Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна

Публикувано от OwnerBG 
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 14:05:09
Ние коментираме пазара на имоти, а не на банички. Бацетата нямат пари да се прекръстят, та както много пъти сме коментирали и 49Е/м2 да станат все тая.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 14:10:05
Quote
др. Иванов
Ние коментираме пазара на имоти, а не на банички. Бацетата нямат пари да се прекръстят, та както много пъти сме коментирали и 49Е/м2 да станат все тая.

Прав сте!...

winking smiley
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 14:12:21
Quote
др. Иванов
Икономиката не е наука!

Никой и не твърди това. Но има наука, която изучава икономическите процеси. Чисто статистически е разумно за характера на случващото се да се съди след период от поне 6 месеца, така се избягва влиянието на моментните флуктоации.
Що се отнася до пазарното поведение - всеки рашава сам кога и как да се включи в играта. Ако въобще има възможности да го направи!
winking smiley
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 14:40:47
След като имаме тотално свиване на потреблението във сички сектори, дори и на кисело мляко и хляб, най-вероятно хората пренасочват сичките си пари в закупуване на панелни апартаменти пред събаряне и къщи с външен нужник край София - столицата на Европа!

Аз вече мое и да спра да се бъзикам, щот не е редно в къщата на умрелия (пазар) да се бъзикаш с "опечалените" (Иворад, Имотен, Кемъла и др.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 14:45:35
Quote
darkside
...Аз вече мое и да спра да се бъзикам, щот не е редно в къщата на умрелия (пазар) да се бъзикаш с "опечалените" (Иворад, Имотен, Кемъла и др.
Ами опечалени... гледай ги какви са свежи и по цял ден пишат вицове и смешки из форума. *angel*
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 15:56:11
Quote
darkside


Аз вече мое и да спра да се бъзикам.

Ами че ти спря - я гледай само колко здраво стискаш зъбки по темата за март'2012!
:]
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 16:04:03
Quote
ivorad
Quote
darkside


Аз вече мое и да спра да се бъзикам.

Ами че ти спря - я гледай само колко здраво стискаш зъбки по темата за март'2012!
:]
Иворадчоу, ама мноу си ми забавен, брато! Март е твоето waterloo, френд!
Вечер, ако не моеш да заспиш си повтаряй наум тва магическо число 149, 149,149,149,......мое и офце да броиш.
Аз броя брокери останали без работа, знам, че е гадно, ма така заспивам по-лесно......стигам най-мноу до 1400 и съм заспал, баси!
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 16:51:16
Quote
darkside

Иворадчоу, ама мноу си ми забавен, брато! Март е твоето waterloo, френд!


Ще видим, ще видим!..........
:]
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
10-03-2012 - 17:02:01
Ха дано, но тренд ли е не се обръща лесно.

Не пречи да се изчака годинка-две. Има време за всичко, не е добре да се взимат решения във бързината..

Наемите са ниски, предлагането е огромно, няма спешни случаи.
Re: Е добре де, не усещате ли че пазара тръгна
22-04-2012 - 16:41:21
Продажбите в София за първо тримесечие 2012 са НАЙ-НИСКИТЕ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ ОСЕМ ГОДИНИ.
Всъщност най-вероятно са най-ниските за последните 10-12 години, но в АВ са публикували само данни от 2005 насам.
Пазарът тръгнал викате?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход