Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери плащат самолета на клиенти

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
14-03-2012 - 09:57:58
avatar
Quote
камелия
Quote
palamud
Ками съвсем изтрещя smiling smiley

Никой нищо не каза срещу неоспоримия факт:

ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ

Чл.8. ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ се задължава да изплати на ПОСРЕДНИКА, в деня на подписването на Предварителния договор, възнаграждение в размер на 3(три)%, без включено ДДС, от реално договорената цена. Плащането се удостоверява с надлежен платежен документ.

Крият се като бити пе..раси smiling smiley

Разбира се, че никой и нищо не казва срещу неоспоримият факт:
ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ възлага и ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ плаща- което, преведено като за мишки като теб, означава сключен ДОБРОВОЛНО договор.
За да се стигне до него, ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ е отишъл на крак при ПОСРЕДНИКА и е заявил писменото си желание да го наеме.
А, как и кога ще се разплащат, теб не те касае, щом нямаш намерение да ползваш посреднически услуги.
Това, че развяваш обвинително някакъв типов договор тук, показва една възможна договорка, която, пак ще ти повторя, е инициирана от ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, а ти имаш свободната воля да не бъдеш такъв.
Когато научиш значението на думата, ще разбереш защо си смешен с реването си и изживяването си като жертва на този и онзи.
По твой тертип, я да те питам аз, ти какво работиш и колко получаваш?
Ама, извади и си покажи договора тук, с трудовата характеристика- какво точно ти влиза в задълженията...........че да преценя аз, пък и другите брокери, нищо че идея може да нямаме от дейността ти, дали си заслужаваш парите?
Хайде, да те видя дали ще ти стиска, или ще се покриеш като бит пе..раст?smoking smiley

абе то и при банките и мобилните оператори е договор между две страни, но държават почна да се намесва... Време е и брокерските услуги да попаднат в полезрението на ББ ... както очаквахме още преди 5 години - точно кризата в цение на имотите причини тотална икономическа криза...

И ако иска държавата да тръгне икономиката, ще трябва да се намеси в имотите. За сега има развитие при ипотеките, но не е достатъчно.

Ако искате длъжностна характеристика, на брокерче да ви дам? smiling smiley

Но по принцип, длъжностните характеристики са само формалност, но това кака ви ками няма как да го знае, защото в нейната пише само да готви, чисти и мие чиниите smiling smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-03-14 10:07 от palamud.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
14-03-2012 - 10:24:09
цацке, ама верно си хем много прост, хем си много тъп, жал ми е за теб.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
14-03-2012 - 10:27:00
avatar
Quote
имотен
цацке, ама верно си хем много прост, хем си много тъп, жал ми е за теб.

имотен, ще ти дам един съвет. Много големи стрители си търсят брокери на зплата, да им намират купувачи.
Ориентирай се на време, че по-добре малко от колкото нищо. телефони не раздавам. Ако си толкова добър брокер сигурно познаваш някой от тех smiling smiley
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
14-03-2012 - 10:31:57
avatar
Quote
камелия

По твой тертип, я да те питам аз, ти какво работиш и колко получаваш?
Ама, извади и си покажи договора тук, с трудовата характеристика- какво точно ти влиза в задълженията...........че да преценя аз, пък и другите брокери, нищо че идея може да нямаме от дейността ти, дали си заслужаваш парите?
Хайде, да те видя дали ще ти стиска, или ще се покриеш като бит пе..раст?smoking smiley


Quote
palamud
Ако искате длъжностна характеристика, на брокерче да ви дам? smiling smiley

Но по принцип, длъжностните характеристики са само формалност, но това кака ви ками няма как да го знае, защото в нейната пише само да готви, чисти и мие чиниите smiling smiley

Хи,хи!
Наистина не ти стиска и бягаш със скоростта на бит педераст!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
14-03-2012 - 11:25:51
Няма как да приемам съвети от хора с капацитет под този на цаците. Тъп си като слонски задник.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
15-03-2012 - 11:21:57
Quote
др. Иванов
а за които се занимават с продажби - има един апартамент на длъжник в Сл. бряг, напълно обзаведен, на добро място 52 м2, от балкона се вижда морето, комплекс с два басейна и т.н., срещу Елит 1 и зад Виктория, на около 250 м. от плажа, мисля че беше Съни Ресорт или нещо такова. цена - 35 хил. чисти + комисионната. Ако някой се интересува на лични.


35 000E / 52 м2 = 673 за добро място в Комплекса на комплексите.
И после нямало спад. :]

---

[www.investor.bg]

Ваканционните имоти в българските морски и ски курорти са поевтинели с около 50% в сравнение с пика на пазара от 2008 г., показват данни на компанията за недвижими имоти Bulgarian Properties
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
17-01-2013 - 10:11:03
avatar
НСНИ най-сетне ще излезе с ясно становище относно брокерите позорящи професията. Налагането на единен стандарт , на етичен кодекс и коректни текстове в обявите , както и договорености с клиентите е крайно наложително!

[paper.standartnews.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход