Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Справедлива цена

Публикувано от rstefan 
Re: Справедлива цена
16-03-2012 - 20:25:08
Много добър стил на комуникация имаш Имотко, сигурно си с професията тези които работят с хора...

Прав си - който иска да му посредничиш или някак да комуникира с теб – да заповяда. Аз няма да пиша за да ви развалям спокойствието, не обичам да дразня хората.

Обещавам ти обаче, че пак ще се видим по някое време и разбира се до тогава цените ще са ЪП, аз замо ще ти направя удоволствието да ме наречеш пълен идиот и да ми кажеш да заминавам на работа. Така че, до нови срещи.

Какво хубаво нещо е анонимността в интернет форумите – а?

И да, АЗ съм Василев! Майтап бе, споко!
Re: Справедлива цена
16-03-2012 - 21:09:13
avatar
Quote
имотен
rstefan
Приятели, не знам как ще се развият събитията
------------
Аз знам. Животът ти ще премине в мрънкане по форумите.

Ти разкри бъдещето на 85% съфорумци.:]
Re: Справедлива цена
16-03-2012 - 21:13:29
Quote
rstefan
Много добър стил на комуникация имаш Имотко, сигурно си с професията тези които работят с хора...

Прав си - който иска да му посредничиш или някак да комуникира с теб – да заповяда. Аз няма да пиша за да ви развалям спокойствието, не обичам да дразня хората.

Обещавам ти обаче, че пак ще се видим по някое време и разбира се до тогава цените ще са ЪП, аз замо ще ти направя удоволствието да ме наречеш пълен идиот и да ми кажеш да заминавам на работа. Така че, до нови срещи.

Какво хубаво нещо е анонимността в интернет форумите – а?

И да, АЗ съм Василев! Майтап бе, споко!


Не ми пука дали си Василев, Петров или Иванов. Не ми пука и за цените на имотите, защото не зависят от мен.
Просто исках да кажа, че ако някой не е доволен от живота си и от перспективите, които е създал за децата си, може да се сърди само на себе си.
Да добавя - Бойко строи метро и все някой трябва да се вози в него.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-16 21:14 от Imotko.
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 02:28:41
http://dnes.dir.bg/news/bezrabotitza-mediana-10761003?nt=10 Над 90 хиляди млади безработни имат намерение да напуснат България още тази година в търсене на работа зад граница, показват още данните!!! между другото правителството емитира нов външен дълг околко 20 милиярда новината се прокрадна едва едва в новините преведено на нормален език пациента има спешна нужда от кръвопреливане но линейката е зкъснела с около 22 години
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-17 02:29 от portokal.
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 02:36:54
http://banks.dir.bg/2012/03/16/news10758030.html правителството емитира нов външен дълг
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 15:28:25
И какво, като емитира нов външен дълг? Ще се мре ли, що ли.
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 15:38:55
Quote
Imotko
И какво, като емитира нов външен дълг? Ще се мре ли, що ли.

питай гърците
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 15:47:30
avatar
Quote
Imotko
И какво, като емитира нов външен дълг? Ще се мре ли, що ли.

Държавата не може да се самоиздържа, работи на загуба, която ще се покрие с дълг. Ипотекираме държавата, няма да се мре, ама няма и да стане по - добре.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 17:07:46
avatar
Държавата може да продава държавни облигации с по-висока доходност от депозита за да има интерес към тях. В момента ДЦК са с по-ниска доходност от средния влог. Ако повишат доходността от тази сигурна инвестиция, то бързо може да бъде набрана нужната сума, вместо Бойко да се чуди как да изкара парите на влогарите с бутафорни предложения за енергийна ефективност
Re: Справедлива цена
17-03-2012 - 17:14:30
Quote
панелообитателя САХИБ
Държавата може да продава държавни облигации с по-висока доходност от депозита за да има интерес към тях. В момента ДЦК са с по-ниска доходност от средния влог. Ако повишат доходността от тази сигурна инвестиция, то бързо може да бъде набрана нужната сума, вместо Бойко да се чуди как да изкара парите на влогарите с бутафорни предложения за енергийна ефективност

clap:clap:clap:
Е тогава ще видиш какво означава бой за депозити. А за имотите мале, мале ПРИЗЕМЯВАНЕ (ама от най твърдите). 149 става оптимистична прогноза.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход