Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!

Публикувано от darkside 
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
12-02-2012 - 22:08:29
1.9, нема смисъл да се спори с човек, дет не е мирисал бизнес със сичките му рискове и отговорности, а се занимава с алъш вериш, не по различен от тоя на дребен чейнджаджия-измамник......новата игра "прескочи брокила" ще стане мноу популярна!
Имотния пък "сбъдвал мечтите на хората", баси поезията....и бърза още на предварителен договор клиентите да "сбъднат" една негова 3%-тна мечта!

Извън имотите също има живот......има мноу други жизнено важни за страната браншове, които колабирайки влияят мноу силно на имотния пазар! Ма конете, които имат капаци нема как да видат "встрани"......Мноу имоти ще стигнат офертна цена 10 000$, и пак нема да има пазар. Тва е само въпрос на време, щото колапса едва започва.....март е възловия месец....много неща ще се случат през март в БГ и около БГ.Щото икономическите проблеми на хората ще са свързани с оцеляването им. В момента не моа да си обясна как живеят хора с пенсия 200 лева, и държат по два имота, на които сигурно едва плащат масрафа. Аз не им искам копторите, просто се чудя.......тва са жилища, в които не бих влязъл, сигурно вътре миризмата е като тая по индийските улици, дето се облекчават на улицата и по двете нужди......
Понеже и те са на пазара на идиотски цени, мноу съм любопитен как собствениците им определят цената. На кв. метър, или по силата на миризмата по скалата на Сахибов/Имотен&Иво Радев!
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
12-02-2012 - 22:36:34
avatar
Quote
darkside
1.9, нема смисъл да се спори с човек, дет не е мирисал бизнес със сичките му рискове и отговорности, а се занимава с алъш вериш, не по различен от тоя на дребен чейнджаджия-измамник......новата игра "прескочи брокила" ще стане мноу популярна!
Имотния пък "сбъдвал мечтите на хората", баси поезията....и бърза още на предварителен договор клиентите да "сбъднат" една негова 3%-тна мечта!

Извън имотите също има живот......има мноу други жизнено важни за страната браншове, които колабирайки влияят мноу силно на имотния пазар! Ма конете, които имат капаци нема как да видат "встрани"......Мноу имоти ще стигнат офертна цена 10 000$, и пак нема да има пазар. Тва е само въпрос на време, щото колапса едва започва.....март е възловия месец....много неща ще се случат през март в БГ и около БГ.Щото икономическите проблеми на хората ще са свързани с оцеляването им. В момента не моа да си обясна как живеят хора с пенсия 200 лева, и държат по два имота, на които сигурно едва плащат масрафа. Аз не им искам копторите, просто се чудя.......тва са жилища, в които не бих влязъл, сигурно вътре миризмата е като тая по индийските улици, дето се облекчават на улицата и по двете нужди......
Понеже и те са на пазара на идиотски цени, мноу съм любопитен как собствениците им определят цената. На кв. метър, или по силата на миризмата по скалата на Сахибов/Имотен&Иво Радев!

И ти почна да гадаеш на боб, а?:]
Кой ти каза, че не съм " мирисала" бизнес с всичките му отговорности?
Ти, колко си мирисал, след като си вадил хляб, че и салам отгоре, с печелене на държавни и общински поръчки?
Дали пък, това е бизнес с пълна отговорност за всичко, или само с отговорност да си на правилното място, в точното време и с нужната сума, по времето на бума и управлението на тройната коалиция? А, след навлизането в кризата, висиш като много други по форумите..........
Що така губиш и ти мярката, не знам, а уж не изглеждаш толкова повърхностен!?
За пенсионерите с по 200лв. пенсия, държащи празни апартаменти, ти обясних, че е градска легенда, поддържана от силно ограничени умствено индивиди, а защо ти продължаваш да я пробутваш, че и да й вярваш, че и да демонстрираш нежелание да влезеш дори, като че ли някой ти е предложил,ако искаш, напиши.:]
И ако наистина претендираш да си някакъв бизнесмен, няма да питаш кой - как определя цената на нещо, а ще знаеш, че то струва толкова, колкото някой е склонен да даде за него.
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
13-02-2012 - 09:16:31
Драга госпожо Камелиа! И защо реши, че визирам теб? Иначе напредваш......умерено йезуитски агресивен ти е поста! Направо си ми симпатична! Особенно в частта за държавните поръчки......изобщо не си наясно как стават нещата! Чула си някакви пенсионерски слухове и легенди за едни пари под рафта. Мое да те осветля.........

Само ме чети по-внимателно, щото иначе падаш на нивото на некои други никове!
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
13-02-2012 - 11:40:19
avatar
Quote
darkside
Драга госпожо Камелиа! И защо реши, че визирам теб?

Само ме чети по-внимателно, щото иначе падаш на нивото на некои други никове!

Защото поста ти е веднага след моя диалог с господина.
Много ясно е, че се отнася И за мен, а другите под знаменателя, ще решат как и дали да реагират.
Друг въпрос е, ако имаш проблем с изразяването и едно искаш да кажеш, а излиза друго.......но там не мога да помогна.
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
13-02-2012 - 17:35:08
Quote
1.9
Не се опитвай да използваш логика.


Перфектно съждение, личи си роденият интелектуалец!
:]
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
13-02-2012 - 17:55:22
Quote
ivorad
Quote
darkside
Имало едно време пазар на имотите в България....Той си бил нормален, цените били такива, че мноу хора моели да си купат жилище.
Ама в един момент ората откачили на тема "инвистициа" и са фърлили кат тигри (по скоро кат офце) да строят, а повечето от другите да им купуват построеното...


Малка математическа задачка за провинциални пророци:

Кога е било по-достъпно да си купиш жилище, когато при срадна заплата от 100 Е средна ръка апартамент е струвал 25 000 или когато при средна заплата от 500Е цената на същия този апартамент е 70 000
Моля пророците да не се напъват ексесивно, защото задачата е изключително сложна и прекомерното задълбочаване в нея може да доведе до неправилна оценка на проблема "март'2012"!
:]

Иворад,
Условието на задачата ти е непълно. От там, полученият отговор ще е грешен и подвеждащ. Включил си само приходната част, а разходната част я няма.

*drink1*
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
13-02-2012 - 18:59:05
Иворадчо, тая задача е по скоро логическа, брато!
Начи, земаме корен квадратен от магазинчето на Сахибата.....добавяме косинус от панелен в Люлин, изваждаме мебелите от него и ги добавяме към корен (от бурен) квадратен от хол-бокс у Кални ливади!
Къв е логическия извод? Ми те са два:
1. Че нямам сестра!
2.Че и от 100 еврака (тогава) и от 500 еврака (сега) на края на месеца кат махнеш разходите за живот не остава нищо. Начи остава дясната част на задачата! Имаме 25000 срещу 70000. На сички им е ясно кое е повече......ето, и котката ми, която е до меня кима одобрително.........а тя е мноу в час, баси.......

П.П. Муза със присъщия за нея деликатен маниер се опита да ти каже нещо, което аз не дотам деликатно ти вдявам отдавна: не се ебавай с непознати и бъди коректен с данните ако искаш да стане диалог!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-13 19:07 от darkside.
Re: Once Upon a Time .........едни високи, artificial, набалончени цени!
15-02-2012 - 10:40:22
Интервю с Томас Лафчис и става дума за България.....
......................." Влизането в еврозоната, за Гърция беше ужасен шок. За нас, в България, в момента няма проблеми заради съотношението, което се поддържа между лева и еврото. Трябва да продължим да имаме силен лев. Явно мерките, които са предприели в МВФ спрямо нас, са сполучливи. Защото на други места не действат и е страшно. Политиката на МВФ е ясна - да се харчи, колкото се може по-малко. Удариха хората, а за една социална държава е немислимо да свие всичките си харчове, да има само такива за охрана и отбрана. Така че като цяло е добре в следващите 10 г. България да не влиза в еврозоната и да се закрепи като държава. Не й трябва да преживява това, което стана в Гърция, когато се въведе еврото. Ще дам пример с дребни неща - водата бе 15 цента, а стана 50 само за един ден. Вестникът пък скочи директно на 1 евро. Всичко поскъпна 3-4 пъти. За да можем да се справим с подобно нещо, трябва да се промени ситуацията, която е в момента - бедни, много бедни и 5% богати, които могат да си позволят, каквото искат по света. Държава се поддържа от средната класа. .".........................


[paper.standartnews.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход