Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна

Публикувано от OwnerBG 
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 19:07:32
avatar
Quote
Panther1
Продажбите в София за първо тримесечие 2012 са НАЙ-НИСКИТЕ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ ОСЕМ ГОДИНИ.
Всъщност най-вероятно са най-ниските за последните 10-12 години, но в АВ са публикували само данни от 2005 насам.
Пазарът тръгнал викате?

ДА ве съгласен съм - пазарът отдавна е тръгнал ... по стръмно дадолнище smiling smiley

Истината за Блона при НИ, казана през 2004



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-22 19:08 от palamud.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 19:52:05
avatar
Quote
palamud
Quote
Panther1
Продажбите в София за първо тримесечие 2012 са НАЙ-НИСКИТЕ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ ОСЕМ ГОДИНИ.
Всъщност най-вероятно са най-ниските за последните 10-12 години, но в АВ са публикували само данни от 2005 насам.
Пазарът тръгнал викате?

ДА ве съгласен съм - пазарът отдавна е тръгнал ... по стръмно дадолнище smiling smiley
Ти пък какво общо имаш с пазара на НИ?!*xxx* И теб никога не съм виждал в раздела на купувачите. Ти си от сеирджиите. А гледам тук са мнозинство:]
1.9
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 19:57:06
Ми то сеира е голем. Що смех предстои...
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 19:59:51
Quote
1.9
Ми то сеира е голем. Що смех предстои...

Хахах изпревари ме. Точно това щях да кажа ...

До няколко месеца като докараме спад от още 15% спрямо текущите оферти, ще си говорим за спад на цените не в проценти, а в пъти и то без да отчитаме отстъпките, които 2007-ма просто ги нямаше.

Ррррррррррррррррррррррррррръст на сеира!!!!!!!!!!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 20:02:06
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Quote
Panther1
Продажбите в София за първо тримесечие 2012 са НАЙ-НИСКИТЕ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ ОСЕМ ГОДИНИ.
Всъщност най-вероятно са най-ниските за последните 10-12 години, но в АВ са публикували само данни от 2005 насам.
Пазарът тръгнал викате?

ДА ве съгласен съм - пазарът отдавна е тръгнал ... по стръмно дадолнище smiling smiley
Ти пък какво общо имаш с пазара на НИ?!*xxx* И теб никога не съм виждал в раздела на купувачите. Ти си от сеирджиите. А гледам тук са мнозинство:]

Ми то с такива форумни шутове като тебе....какво друго освен сеир да гледаме бря наборе :]
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 20:26:00
avatar
Quote
mirandi


Ми то с такива форумни шутове като тебе....какво друго освен сеир да гледаме бря наборе :]
Ти така ме биеш по ШУТОВЩИНА, че не мога да те стигна и да тичам срещу тебе бе наборе! Понякога сериозно се замислям дали нямаш жълта книжка?*xxx* Трябва да те проверя. Досега и Явчо който ми е опонент може да потвърди, че не съм казал една лъжа във форума. А ти само глупости говориш. Пример:
Днес научи по трудния начин, че има имоти невписани в имотния регистър. Кой знае колко купувачи си отбраздил и разочаровал бе глупчо чичин!:}
1.9
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 20:57:12
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi


Ми то с такива форумни шутове като тебе....какво друго освен сеир да гледаме бря наборе :]
Ти така ме биеш по ШУТОВЩИНА, че не мога да те стигна и да тичам срещу тебе бе наборе! Понякога сериозно се замислям дали нямаш жълта книжка?*xxx* Трябва да те проверя. Досега и Явчо който ми е опонент може да потвърди, че не съм казал една лъжа във форума. А ти само глупости говориш. Пример:
Днес научи по трудния начин, че има имоти невписани в имотния регистър. Кой знае колко купувачи си отбраздил и разочаровал бе глупчо чичин!:}

Споко, Саше... да не си докараш инфаркт...
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
25-04-2012 - 23:57:26
avatar
Мирандиньо, още ли не вярваш, че притежавам панелката, понеже я няма в регистъра? Има два лесни начина да разбереш!
1) Питаш Явчо на лични
2) Качвам сканиран НА с/у бутилка "Глендфидих".

Избирай.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 00:13:54
Тоя Сахиба най накрая разбра какво трябва да се пие
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 08:43:29
Quote
nradev
Тоя Сахиба най накрая разбра какво трябва да се пие

По-скоро бих казал, че все още не е разбрал да не пише във форума след като е прекалил с чашката.
Очевидно стратегията му е тотално да нас*ре всички теми и да отврати хората от форума!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход