Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012

Публикувано от ivorad 
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 14:20:25
Quote
имотен
дарки, продължавайки с провинциално - лигавия си изказ да пишеш глупости, по никакъв начин не променя факта, че нямаш представа от реалността на пазара на имоти, а да продължаваш да правиш прогнози за малко да ми стане смешно. Ама по-скоро е тъжно.
Забравих това - "Тва, че в София се още има някаква вяла търговия на "унизително" ниска цена в некои квартали, мое ли да се нарече пазар?", та питам : откога не си идвал в София и откъде знаеш, че търговията тук е "вяла" ?
Ама то наистина става мноу тъжно!
Извинявай, забравих, че само ти и двама-трима още разбирате от имотен пазар, баси! Сички други пасат трева!
А в София не съм стъпвал от Нова година и мноу съжалявам, че ще ми са наложи да стъпя към края на март.
Пак ша трябва да ви търпя задръстванията, да ви газя мръсотията, да ви минавам през дупките, да ви лягам в легълцата, да ви ям от паничките, мое и Снежанка да ..........
А със Слави Трифоноф моа да те запозная, гледам, че го споменаваш, бил простак кат мен, ти лично познаваш ли го?!
Ми такъв е пазара! Простотията е хит! Тя се купува! Като ипотечните кредити 2008-ма!
Ако се продаваше добре Вагнер, щеше Вагнер да слушаш в ток шоуто му, а не Софито Маринова.....сичко е бизнес!
А иначе Слави на толкова хора е помогнал за лечението им, че ти е бедна фантазията! Без да го афишира, анонимно......нещо, на което не си способен. Нямаш и тия възможности, вервай ми!
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 16:16:53
Quote
darkside
Иворадчо, на фона на цялата мизерия в държавата тъпите ти намеци са си жив цинизъм, майна!

Какви намеци, Дарки, аз само публикувах една информация, която счетох за особено важна, а гледам, това здраво те изнервя....
Що така?
:]
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 17:15:47
Нищо не ма изнервя, аз живея на квартира, наемите падат, цените на имотите падат, в моя сектор мирише на пари мноу яко........кво да ме изнервя.....
Дразни ме леко посредствеността на джуджетата, ма нали за тва са джуджета а не великани.
Знайш ли новата клетва от днес? "Дано да са ти в "узакис аристотелис" парите дано!"
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 17:25:13
дарки, никога не съм казвал, че Слави е простак, не го харесвам като водещ, не го харесвам като човек, знам, че е помогнал и помага на много хора, познавам го от 1991 г., не му харесвам предаването, не ми харесва нито едно предаване, в което чалгата е на почит, а какво аз мога и правя ти няма как да знаеш. За теб поне е сигурно, че имотите не са ти силна страна.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 17:30:18
Quote
darkside
Нищо не ма изнервя

Странно, а имаш ли обяснение защо изглеждаш толкова изнервен, при това положение?
*xxx*
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 18:16:07
Quote
имотен
дарки, никога не съм казвал, че Слави е простак, не го харесвам като водещ, не го харесвам като човек, знам, че е помогнал и помага на много хора, познавам го от 1991 г., не му харесвам предаването, не ми харесва нито едно предаване, в което чалгата е на почит, .
1+ Хубав пост! Искрен!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-29 18:16 от darkside.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 18:52:27
а какво аз мога и правя ти няма как да знаеш. За теб поне е сигурно, че имотите не са ти силна страна.
------------
Понеже съм сигурен, че си го пропуснал неволно, ти помагам. Иначе и то си е искрено. Не е лично.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-29 20:31 от имотен.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
01-03-2012 - 09:19:51
Тази сутрин получих мейл от уважаемия Дарко Сайдевски, с който той ме уведомява, че до 24 часа ще излезе с официална позиция по случващото се на имотния пазар.Тръпнем в очакване!
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
01-03-2012 - 10:06:46
avatar
Quote
darkside
Иворадчо, на фона на цялата мизерия в държавата тъпите ти намеци са си жив цинизъм, майна!
За кви цени ми говориш, като поне 80% от обявеното има спад в цената 100% сиреч нямат шанс за продаване! А останалите 20% имат шанс подобен на джакпота от тотото!
Тва, че в София се още има някаква вяла търговия на "унизително" ниска цена в некои квартали, мое ли да се нарече пазар?
Сто АНИ се бият за един купувач и си въртят секви номера да фанат сделка, баси!
Продължавам да твърдя, че март ще е преломен момент на тоя пазар. През тоя месец даже и офертните цени ще направят стъпало надолу, а реалните вече го правят.И не забравяй, че София не е България!
Сградите ново строителство с трева до кръста около тях, мухъл и влага в стаите и гьолове в мазите и подземните гаражи са символ на "просперитета" на имотния пазар, най-вероятно.
Винаги е имало хора, които си мислат, че инвестицията в панел и тухли е сигурност за парите им, но техния брой намалява.
Освен тва мноу бързо ще се промени критерия на купувачите! Секи ще търси жилище в модерна сграда с външна изолация поне 8/10 см. ( досегашните 5см. са компромис), с качествена ал. дограма поне с "К" стъкло, с изградена инфраструктура, без коптори и миризми наоколо, без катун, ще гледат в кои часове къде огрява слънцето, сичко ще гледат......
А копторите дето тепърва требва да инвестираш 15/20К. лева само за санирането им и още поне толкова да заприличат на нещо годно за живот къде отиват? ?? Стига с тоа брокерски популизъм, брой сделки и прочее разкази от типа "селска вечеринка"! Тва не върши вече работа! Хората не са толкова прости. Тоя пазар ще крета с години на некво дъно, което още никой не знае, само е ясно, че е още далеко надолу! Толкова надолу, че без кислороден апарат не мое да се слезе, баси.......

Чета те и си мисля, с какво самочувствие редиш неща, от които идея нямаш.
Колко пъти си влизал в АНИ, кога е било за последен път и къде- в кой град?
Когато си отговориш сам за себе си, ще схванеш колко глупаво звучат твърденията ти.
Когато се запознаеш с условията на кредитиране, ще разбереш, че не "секи", ще получи кредит, покриващ цената на първокласно жилище, каквото си описал.
И ако се огледаш- и назад в годините, и сега, ще се учудиш, че различните хора имат различни възможности, та затова за всеки влак има пътници.
Що се отнася до мечтите ти, масово някой да санира срещу 20 000 лева, забрави!
Ако си мислиш, че отминаването на бума в строителството е само за другите, а вашего брата ще продължава да печели като за световно, няма как да стане- особено след все по- втренченото гледане в паницата на държавата и харчовете й.
Едно ти е трудно да разбереш- когато на теб ти плащат добре, плащат и на другите добре, и икономиката върви. Няма как да ти напълнят само на теб гушата, никой друг да не получи, и да има пазар на каквото и да било.
Което не значи, че като нямаш пари да купиш, ще се затичат да ти подаряват.
Един човек със собственост, винаги ще намери как да препечели от нея- идеи бол.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
01-03-2012 - 10:25:24
Quote
камелия


Чета те и си мисля, с какво самочувствие редиш неща, от които идея нямаш.
Колко пъти си влизал в АНИ, кога е било за последен път и къде- в кой град?
Когато си отговориш сам за себе си, ще схванеш колко глупаво звучат твърденията ти.
Когато се запознаеш с условията на кредитиране, ще разбереш, че не "секи", ще получи кредит, покриващ цената на първокласно жилище, каквото си описал.
И ако се огледаш- и назад в годините, и сега, ще се учудиш, че различните хора имат различни възможности, та затова за всеки влак има пътници.
Що се отнася до мечтите ти, масово някой да санира срещу 20 000 лева, забрави!
Ако си мислиш, че отминаването на бума в строителството е само за другите, а вашего брата ще продължава да печели като за световно, няма как да стане- особено след все по- втренченото гледане в паницата на държавата и харчовете й.
Едно ти е трудно да разбереш- когато на теб ти плащат добре, плащат и на другите добре, и икономиката върви. Няма как да ти напълнят само на теб гушата, никой друг да не получи, и да има пазар на каквото и да било.
Което не значи, че като нямаш пари да купиш, ще се затичат да ти подаряват.
Един човек със собственост, винаги ще намери как да препечели от нея- идеи бол.
Камелия, определено напредваш.......като литература и правопис имам предвид! пиша ти 5+ ......щото 6 само на меня, баси! (шегичка!)
А саниране (дограма+хидро+топлоизолация) ще има, щот има едни 4млрд. за усвояване и никой(!) нема да попречи на "великата" цел, вервай ми! Тва е държавна политика!
И защото енергиите са с цена "Х" за новия отоплителен сезон......и следващата зима нема да е по-топла, баси!


Бай дъ уей, глупака никога не осъзнава, че е глупак! Същото важи и за меня и за вас!
Само, че отстрани са вижда.....другите мое да преценят.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход