Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ужас на сривльовците

Публикувано от имотен 
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 00:28:40
avatar
Quote
aircraftcarrier
Да питам колко кинта давате за този елитен имот?За мен най ценните мнения ще са на другаря Иванофф леля Камелия Иворада и Имотния.Да кажат колко дават.
[#$%&]

Ето графиката на цените на имотите в района.....



Ако ги беше питал преди 3-4 години щяха да ти кажат, че струва 180 хиляди, интересно е сега какво ще отговорят, и какво ще отговорят след още 4 години......
:]:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-07 00:30 от gekko.
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 00:36:27
avatar
Quote
имотен
Да живееш в София е скъпо, драги съотечественици. сградата се намира на топмясто, а вътре който го купи, ще си го направи. През лятото продадох етаж от къща на "Ю. Венелин", сградата е строена около 1920 г.,пруски свод, 125 кв м, за 75000е, нямате представа каква кукличка стана след ремонта, а мястото не се нуждае от коментар.

Мястото е топ, особено ако си решил да живееш с децата и семейството си там и си любител на шума и атомобилните газове, ако хванеш живееш там не ти трябва да пушиш за да хванеш рак на белите дробове на 50 години..... Важното е да си гъзар....:]
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 00:43:59
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
имотен
Да живееш в София е скъпо

Може ли да поздравя с този цитат всички селяндури и диви пейзани за които гроздето е кисело?
Решил съм да заменям неатрактивни и селски имоти за такива които са атрактивни- т.е. Софето и морето!:]
Дори да остана с 5 /недай Боже!/ имота.
Не мога да не оставя обаче вилата си, която съм кръстил "PARADISE LOST" На щерка ми съм казал, че там може и да ме погребе!
60км. далечко ли е за вила впрочем. От магазина ми е 50. Да се надявам, че някой ден магазина ще ми изкара една гарсионерка в квартала му.

Пич пак ли долази да си избиваш комплексите тук? Преди години като се появи тук за първи път прадаваше къща в Редута на 200 метра от циганското гето в Христо Ботев за ПОЛВИН МИЛИОН ЕВРО ! (500.000 ЕВРО), а после се оказа, че си нереализирал се брокониер, не разбираш ли колко си жалък и смешен, моля те кажи ако имаш някой близък да те погледне отстрани и да ти го каже, защото на нас тук не ни вярваш....
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 00:56:25
75 000e нямаш си напредстава какви къщички куклички се продават в Германия и Франция за тея пари! и то с перфектна изолация,перфектна дограма,перфектна инфраструктура,абе отключваш палиш лампите и живееш
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 08:46:49
Къв ще го дириш на кучето в гъза в Германия и Франция?
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 11:24:00
avatar
Quote
portokal
75 000e нямаш си напредстава какви къщички куклички се продават в Германия и Франция за тея пари! и то с перфектна изолация,перфектна дограма,перфектна инфраструктура,абе отключваш палиш лампите и живееш

Данъците там са високи, а и има и други разходи.

По-добре купи някой от гълъбарниците на imotko за 100 000 еврА около София , където и паркомястото на улицата е включил в квадратурата и той ще те уреди да минеш по данъчна оценка. *ok*
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 12:33:42
Може и под данъчна оценка.
Re: За ужас на сривльовците
07-03-2012 - 13:44:23
Imotko възможно ли е поне една тема да не се олива с простотия и арогантност.Моля ви не се заяждайте и обиждайте.Кажете си мнението и имайте търпимост към чуждото.Несъгласието може да се изрази и по възпитано не разбирам защо са тези обиди?
Re: За ужас на сривльовците
08-03-2012 - 02:40:09
абе данъците са други ама и доходите са други.въобще друг свят! аз още не мога да разбера кой нормален човек с пари сте тръгне да се завира в българия...изобщо какво може да ти предложи българия? сигурност,работа,полицейска защита,здравеопазване,правосъдие,инфраструктура,образование,социална политика? че то в българия още не могат да сложат маркировка на пътното платно,като хората,да не говорим за бездомни кучета..абе някой друг виждал ли е в Европа цигaнски каруци? или въобще каруци? имам предвид под европа от Англия до Урал



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-08 02:43 от portokal.
Re: За ужас на сривльовците
11-03-2012 - 11:12:38
Quote
buyer
Не мисля да влизам в спор за какво са предназначени спестяванията.

Приемам за даденост неподлежаща на доказване факта, че спестеното е за имот, защото това е форум за имоти и в него се обсъждат имотите и съответно финансирането на техните покупки. Ако спестеното е за Великден, то тогава то не е предмет на настоящата дискусия.

Мисля, че 10 хиляди лева са достатъчни за самоучастие ако банките финансират 90% - ипотека за 45 хил. евро, самоучастие 5 хил. и ето ти 50 хиляди за двустаен.

В този случай собствениците на депозити от по 10 хиляди лева биха могли да бъдат участници на имотния пазар.


Домакинствата в България имаха следните депозити на стойност над 10 хиляди лв. в банковата й система:
1)
- в края на 2005г. бяха 237,781 депозита, а сумата в тях беше 6,144,136 хил. лв. или по-малко от 6.2 милиарда лв.
2)
- в края на 2011г. бяха 660,148 депозита, а сумата в тях беше 21,495,840 хил. лв. или над 21.4 милиарда лв.


Между другото населението на възраст над 19 години в България:
1)
- в края на 2005г. беше 6,160,877 души
2)
- при преброяването през 2011г. беше 6,011,713 или с над 149 хиляди души по-малко в сравнение с края на 2005г.


[www.bnb.bg]
[www.nsi.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-11 11:16 от Inform.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход