Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ужас на сривльовците

Публикувано от имотен 
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 10:45:19
avatar
Quote
bota156
Quote
OwnerBG
Quote
bota156
Ужасен съм.
Току що внесох едни 30к лв на 6 месечен влог.
Имотите ще почакат. Аз докато не станат 10% лошите кредити нищо не купувам.

Ужас направо. Това за тристаен ли го беше приготвил. Я го вържи на 50 годишен влог. Може и да стане.

Ха ха.
Това ми е 6-тия ВЛОГ и само 3-ри в лева.

Чудесно. Значи ще стигнат. Засега.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 11:13:17
Що реши, че всичките му влогове са с крупните суми от по 30000 лева, може да са по 10 000.
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 13:48:35
и аз напраих 4х4 в КТБ 8.16% годишна ефективна доходност
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 13:55:03
Бравос, с такива предприемчиви люде няма как да не се оправим.
Абе иначе как въобще може да ви хрумне да се хвалите с депозити, хич не го разбирам.
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 18:20:22
Quote
Imotko
Бравос, с такива предприемчиви люде няма как да не се оправим.
Абе иначе как въобще може да ви хрумне да се хвалите с депозити, хич не го разбирам.
Друго си е с инвестиция в Обеля да оправяш икономиката.Имотко на мен ми дреме за икономиката има си правителство за това.Парите отиват там където е най доходно и сигурно.А ти си джафкай по форумите щото в банката изплащаш тлъстите ми лихви.
Re: За ужас на сривльовците
15-02-2012 - 21:17:50
Няма по-луд от този, който си мисли, че посредниците на НИ нямат интерес от вдигането на цените на имотите и на наемите им. На мен ми е през оная общо взето дали цените са нагоре или надолу, защото аз не си изкарвам хляба от комисионни, ама да ми се изхвърля брокер, че той не бил заинтересована страна по никави сделки с НИ - това ми звучи като тежка форма на шизофрения.
---------------------------

Ето ти един пример какво значи заинтересована страна. Ти искаш да наемеш офис в Бизнес парка. Няма как да отидеш и да се пазариш със собственика на офисите. Той е дал ексклузивни права на нашите хора да го представляват и да отдават всички площи под наем от негово име, но срещу комисионна, която не е твърда сума, а процент от събраните наеми. Реално те се явяват страна по сделката за отдаване под наем, която е пряко свързана с наемодателя и оттук и тяхната заинтересованост цените на отдаваните площи да са възможно най-високи.
----------------------
А твоите приятели строители ако искат ще да стрят.Казах ти вече че гладът е по силен от ината.Като огладнеят ще строят и за 5 евро.Просто е ма ти липсва интелект да го осъзнаеш.Дреме ми кой какво е сънувал и на колко си е оценил имота.Аз отивам оглеждам и ако ми хареса казвам цената.От тук нататък пазарлъка е в рамките на 2000 евро.Като не иска да продава казвам Чао Гергино.Офертата ваши три дни.Като се обади след седмица офертата е още 50% надолу.Колкото повече време минава толкова повече се руши имота и цената му пада.Освен това данъците такса смет и парното си вървят.Разходите за входа също.А моята кинта у банката расте.
------------------
Първите две произведения са написани от един наш съфорумец, третото от друг такъв, въпросът ми е - има ли някой нормален човек тук, който да ми каже дали някой от тези двамата има представа от пазара на имоти ? Аз съвсем искрено съм потресен, това ли е нивото тук ?
Re: За ужас на сривльовците
18-02-2012 - 12:53:36
Quote
nradev
и аз напраих 4х4 в КТБ 8.16% годишна ефективна доходност

Абе много я спонсорираме тази банка winking smiley.
И аз се набутах там за 2.3% за 4 месеца. Ама идва 7% ефективна.
Ще си внасям и всеки месец по 1000-ка да се трупат=нещо ме лъгаха че всички суми се олихвяват след 4 месеца ще проверим.

Тестваме ги, ако ми хареса ще мисля и за евротата, че лихвата е 7,5% а уникредит дават само 4,5% па уж съм "специален" там



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-18 13:00 от bota156.
Re: За ужас на сривльовците
03-03-2012 - 18:12:11
Quote
bota156
Quote
nradev
и аз напраих 4х4 в КТБ 8.16% годишна ефективна доходност

Абе много я спонсорираме тази банка winking smiley.
И аз се набутах там за 2.3% за 4 месеца. Ама идва 7% ефективна.
Ще си внасям и всеки месец по 1000-ка да се трупат=нещо ме лъгаха че всички суми се олихвяват след 4 месеца ще проверим.

Тестваме ги, ако ми хареса ще мисля и за евротата, че лихвата е 7,5% а уникредит дават само 4,5% па уж съм "специален" там


Трупайте, те с един замах ще ручнат купчинката. Нещата вече са в ход.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-03 18:12 от Lubimec13.
Re: За ужас на сривльовците
03-03-2012 - 18:42:27
avatar
Quote
Lubimec13
Quote
bota156
Quote
nradev
и аз напраих 4х4 в КТБ 8.16% годишна ефективна доходност

Абе много я спонсорираме тази банка winking smiley.
И аз се набутах там за 2.3% за 4 месеца. Ама идва 7% ефективна.
Ще си внасям и всеки месец по 1000-ка да се трупат=нещо ме лъгаха че всички суми се олихвяват след 4 месеца ще проверим.

Тестваме ги, ако ми хареса ще мисля и за евротата, че лихвата е 7,5% а уникредит дават само 4,5% па уж съм "специален" там


Трупайте, те с един замах ще ручнат купчинката. Нещата вече са в ход.

Да речем имаш 1000 пари на влог. Понеже си добър влогар чакаш 5% годишна лихва. Така за една година имаш 1050 левчета-кефчета.
Но ооооуууууууу ужас!!! Преди една година си могъл да си купиш 4000 яйца, а след олихвяването /примерно по великден/- 2100 яйца от щастливи кокошки снасящи златни яйца. ЧЕСТИТО!!!:}:}:}:]smoking smileysad smileyeye popping smiley:cry:
Re: За ужас на сривльовците
03-03-2012 - 20:50:41
По добре ли е, да си изперкал длъжник без пукнат лев.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход