Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?

Публикувано от portokal 
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 09:17:49
Quote
Върколак
Quote
portokal
http://www.imotibg.com/news/view_news/31/105095 кой казваше че имоти няма да се подаряват?

Най-накрая да прочета нещо умно да свърши това правителство.

Това го постнах още преди година когато проектът беше на идейно ниво. всичкуто сиганин ще получи имоти за бес пари. Само тарикат гаяурите ще плащат до безкрай. Сиганина ще живее в еднофамилна къща на широко. Българинът у тесен партамент, дето докато да го изплати и ще изисква саниране на стойност по-висока от терминалния му кешов поток. Камито не пропусна да се заяде с мен преди няколко месеца, че съм го предвидил, ама то не е станало. Ш стане, ш стане!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 09:33:44
Quote
greenbul
Quote
Върколак
Quote
portokal
http://www.imotibg.com/news/view_news/31/105095 кой казваше че имоти няма да се подаряват?

Най-накрая да прочета нещо умно да свърши това правителство.

Това го постнах още преди година когато проектът беше на идейно ниво. всичкуто сиганин ще получи имоти за бес пари. Само тарикат гаяурите ще плащат до безкрай. Сиганина ще живее в еднофамилна къща на широко. Българинът у тесен партамент, дето докато да го изплати и ще изисква саниране на стойност по-висока от терминалния му кешов поток. Камито не пропусна да се заяде с мен преди няколко месеца, че съм го предвидил, ама то не е станало. Ш стане, ш стане!

Жалко, мислих че си по-широко скроен. Завист има в твоите мисли човече. И на кого завиждаш? Искаш ли да те поставим на тяхно място? На кучето завиждаш ли му когато му построиш безплатна колиба? Жалко,жалко, толкова жалко, че чак брокер.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 09:36:15
Quote
portokal
http://www.imotibg.com/news/view_news/31/105095 кой казваше че имоти няма да се подаряват?

Чудесна новина. Тез, дет чакат 149Е направо да отиват при циганите, тъкмо ще се интегрират с тях, както и циганите ще ги интегрират. Малко кофти в началото- миризми, мръсотия, ма се свиква с годините. Ще требе и да се научите да говорите и изглеждате по цигански, иначе нема да ви земат. Спокойно, гета ще има за всички, не се блъскайте !!!!

Аааа, и още нещо, жилищата ще се дават под наем, не да се подаряват.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-26 09:38 от PER0.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 10:10:02
Жалко,жалко, толкова жалко, че чак брокер.
------------
Да го духаш на всичкото брокер.Пак.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 11:33:06
Quote
portokal
http://www.imotibg.com/news/view_news/31/105095 кой казваше че имоти няма да се подаряват?
Браво, браво.
Quote

Постройките ще бъдат по-малки от вече построените жилища от 200 кв. м в "Шекер махала" в Пловдив, така че наемът да не бъде висок за ромите. Предвижда се и обособено пространство около жилищата за отглеждането на животни при гарантирането на необходимата хигиена.
И за прасето и за коня европейски стандарти. А наема символичен, т.е. платен с нашите пари :cry:
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 11:56:39
Quote
Върколак
Quote
greenbul
Quote
Върколак
Quote
portokal
http://www.imotibg.com/news/view_news/31/105095 кой казваше че имоти няма да се подаряват?

Най-накрая да прочета нещо умно да свърши това правителство.

Това го постнах още преди година когато проектът беше на идейно ниво. всичкуто сиганин ще получи имоти за бес пари. Само тарикат гаяурите ще плащат до безкрай. Сиганина ще живее в еднофамилна къща на широко. Българинът у тесен партамент, дето докато да го изплати и ще изисква саниране на стойност по-висока от терминалния му кешов поток. Камито не пропусна да се заяде с мен преди няколко месеца, че съм го предвидил, ама то не е станало. Ш стане, ш стане!

Жалко, мислих че си по-широко скроен. Завист има в твоите мисли човече. И на кого завиждаш? Искаш ли да те поставим на тяхно място? На кучето завиждаш ли му когато му построиш безплатна колиба? Жалко,жалко, толкова жалко, че чак брокер.

Само давам пример за сегментация на пазара. С какво толкова те засегнах, че да ме наричаш ... брокер. Настоявам за извинение. По едно време се прокрадваше идеята, е имотите видиш ли щели да бъдат само за някаква заможна прослойка от хората. Още тогава ви казвах, че имоти в България ще има за всички, запомнете за всички!!! Затова има бедни и богати, добри и не толкова добри имоти и локации. Ако ще да се продават, ако ще да се подаряват, както в случая. Нормално е в един пазар да има предлагане както за хората търсещи малки апартаменти в лоши квартали на високи цени, така и за хората търсещи големи апартаменти в хубави квартали на ниски цени. За това са измислени имотните балони. Балъците купуват с кредит на върха, умните купуват с кеш на дъното. На тези дето не щат да купуват нито на върха нито на дъното, имотите им се подаряват. В болшинството от случаите от роднини, а в много редки случаи от общините и държавата.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 12:18:38
Quote
greenbul
По едно време се прокрадваше идеята, е имотите видиш ли щели да бъдат само за някаква заможна прослойка от хората. Още тогава ви казвах, че имоти в България ще има за всички, запомнете за всички!!! Затова има бедни и богати, добри и не толкова добри имоти и локации. Ако ще да се продават, ако ще да се подаряват, както в случая.

Хе, хе, и от всекиго според възможностите, и на всекиго според нуждите. Жив е той, жив е комунизЪма в главите на някои още.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 12:23:34
имоти в България ще има за всички, запомнете за всички!!!
--------------
Така, така, др. Станишев, казвахте го, ама кой да Ви чуе ! Да се свети името Ви, на Димитров също. И на чичко Ленин. и на Маркс. Па и на Енгелс.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 12:53:24
Quote
PER0
Quote
greenbul
По едно време се прокрадваше идеята, е имотите видиш ли щели да бъдат само за някаква заможна прослойка от хората. Още тогава ви казвах, че имоти в България ще има за всички, запомнете за всички!!! Затова има бедни и богати, добри и не толкова добри имоти и локации. Ако ще да се продават, ако ще да се подаряват, както в случая.

Хе, хе, и от всекиго според възможностите, и на всекиго според нуждите. Жив е той, жив е комунизЪма в главите на някои още.

Именно. КомунизЪмът не само е жив. Идейте на плановата икономика са в основата на пазарното мислене на българина. Трябва да мине поне едно поколение за да престане това да бъде така. Така че да, в исвестен смисъл си прав, че дългосрочната перспектива не е такава, но в следващите поне 30 години имоти ще има за всички. Аз съм оптимист, че България някога ще стане бяла държава, но се съобразявам с даденостите в момента!

П.С. Ние още не неможем да се освободим от пораженческото мислене от Турското робство и загубата на двете световни войни, ти ми говориш за отърсване от комунизма. Няма как да стане толкова бързо.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-26 12:55 от greenbul.
Re: фактор ли са циганите на пазара на недвижими имоти?
26-02-2012 - 13:14:47
Quote
greenbul
С какво толкова те засегнах, че да ме наричаш ... брокер. Настоявам за извинение.


Тук ще те подкрепя, думата не е тази. Правилната дума е "помияр", класически помияр!
Само помияр в една тема може да играе "сценката на баровеца", а в другата да пищи отчаяно, че имоти трябвало да има за всички, ама абсолютно всички - в т.ч. и за хората от социалното дъно!

Мараба, Поми!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход