Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна

Публикувано от OwnerBG 
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
27-04-2012 - 07:36:53
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Lubimec13
Quote
darkside
Ми ти сам си отговори. Що да купувам имот изобщо, кат не ми требва бела на главата!? Нито цената му е ясна, нито данъците, нито санирането, нито съдбата на държавата в която се намира!
А новото строителство си го купувайте сами, баси!

Ни продаваш, ни купуваш ....... какво правиш в този форум тогава?
Бара си дедо----я. Това правят 97% от така наречените даунъри в тази държава. И си верват на глупостите.:}

Сахибe, Сахибe....то и 97% от нормалните хора спят в 3.30 през нощта...
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
28-04-2012 - 06:29:49
avatar
Паднат ли още малко лихвите, пазара не просто ще тръгне, ще изхвърли всички вглогари в небитието.:]
[www.livebiz.bg]
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
28-04-2012 - 07:47:53
Пазара ще тръгне - само дето посоката ще е много неочаквана - ще е НАДОЛУ.
Сега пазар няма, има игра на котка и мишка ...
Само един факт - необслужваните кредити продължават да растят.
И как така банките са заринати в пари, след като необслужваните се провизират, след като да ти дадат кредит те следят и проверяват до 9-то коляно
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
02-06-2012 - 19:38:21
avatar
През последните месеци и особено след земетресението се забелязва раздвижване на пазара на земи и фамилни къщи и в страната и най-вече около столицата. Все повече хора проявяват интерес към парцели за строителство на фамилни къщи, след земетресенията в последните дни. Това заяви в ефира на телевизия България Он Ер Ивайло Кръстев, член на Международна федерация за недвижими имоти ФИАБЦИ. Тенденцията е най-силно проявена около София, където масово се изграждат едноетажни жилищни имоти. Друга тенденция показва, че когато се търси готово строителство, са предпочитани строежите на средна възраст от 20 години. Продажбите са стабилни след 2011 година, а цените се задържат, отчете Ивайло Кръстев. След земетресенията в България от купувачите са предпочитани апартаментите на първия етаж. /БЛИЦ
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
02-06-2012 - 20:20:42
На тоя като се събуди му кажи да си вдигне гащите защото докато е спал някой му ги е свалил
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
02-06-2012 - 21:29:38
Това за интереса към парцелите не е лъжа-има такъв.Април месец приключих регулацията и от тогава 3-4 пъти вече ме търсят разни хора с въпрос дали ще се продава.Колко с сериозни...не мога да кажа,защото не съм водил някакви конкретни разговори с тях-на тоя етап не планирам излизане на пазара.
Това за връзката със земетресението...ми се вижда малко пресилено...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-02 21:31 от salvador.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
23-12-2012 - 08:39:32
avatar
Пуф паф, пуф паф, вечните некупили, пайте се от релсите:
[www.monitor.bg]

:]spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход