Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия

Публикувано от javcho 
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
17-02-2012 - 23:31:47
Абе ти или си пълен цървул, или си болен нещо. Кой знае тая дупка за 200 евро дали е в Борово или в Ливадите, има ли ТЕЦ и въобще улица дотам.
Какво ми прокламирате в тоя форум цял живот под наем, това е за последни нещастници, с извинение за изразите.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
17-02-2012 - 23:38:52
Не цял живот, а само докато падат цените ...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
17-02-2012 - 23:43:43
Нали това казвам-цял живот. Щото цените повече няма накъде да падат.
А Радев специално си го е написал - до пенсия и 20 години след нея, с които именно писания ме провокира за заядливия отговор.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 01:15:31
Имотко като нема кво да каже и почна с обидите. имотко дали е хубав или не моя партамент това е субективно. ама това не променя сметката.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 09:47:01
Quote
Imotko
Щото цените повече няма накъде да падат.
Имотко, Имотко... От време на време пишеш нормални неща, но с такива изцепки... :cry:
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 13:13:32
Радев извинявай не се заяждам с теб ама как ги изчисли тия 900 кинта пенсия за 20 години?Щото като гледам каква доходност са докарали пенсионните дружества направо с нетърпение чакам да се пенсионирам.А с това рисково инвестиране си мисля че усилено си се запътил към пенсия 0 кинта.Не съм фен на имотите в смисъл да се купува на всяка цена но това с пенсионното осигуряване ми се струва че е най тъпото което човек може да направи.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 13:16:23
ами смятах ги при годишна доходност от 5.81%. толкова е средната за 11 години на алианц. има калкулатори в нета можеш да си сметнеш и ти.И на мене не ми се нарави пенсонното осигуряване ама го дадох за пример ако човек е неграмотен и не иска да рискува. А иначе с рисквото инвестиране в акции което не толкоз рискво можеш да докараш 10% спокойно.ама на чуждите борси имам предвид .то на БФБ нема ликвидност. не е препоръка.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-18 13:21 от nradev.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 13:30:07
Радев аз не смятам.Имам две осигуровки в Алианц.От много отдавна.Тази която е от задължителното осигуряване мисля че е от 2000г откакто промениха закона.Та остави им калкулаторите от опит ти казвам че тук парите ми към момента са по малко отколкото са ми вноските.В другата доброволното осигуряване ми го прави работодателя там поне парите са малко повече отколкото са вноските ма доходността им няма и 1% годишно.Това че пишеш някаква доходност в калкулатора и ти дава някаква пенсия за 10,15 или 20г е заблуда за наивници.Тези дружества са направени с цел да ни обират парите от рафинирани мошеници.Като дойде време да се пенсионираш ще ти кажат има криза акциите се сринаха за съжаление пенсия няма.Това е най сигурното което те очаква.Бъди сигурен.
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 13:32:45
ами тогава ги слагаш на депозит да кажем 6% средна годишна доходност и сметката излиза същата
Re: Под наем е по-изгодно от кредит при определени условия
18-02-2012 - 14:00:40
Quote
Imotko
Quote
DeBeers
Това е пределно ясно. Да не забравяме и мобилността, преди година живеех в Люлин, а работата ми беше в Дружба, само бензина ми идваше към 300 лева, да не говорим за висенето по задръствания и т.н. Сложи и тия 300 лева към кредита и картинката става съвсем друга.

Ще се радвам, ако вече си си намерил работа в Люлин.

Аз не си търся работа в Люлин. Следващата ми по-скоро ще е в Лондон. Предпочитам да съм мобилен, а не да инвестирам в тухли и бетон.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход