Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Утопията : ниски цени на имоти

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: Утопията : ниски цени на имоти
09-03-2012 - 11:42:10
Сахиб, може и да имаш къща, на която и ТЪРСИШ 500 000е. Щом не си я продал до момента - то пазара я е оценил на може би друго.

Когато я продадеш за толкова ще ти изпратя едно уиски, от любимите ми smiling smiley

Ако до 3 месеца не си я продал за толкова - ще искам като дойда в София да се видим да пием по едно smiling smiley

Имам един приятел с етаж от къща в топ-центъра. До скоро си мислеше, че има около 800 000е, по оценка на брокери от 2008, в тухли там, докато съседа не продаде неговият етаж за 130 000 евро... Не искаше да се разделя с нея, нищо не я прави, но му беше кеф да си мисли, че има толкова. В момента е в нещо като депресия, виртуални пари също горчат като се губят *drunk*
Re: Утопията : ниски цени на имоти
09-03-2012 - 12:02:21
Quote
панелообитателя САХИБ

Има, но майка ми е от сой. Не желае да е в тежест на никой. Плюс това е отраснала в хол - 80кв. метра площ и не може да си представи, че ще живее на цял етаж от 60 квадрата, дори и на втория! И тя се чуди защо къщата ми в кв. "Редута" на 490 м. от паметника "Левски" се търгува за половин милион Евраци, но аз трябваше да и обяснявам, че всички селяндури се редят на опашка за този квартал.
Скоро ще сме и "надежденци". Този осми имот малко ще ме натовари излишно, но поне майка ми знае, че не съм ненадежден син, който дори собствените си деца не може да уреди с жилище, а ги свира цял живот под наем. На такива трябва да им отнемат децата насилствено от отдела за закрила на детето. Само от форума мога да подам 10 сигнала до тях.smiling smiley
Сахибе, що не напишеш некой сценарий за филм брато? Спилбърг и Копола ряпа да ядат.....а твоята роля само актьор като Пачино и Де Ниро мое да изиграе...или по-скоро Джак Никълсън ти лепи яко!
Re: Утопията : ниски цени на имоти
09-03-2012 - 13:14:27
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ

Има, но майка ми е от сой. Не желае да е в тежест на никой. Плюс това е отраснала в хол - 80кв. метра площ и не може да си представи, че ще живее на цял етаж от 60 квадрата, дори и на втория! И тя се чуди защо къщата ми в кв. "Редута" на 490 м. от паметника "Левски" се търгува за половин милион Евраци, но аз трябваше да и обяснявам, че всички селяндури се редят на опашка за този квартал.
Скоро ще сме и "надежденци". Този осми имот малко ще ме натовари излишно, но поне майка ми знае, че не съм ненадежден син, който дори собствените си деца не може да уреди с жилище, а ги свира цял живот под наем. На такива трябва да им отнемат децата насилствено от отдела за закрила на детето. Само от форума мога да подам 10 сигнала до тях.smiling smiley
Сахибе, що не напишеш некой сценарий за филм брато? Спилбърг и Копола ряпа да ядат.....а твоята роля само актьор като Пачино и Де Ниро мое да изиграе...или по-скоро Джак Никълсън ти лепи яко!


Посръбнал вчера за празника Драго "повилня" малко ама туй да му е кусура!
Иначе е единствения който съм виждал да се извинява във форума което е само по себе си похвално.*bow*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход