Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери плащат самолета на клиенти

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:28:52
avatar
Quote
камелия
Предварителният договор го сключва продавачът с купувачът и това не касае посредника]

Quote
Атанас Янев
А кога посредника си взима процента, Камелия?

А, ако няма посредник, не се ли сключва предварителен договор от интелигентните и грамотни участници на пазара, Янев?


И за теб ли предварителния договор е анахронизъм?
Къде видя да твърдя, че без посредник не може да стане сделка?smoking smiley
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:30:58
avatar
Quote
Kilmister

По-големи измамници от брокерите има ли ???

Аха, тия с честната мъжка дума и квитанцийката.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:45:26
avatar
Quote
имотен
Цаца, нали знаеш колко си тъп ? Ако не знаеш, да ти кажа - много. За комисиона поплювко се сключва посреднически договор, който няма нищо общо с предварителния, ама ти няма как да знаеш. От всичките ти тъпотии това -

Да ви кажа ли и стандартни комисион - 2.5% от купувача + 2.5% от продавача. Ако е модерното напоследък без комисион от купувача, продавача киха 5-6% на брокито. Самото брокерче (служител) взема 25% от 6000 лв. останалото е за фирмата, или около 1500 лв. другото е за шефа му.

И така, повче от половината на стандарното капаро (10%) на ПД отива къде? В джоба на кака ви КАМИ!

е най- забавно. Представа нямаш , льольо.

щом се сипят обиди, значи съм уцелил smiling smiley

И какво пише в договора за посредничство - комисион се плаща на предварителн договор (тоалентна хартия)
И кога се сключва договор за посредничество? - преди брокера да ти е показал и една оферта - нищо че всичките са в интернет smiling smiley

айде отречете бре дребни мошенници - от загиващ вид smiling smiley

и машинопистките бяха много отворени на времето, ама сега никой не с е сеща за тях ....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-13 16:46 от palamud.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:48:25
цацке, злобата много те мъчи теб, недей така, ще се поболееш и ще ми е мъчно. Икам да те има, защото на твоя фон изглеждам още по- привлекателен за всички. Целувам те.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:54:23
avatar
Я да видим какво пише тука:

ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ

Чл.8. ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ се задължава да изплати на ПОСРЕДНИКА, в деня на подписването на Предварителния договор, възнаграждение в размер на 3(три)%, без включено ДДС, от реално договорената цена. Плащането се удостоверява с надлежен платежен документ.

Истината за Блона при НИ, казана през 2004
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 17:19:16
avatar
Quote
камелия
Quote
Kilmister

По-големи измамници от брокерите има ли ???

Аха, тия с честната мъжка дума и квитанцийката.:]

ками камии... най-успешните ми сделки са по телефона, с хора които никога не съм виждал ...
даже и квитанция не ми трябва
за сведение работя вече с тях години. Измамниците ги надушвам от хиляди километри.

80% от поръчките са ми само по мейл... и не е имало издънки.

ама къде ти брокерски тарикатлъци...
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 17:21:59
avatar
Quote
palamud
Quote
камелия
Quote
Kilmister

По-големи измамници от брокерите има ли ???

Аха, тия с честната мъжка дума и квитанцийката.:]

ками камии... най-успешните ми сделки са по телефона, с хора които никога не съм виждал ...
даже и квитанция не ми трябва
за сведение работя вече с тях години. Измамниците ги надушвам от хиляди километри.

80% от поръчките са ми само по мейл... и не е имало издънки. Сумите са съизмерими с тези на имотите.

ама къде ти брокерски тарикатлъци...
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 17:47:32
Quote
palamud
Quote
камелия
Quote
Kilmister

По-големи измамници от брокерите има ли ???

Аха, тия с честната мъжка дума и квитанцийката.:]

ками камии... най-успешните ми сделки са по телефона, с хора които никога не съм виждал ...
даже и квитанция не ми трябва
за сведение работя вече с тях години. Измамниците ги надушвам от хиляди километри.

80% от поръчките са ми само по мейл... и не е имало издънки.

ама къде ти брокерски тарикатлъци...

80% по мейла? Купувал си си тениски и патъци по Интернет, браво.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 17:50:08
А Янев е прикрит сривльо, иначе добре възпитан и не му личи. Търсеше имот и може затова да е понамразил брокерите.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 18:09:27
цацке, спри се бе, показваш част от някакъв договор , аз мога да ти покажа друг, в който пише, че посредника плаща на клиента , това не променя фактите. А те са два- много си тъп и нищо не разбираш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход