Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!

Публикувано от palamud 
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 19:40:32
"Ма много се правиш на ударен, когато ти изнася. Нали ти написах няколко поста по-горе, че първо се "минава" през нотариус, подписва се нотариалния акт и после се отива в банката и се плаща ипотеката. След плащането нотариуса вписва сделката. нотариусът е най-важния в сделката като гарант, ама на тях това им е ежедневието и спазват елементарната процедура - след подписването се изчаква плащането, потвърждаването за плащането от продавача, ако имота е ипотекиран се получава и документ от банката, че Сульо вече не дължи нищо по кредита /ипотеката се заличава след седмица-две/ и чак тогава нотариуса вписва нотариалния акт."

Ей тука пише кога се плаща и какво се прави, което повтарям поради фундаменталното му познавателно значение за читателите на форума и специално за Дарки, за да престане да задава едни и същи въпроси.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:12:18
Да,да, дарки пак ще пита, ти нищо не знаеш. Пак ще каже, че купувача не е защитен и ние само го обиждаме, без никакви аргументи.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:23:49
Quote
имотен
Да,да, дарки пак ще пита, ти нищо не знаеш. Пак ще каже, че купувача не е защитен и ние само го обиждаме, без никакви аргументи.
Нема, нема..........се пак купувача да си носи кондоми, и секакви предпазни средства и да си връже червен конец на левото ушо!! (да не се бърка с Ошо, той е мъдрец!)
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:26:03
Пише се "няма", "все пак","всякакви", "лявото ухо". Неграмотник.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:31:58
Quote
имотен
Пише се "няма", "все пак","всякакви", "лявото ухо". Неграмотник.
Аз моа да пропиша верно, ама ти пак нема да разбираш от сделки с ипотекирани имоти!

П.П. И земи та обясни кат си толку отворен на ората дет четат у форума къ са прай сделка с ипутикиран имот да знаат и да са не прекарат! Ако не знаеш, кажи и ша ти обесна на лични да та не излагам пред сички! Капиши?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-07 20:38 от darkside.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:39:05
време е за *beer*
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 20:57:56
avatar
Quote
darkside
Quote
имотен
Тва е твое твърдение
-----------
На Камелия пишеш, че "нотариус" се пише с малка буква , а ти пишеш "тва", или ти можеш да пишеш с провинциалния си лигав изказ, а правиш забележки на другите ?! Иначе си прав, мое твърдение е, точно толкова е вярно, както и всичко останало, което съм ти написал, опитвайки се да се боря с вятърни мелници,т.е. да те ограмотявам. Че не си правил сделка през живота си, този път стана ясно даже на твоите съотборници тук, ама защо се опитваш да кажеш, че еди кое си не се прави, или не трябва да се прави така , та ти понятие нямаш ?! Според теб всички , купили по този начин са идиоти /това ти го написа/, съответно всички нотариуси - също, брокерите са какви ли не, а ти, който никога не си виждал нотариус или брокер, си по в час, по-знаещ, по- умен , не ти ли става мъъъничко смешничко, както на мен ми е ?
Е що се прайш на луд? Въпроса е не "как" се прави" а "кога" се прави плащането по ипотеката! Ти твърдиш, че е преди нотариуса, щото без да има удостоверено плащане, нема сделка! Аз твърдя, че тва е риск за купувача!

Оунъре, ти сериозно ли......? Кога ша прайм кошарата с бееееееееекинг-вокалистките къдрави?

Имотко, ти ша ме искараш и че не съм се раждал, баси! Големи сте чешити! Нищо конкретно досега не чух освен квалификации за моята особа!

Кошарата вече се прави.

Ипотекиран ли ще купуваш та толкози се палиш. Влез в дълг със съгласие на финансиращата страна. Така е най хепи за всички.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 21:09:00
Аз моа да пропиша верно, ама ти пак нема да разбираш от сделки с ипотекирани имоти!
---------------
Е, щом казваш , така да е. Смешко, когато моите клиенти ми задават подобни въпроси, отговарям по същество, точно както направих с теб. И знаеш ли дарки, може и да ти звучи странно, но всички до един ме разбират, купуват,заличават, нямам рекламации за работата си, единственият, който не вдяна , си ти. Подкарал съм 22-рата година в този бизнес, дали знам как се прави ? А и да пиша мога. и в двете начинания се различаваме с теб .Доста. И все в моя полза, що така ?
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 21:14:25
Оунърче, аз бих използвал запис на заповед, но и твоя вариант всъщност гарантира купувача, признавам, не го знаех. Рядко ми трябва тая материя. Няма да купувам засега нищо в Бг. Изчаквам на квартира. Даже, започва да ми харесва тая мобилност.
Имам хубава къща на кофти място, неудобна е, особено с малко дете и през зимата достъпа е ограничен....
=================================
Тва го е написал Космонафта у форума на Инвестора. Намирам го за мноу интересно.....
" Да не говорим за недвижимите имоти - това е болестта която ще убие поне 30% от народа... Там тепърва почва ефекта на доминото.. Питат ме пак онзи ден за прогноза за цените на апартаментите в София... Как да им кажа че пазара първо трябва да умре и да видим какво ще се роди от пепелта, пак тогава да говорим за цени.. Какви цени очакват да се определят, като единственото търсене е от все още останалите тук - там заблудени деца от страната, които кешират парите на две роди, взимат кредит и се местят в големият град, щото така им е заложено в чипа (без да осъзнават какво правят)... Такова търсене не прави пазар... Това дори е вредно търсене, защото само забавя смъртта на пазара и не му дава шанс да се създаде нещо ново.. Това е като с борсата - много е по добре тотално да се срине, веднъж за винаги да теглим чертата и да се изстреляме като ракета, от колкото да продължава тази агония... В края на краищата природата е показала че няма нищо лошо да дойде зима, защото след нея идва пролет.. Ама малки хора, малки идеали..."
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
07-04-2012 - 23:48:38
Ауа, виртуалния Космонавт, ама иначе хубаво пише, забавно, като истински. И разказва едни истории, като за петнадесетгодишни, още малко и швепс.
Що не земеш да си потърсиш други съветници или много ти импонира черногледството от днешните му излияния?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход