Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

*ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!

Публикувано от ivorad 
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 12:04:06
и да допълня ГПР-то високо.средното е някъде 12%



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-02 12:05 от nradev.
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 12:24:08
все по-малко хора могат да покрият критериите, тоест достъпа до кредит вече имат едва ли не хора, които нямат нужда от него.....
------------
Поредната ти глупост. Ама то ние отдавна ти свикнахме,давай. Пак да попитам - това откъде го знаеш ?
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 17:59:44
а ето къде ще почива чичко ви Радев това лято с гаджето. а милиционера Сахиб ще седи в панелката и че спестява от храна и ако спести може и за мастика Пещера да останат.

[www.emeraldbg.com]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 20:06:56
Странно, странно - никой още не се е похвалил, че е купил имот на първоаприлски цени, даже Дарки скромничко си трайка.........
Що така?
Дали защото днес вече е втори април?
:]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 20:13:12
Quote
ivorad
Странно, странно - никой още не се е похвалил, че е купил имот на първоаприлски цени, даже Дарки скромничко си трайка.........
Що така?
Дали защото днес вече е втори април?
:]

Няма скоро да чуеш подобно нещо. Умните не купуват. Закъснял си вече, но сменяй брокерството с нещо друго, че гладът не прощава.
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 20:29:31
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Странно, странно - никой още не се е похвалил, че е купил имот на първоаприлски цени, даже Дарки скромничко си трайка.........
Що така?
Дали защото днес вече е втори април?
:]

Няма скоро да чуеш подобно нещо. Умните не купуват.

:}
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 20:37:35
Сахибе сподели за локацията ако не тайна
Quote
nradev
Сахибе сподели за локацията ако не тайна
Моята съм я споделил сто пъти. Зад мен парк, пред мен училище. Зеленина. Алеята ми е 50 метра зад блока. Сега поставиха осветителни лампи със слънчеви батерии. Нощем откъм парка е гробна тишина. Чува се само свиренето на щурчета. През последните 7 години 10 човека са си купили апартаменти в блока с два входа. Всички ми споделиха, че е заради гледката. Всички щрангове са ни сменени, входа ремонтиран.
Сега кажи твоята локация-какъв коптор си наел? И недей да лъжеш, щото ти се отприщи нещо и за два дена напраска 100 поста от които трима човека те уличихме в явни лъжи!:g: От 5 ГОДИНИ си регистриран и така не си се отвивал да лъжеш с години, какво ти стана сега?!eye popping smiley
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 20:53:23
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
nradev
Сахибе сподели за локацията ако не тайна
Моята съм я споделил сто пъти. Зад мен парк, пред мен училище. Зеленина. Алеята ми е 50 метра зад блока. Сега поставиха осветителни лампи със слънчеви батерии. Нощем откъм парка е гробна тишина. Чува се само свиренето на щурчета. През последните 7 години 10 човека са си купили апартаменти в блока с два входа. Всички ми споделиха, че е заради гледката. Всички щрангове са ни сменени, входа ремонтиран.
Сега кажи твоята локация-какъв коптор си наел? И недей да лъжеш, щото ти се отприщи нещо и за два дена напраска 100 поста от които трима човека те уличихме в явни лъжи!:g: От 5 ГОДИНИ си регистриран и така не си се отвивал да лъжеш с години, какво ти стана сега?!eye popping smiley

Понеже вече е ясно , че панелката за нищо не става сега гледката и щранговете са атракция?
Предложи и 149лв./кв.м и може да се върже някой купувач.
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
02-04-2012 - 21:37:21
avatar
Сахибе бъркаш собственост на НИ за живеене с инвестиция.
Инвестицията носи пари, чрез производство.
Собствеността носи единствено разходи по поддръжка.. winking smiley

Така че, в никакъв случай не се явяваш Инвеститор за какъвто се вземаш.
Горд собственик на бетон и арматура - да, но инвеститор - не!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход