говоря за другите си инвестиции тук, но ти много ме изкушаваш. Да помислим, значи тръгна леко надолу, но после пое северна посока . Аз в инвестора им казах, че не е балон , но много се опариха. От 10 тина дни без прекъсване е нагоре. Да речем, че до юни ще има нов низходящ тренд заради укрепналия талер. Той обаче ще се възтанови и смятам едни нива на 1700-1750 за нормални. За среброто съм още повече бичи настроен, но за златото съм по-умерен, щото гледам, че среброто работи с по-големи скокове.

П.П. Не е препоръка за търговия със злато или златни деривати.
Аз мисля, че ще е 1520-1550 ще видим кой е по близо, другия ще черпи *drink1*
ОК*drink1*:]

Само да отбележа, че в момента е 1542$
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход