Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна

Публикувано от OwnerBG 
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 09:53:51
Quote
nradev
Тоя Сахиба най накрая разбра какво трябва да се пие
Нищо не е разбрал Сахиба......
Но иначе, определено е решил да ви свали на неговото ниво (цитирам Серсем) и да ви бие с опит! Тва го мое, определено. Не му се връзвайте мноу!
Виждайки, че сичко се скапва е решил да дразни максимално и верно мое да скапе форума.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 12:18:46
avatar
Quote
darkside
Quote
nradev
Тоя Сахиба най накрая разбра какво трябва да се пие
Нищо не е разбрал Сахиба......
Но иначе, определено е решил да ви свали на неговото ниво (цитирам Серсем) и да ви бие с опит! Тва го мое, определено. Не му се връзвайте мноу!
Виждайки, че сичко се скапва е решил да дразни максимално и верно мое да скапе форума.
Доста сте се объркали лузърите май!*xxx* Аз от доста време се опитвам да ви кача до нивото ми, но вие не поддавате. Един единствен човек от форума освен мен прилага ясни , точни и конкретни доказателства за това което е. Всички останали сте измислени герои от приказките, които си пишете разни мечти и сънища. Това е жестоката истина за вас. Оня лудия пък няма въобще какво да го коментирам, той е за рубриката "но комент". А няма и логика да ви бия с опит ако сте над моето ниво. С просто око си личи от космоса, че сте доста под нивото , затова и опит нямате, само теоретизирате.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 15:24:00
"Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна?"

НЕ!!!

winking smiley
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 20:36:26
Quote
OwnerBG
Каквото и да си говорите, пазара отлепи и е въпрос на време да се усети от всички. А тогава ще е късно за добри зззделки. Просто лични впечатления и не е препоръка да скачате в проблеми. Стойте и чакайте някой мастит йексперт да ви го каже. След като се е налапал.

Не усещате ли, че тръгнаха възвратно-постъпателните движения??? Не??? Значи ви е голяма халката.... *yes* :]
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 20:49:24
avatar
РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРЪЪЪСТТТТТТТТТТТТ НА ХАЛКАТА НА СТРОИТЕЛЯ!:}
Човека разбра, че никога няма да може да си купи и започна да го избива на хомосексуализъм, което си е по-лесен начин поне да си плащаш квартирката. Ех безработен строител сменил сексуалната си ориентация и незнаещ кога ще си сложи въжето от яд заради ръста!!:cry:
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 21:24:48
Вие не може да си купите защото нямате пари, а не защото цените са високи! Десет пъти да падне цената на 30 каратов диамант не ме интересува, защото нямам пари да го купя и при 50 пъти по-ниска цена. А и да имам защо да купувам нещо, на което му е паднала цената 50 пъти?
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 21:29:25
Quote
др. Иванов
А и да имам защо да купувам нещо, на което му е паднала цената 50 пъти?
Ми ти сам си отговори. Що да купувам имот изобщо, кат не ми требва бела на главата!? Нито цената му е ясна, нито данъците, нито санирането, нито съдбата на държавата в която се намира!
А новото строителство си го купувайте сами, баси!
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 21:50:06
Quote
darkside
Ми ти сам си отговори. Що да купувам имот изобщо, кат не ми требва бела на главата!? Нито цената му е ясна, нито данъците, нито санирането, нито съдбата на държавата в която се намира!
А новото строителство си го купувайте сами, баси!

Ни продаваш, ни купуваш ....... какво правиш в този форум тогава?
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
26-04-2012 - 21:51:48
Тренираш ясновидство ми се чини, но са ти запотени очилата.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
27-04-2012 - 03:29:52
avatar
Quote
Lubimec13
Quote
darkside
Ми ти сам си отговори. Що да купувам имот изобщо, кат не ми требва бела на главата!? Нито цената му е ясна, нито данъците, нито санирането, нито съдбата на държавата в която се намира!
А новото строителство си го купувайте сами, баси!

Ни продаваш, ни купуваш ....... какво правиш в този форум тогава?
Бара си дедо----я. Това правят 97% от така наречените даунъри в тази държава. И си верват на глупостите.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход