Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ужас на сривльовците

Публикувано от имотен 
Re: За ужас на имотковците!
14-02-2012 - 16:48:23
Понеже съм мъъъничко по-възрастен, ще си позволя един съвет - лигавият ти начин на изказ може да е интересен за подрастващите, или поне за неинтелигентните такива, но тук не си оригинален, затова те съветвам да започнеш да се изразяваш по-добре. Ако можеш.
Re: За ужас на имотковците!
14-02-2012 - 17:24:00
дракстер, ти пък кой беше ,че ми даваш акъл ? И темата не е дали ще паднат цените .
Re: За ужас на имотковците!
14-02-2012 - 19:07:14
Quote
darkside
Тая статия и още неколко от последните дни съвсем целенасочено са написани да вкарат свежа струя ( топъл въздух) в съзнанието на унилите брокита и имотковци....но за съжаление сичко е далеч от реалноста.
Вече години слушаме за въстановяване, баси. Разтеж на цените ша има, ма не на имотите, а на некои други неща от първа необходимос.
Есента на 2012 година ше е пикът на безработицата,намаляли до критичен минимум финансови резерви,най-ниското потребление от последните 5 години,почти никакви инвестиции в производството,банките ше изпитват затруднение поради липса на интерес от кредити.

Ша почне рязко стопяване на средствата от влоговете на физически и юридически лица, ша се увеличат значително кражбите по села и градове в т. ч. уличните и т. н. Сиреч, 2012 г.есента ша са първите серьозни симптоми на рецесия , която и най тъпите кретени ша я осъзнаят през март , април 2013 г. след поредната още по тежка зима.
Тоа процес е в ход и от март 2012-та включително ще започне да се усеща.........най-вече с разтящия брой фалити в малкия и средния бизнес (най вече търговците) и разтящата безработица. Сивия сектор ще се разраства, тва е неизбежно и "горе" го знаят.

Уахаха, уахаха, големия срив го преместиха от март за есента. Много жалко, а март почти дойде. Не разбирате даже колко сте смешни.
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 19:09:36
Ужасен съм.
Току що внесох едни 30к лв на 6 месечен влог.
Имотите ще почакат. Аз докато не станат 10% лошите кредити нищо не купувам.
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 19:17:04
avatar
Quote
bota156
Ужасен съм.
Току що внесох едни 30к лв на 6 месечен влог.
Имотите ще почакат. Аз докато не станат 10% лошите кредити нищо не купувам.

Ужас направо. Това за тристаен ли го беше приготвил. Я го вържи на 50 годишен влог. Може и да стане.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 22:25:08
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 22:48:04
avatar
Първо искам да благодаря на модератора или администратора, който е решил, че все пак не заслужавам БАН заради едно последно мое мнение за Явчо, в което използвам метафора. Едновременно с това ми е чудно, как може винаги в този форум някой еднастранно и еднолично, без никакво предупреждение да ме банне за няма нищо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това ми е най-интересното!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:]
По темата: Днешните новини за ръст направо ми идват в повече и на мен. Ха познайте кои са?*ok*
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 22:56:00
Поредната брокерка дето си мисли, че като плати за една статийка и открива топлата вода. И колегите й и баламурниците с кредитите се плацикат във "водата" и се хилят.

Ама то не било топла вода, ами било конска п.кня. *angel*
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 23:06:19
avatar
Вижте днешните невероятни ръстови новини:
[www.dnes.bg]
[www.dnes.bg]

България-свръхиндустриялна страна много развита, за съжаление на Сривльо:cry:
Re: За ужас на сривльовците
14-02-2012 - 23:15:38
Ура 120 души имат работа!
Нечувано постижение...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход