Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012

Публикувано от ivorad 
Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
22-02-2012 - 10:33:41
Скъпи съфорумци, това получих на електронната си поща и веднага бързам да го споделя с вас, информацията е от критично значение за участниците на имотния пазар, особено милионерите!Ето текста в оригинал:



Quote
Дарко Сайдевски , главен мениджър на САНИ, президент на КАИТ, почетен председател на клуба на милионера в Полски Тръмбеш, ясновидец към организацията за стопроцентови прогнози

Уважаеми сънародници, във връзка с наближаване на датата 1.03.2012 и по силата на правомощията ми като Президент на КАИТ, постановявам следното:

1. Цените на НИ се намаляват с не по-малко от 30% считано от 8:22:38,34562712346372 ч. на 1.03.2012;
2.В районите с по-атрактивно строителство / особено т.н. "жълти павета"/ спадът трябва да е най-малко от 58,352434251%.
3. За избягване на масови пре#бушки, особено в средите на несъмнените милионери по форумите, ЗАБРАНЯВАМ всякакви имотни сделки до настъпването на указаната дата.
4. Сделките след 1.03 също ще бъдат строго контролирани, всъщност ще се оформат единствено дарения на панелни коптори от страна на закъсали ипотекари в полза на милионерите!

Неспазването на моята заповед ще бъде преследвана строго по силата на космическото законодателтво, чийто ексклузивен представител съм от датата на раждането си!

Дарко Сайдевски, Президент на КАИТ

Това е положението.....Моля, съобразявайте се и да не каже после някой, че не съм го предупредил!
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
22-02-2012 - 13:22:36
И кой е тоа Дарко Сайдевски?
Иворадчоу, мноу си забавен, майна!

Аз например твърдя, че март е повратен момент в цените на имотите. Следва стъпало надолу. Първото, от доста стъпала........тоя Дарко Сайдевски е голем христиенин, аз прогнозирам мноу по-драстичен спад, баси!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-22 13:38 от darkside.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
22-02-2012 - 16:08:37
Quote
darkside
И кой е тоа Дарко Сайдевски?

Ами че то си е написано:

Quote

Дарко Сайдевски , главен мениджър на САНИ, президент на КАИТ, почетен председател на клуба на милионера в Полски Тръмбеш, ясновидец към организацията за стопроцентови прогнози

Впечатляваща визитка, поради което и прогнозите на г-н Сайдевски не будят никакво съмнение!

*bow*
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
28-02-2012 - 22:45:26
Преди малко г-н Сайдевски ме помоли да кажа на хората тук и по света, че утре не е първи март, а 29.02. Просто годината е високосна!
Така че очакваното падане на цените с над 30% ще се случи след повече от 24 часа, не след малко.
Наздраве, дотогава!
*drink1*
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 00:12:13
Човека каза МАРТ, трябва да изчакаш да дойде април за да се дискутира тази прогноза.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 10:00:13
Quote
granit
Човека каза МАРТ, трябва да изчакаш да дойде април за да се дискутира тази прогноза.

Бъркаш, видно от постнатото писмо, г-н Дарко Сайдевски е дал прогнозара си за 1.03.2012.
Чети по-внимателно!
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 10:01:20
Quote
синът на камелия
Quote
ivorad
Преди малко г-н Сайдевски ме помоли да кажа на хората тук и по света, че утре не е първи март, а 29.02. Просто годината е високосна!
Така че очакваното падане на цените с над 30% ще се случи след повече от 24 часа, не след малко.
Наздраве, дотогава!
*drink1*

Иво остави имотите и ела да ти го туря още няколко пъти. Знам, че няма да устоиш на изкушението! Хайде майка ми и дичо също ще се включат.


Ооооо, Шльоки, мараба!
Как е терапията тази седмица?
smiling smiley
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 10:22:15
Иворадчо, на фона на цялата мизерия в държавата тъпите ти намеци са си жив цинизъм, майна!
За кви цени ми говориш, като поне 80% от обявеното има спад в цената 100% сиреч нямат шанс за продаване! А останалите 20% имат шанс подобен на джакпота от тотото!
Тва, че в София се още има някаква вяла търговия на "унизително" ниска цена в некои квартали, мое ли да се нарече пазар?
Сто АНИ се бият за един купувач и си въртят секви номера да фанат сделка, баси!
Продължавам да твърдя, че март ще е преломен момент на тоя пазар. През тоя месец даже и офертните цени ще направят стъпало надолу, а реалните вече го правят.И не забравяй, че София не е България!
Сградите ново строителство с трева до кръста около тях, мухъл и влага в стаите и гьолове в мазите и подземните гаражи са символ на "просперитета" на имотния пазар, най-вероятно.
Винаги е имало хора, които си мислат, че инвестицията в панел и тухли е сигурност за парите им, но техния брой намалява.
Освен тва мноу бързо ще се промени критерия на купувачите! Секи ще търси жилище в модерна сграда с външна изолация поне 8/10 см. ( досегашните 5см. са компромис), с качествена ал. дограма поне с "К" стъкло, с изградена инфраструктура, без коптори и миризми наоколо, без катун, ще гледат в кои часове къде огрява слънцето, сичко ще гледат......
А копторите дето тепърва требва да инвестираш 15/20К. лева само за санирането им и още поне толкова да заприличат на нещо годно за живот къде отиват? ?? Стига с тоа брокерски популизъм, брой сделки и прочее разкази от типа "селска вечеринка"! Тва не върши вече работа! Хората не са толкова прости. Тоя пазар ще крета с години на некво дъно, което още никой не знае, само е ясно, че е още далеко надолу! Толкова надолу, че без кислороден апарат не мое да се слезе, баси.......
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 10:37:32
дарки, продължавайки с провинциално - лигавия си изказ да пишеш глупости, по никакъв начин не променя факта, че нямаш представа от реалността на пазара на имоти, а да продължаваш да правиш прогнози за малко да ми стане смешно. Ама по-скоро е тъжно.
Забравих това - "Тва, че в София се още има някаква вяла търговия на "унизително" ниска цена в некои квартали, мое ли да се нарече пазар?", та питам : откога не си идвал в София и откъде знаеш, че търговията тук е "вяла" ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-29 12:07 от имотен.
Re: Официална забрана за имотните сделки до 1.03.2012
29-02-2012 - 11:03:16
avatar


купувайте, че ще свършат !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход