Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери плащат самолета на клиенти

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 10:22:24
Аз предварителен договор изобщо не сключвам. За мен няма никава сила
------------
Когато човек няма никаква идея, пише подобни простотии. Въпрос на капацитет. На цаците е толкова.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-13 11:28 от имотен.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 11:25:46
avatar
Quote
имотен
Аз предварителен договор изобщо не сключвам. За мен няма никава сила
------------
Когато човек няма никаква идея, пише подобни простотии. Въпрос на какацитет. На цаците е толкова.

А ти като човек с идеи можеш ли да кажеш, че без предварителен не може да се продаде имот.

То беше ясно че ви бъркам в раната - предварителн договор.

Ако съм купувач - хич не ми пука дали продавача ще си промени мнеието и да продаде на друг! Това може да го направи и с предварителн договор.
Да не давам примери че съвсем ще ви се разсмърди около "ПД"...

събират на предварителн няколко балъка и продават на преварително избран, пари на никого не връщат - чиста печалба ...
при нашия съд едва ли ще ги видиш тези пари с договор или без... айде сега вкарайте записа на заповед да ви кажа как и тя е хартийка вече.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 11:29:24
цаца, може да се продаде и без предварителен договор, ама с него е по-сигурно. Ама ти няма как да знаеш.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 12:35:28
avatar
Quote
palamud

А ти като човек с идеи можеш ли да кажеш, че без предварителен не може да се продаде имот.

То беше ясно че ви бъркам в раната - предварителн договор.

Ако съм купувач - хич не ми пука дали продавача ще си промени мнеието и да продаде на друг! Това може да го направи и с предварителн договор.
Да не давам примери че съвсем ще ви се разсмърди около "ПД"...

събират на предварителн няколко балъка и продават на преварително избран, пари на никого не връщат - чиста печалба ...
при нашия съд едва ли ще ги видиш тези пари с договор или без... айде сега вкарайте записа на заповед да ви кажа как и тя е хартийка вече.

Каква рана, какви 5 лева?
Предварителният договор го сключва продавачът с купувачът и това не касае посредника, ама как да знаеш, като си купувач- продавач теоретик?
Чиста печалба е всяко капаро, дадено на юнашко доверие и мъжка дума.
И за никакъв запис на заповед не иде реч.
Казах ти аз- такива правно неграмотни хора, с дебели капаци на очите, сте чудесна плячка за измамниците.:]
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 13:25:44
Quote
камелия
Предварителният договор го сключва продавачът с купувачът и това не касае посредника]

А кога посредника си взима процента, Камелия?
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 13:28:18
Quote
камелия
Quote
palamud

А ти като човек с идеи можеш ли да кажеш, че без предварителен не може да се продаде имот.

То беше ясно че ви бъркам в раната - предварителн договор.

Ако съм купувач - хич не ми пука дали продавача ще си промени мнеието и да продаде на друг! Това може да го направи и с предварителн договор.
Да не давам примери че съвсем ще ви се разсмърди около "ПД"...

събират на предварителн няколко балъка и продават на преварително избран, пари на никого не връщат - чиста печалба ...
при нашия съд едва ли ще ги видиш тези пари с договор или без... айде сега вкарайте записа на заповед да ви кажа как и тя е хартийка вече.

Каква рана, какви 5 лева?
Предварителният договор го сключва продавачът с купувачът и това не касае посредника, ама как да знаеш, като си купувач- продавач теоретик?
Чиста печалба е всяко капаро, дадено на юнашко доверие и мъжка дума.
И за никакъв запис на заповед не иде реч.
Казах ти аз- такива правно неграмотни хора, с дебели капаци на очите, сте чудесна плячка за измамниците.:]


По-големи измамници от брокерите има ли ???
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 14:43:42
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
камелия
Предварителният договор го сключва продавачът с купувачът и това не касае посредника]

А кога посредника си взима процента, Камелия?

предварителния договор е измислен точно от посредниците. Със сумата се плаща основно процента за посредника.
Все пак продавача трябва да види едни напр. 10 К, за да може да задели 3 -6 К за Брокерката smiling smiley

Пък купувача, кучета го яли (ако иска да стига след месец до нотариус), нали са му прибрали сума пари, къде ще ходи?

много ми е приятно да ви гледам как подскачате около кокъла smiling smiley
Мамини сладки!

Да ви кажа ли и стандартни комисион - 2.5% от купувача + 2.5% от продавача. Ако е модерното напоследък без комисион от купувача, продавача киха 5-6% на брокито. Самото брокерче (служител) взема 25% от 6000 лв. останалото е за фирмата, или около 1500 лв. другото е за шефа му.

И така, повче от половината на стандарното капаро (10%) на ПД отива къде? В джоба на кака ви КАМИ!

Ако има кой да купува разбира се?
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:03:34
Цаца, нали знаеш колко си тъп ? Ако не знаеш, да ти кажа - много. За комисиона поплювко се сключва посреднически договор, който няма нищо общо с предварителния, ама ти няма как да знаеш. От всичките ти тъпотии това -

Да ви кажа ли и стандартни комисион - 2.5% от купувача + 2.5% от продавача. Ако е модерното напоследък без комисион от купувача, продавача киха 5-6% на брокито. Самото брокерче (служител) взема 25% от 6000 лв. останалото е за фирмата, или около 1500 лв. другото е за шефа му.

И така, повче от половината на стандарното капаро (10%) на ПД отива къде? В джоба на кака ви КАМИ!

е най- забавно. Представа нямаш , льольо.
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:06:42
Янев, да ти отговоря вместо Камелия - посредника си получава процента най - често при подписване на предв. договор, но всичко е въпрос на договорка между АНИ и клиента, кога, какъв процент ит.н. и тази уговорка не касае никого другиго. Мисля, че всичкото това го знаеш и не разбирам ти в кой отбор играеш, на комплексарите, които мразят всичко живо , еле пък ако се нарича брокер ?
Re: Брокери плащат самолета на клиенти
13-03-2012 - 16:08:22
По-големи измамници от брокерите има ли ???
-----------------
Kilmister ли си, климакс ли си, духай го на брокерите и ти.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход