Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Публикувано от имотен 
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:26:45
Quote
Imotko
Грийни е строил? На сън.

Е, ти като че ли не знаеш, че половината Манхатън е негов.
:]
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:30:03
Сметката е по сегашни цени по време на балона имаше трвърде много фактори - Кайени, силикони, всичко по подразбиране трябваше да се плати с кредита, който нещастникът купил жилище да връща до края на съзнателния си живот и понякога малко след това. Тогава сработва второто правило - хитрецът селски инвеститор идва време да си скъса задника за да намали загубата. Престанете с това източно европейско мислене. Мой роднина купи къща в Щатите за 250 000 долара, а съседната сега се продаде за 100 000 долара. Съмтаймз лин, съмтаймз люн е казала Камата!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:33:48
Quote
ivorad
Quote
Imotko
Грийни е строил? На сън.

Е, ти като че ли не знаеш, че половината Манхатън е негов.
:]

Просяк съм ви казвам, спя под един мост! като не можете да намерите аргументи да оборите тезите се хвърляте да се надсмивате на този, който ги е изказал - small minds discuss people; average minds discuss events; great minds discuss ideas

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 13:34 от greenbul.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:49:51
avatar
Quote
greenbul
Престанете с това източно европейско мислене.
Мой роднина купи къща в Щатите за 250 000 долара, а съседната сега се продаде за 100 000 долара.
Съмтаймз лин, съмтаймз люн е казала Камата!

Щом съседната къща се е продала за 100.000 USD значи толкова струва.
А може и повече да струва.
В САЩ повечето къщи са "големи бараки", особено в средните щати, мине тайфун, и къщата на трески. Затова кихат здраво за застраховки, не са като тук. Мой познат живее във Вегас в дървена за 185.000 купена сега от банка при кризата, преди 3 години предния юнак я закупил с кредит за 300.000, но закъсал, Та, този мой познат, ми пише: брато, от нашите български тухлени къщи по-хубаво няма. Само работа да имаше в България и що годе по-прилични заплати - идвам си веднага.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:56:36
avatar
Quote
greenbul
Сметката е по сегашни цени по време на балона имаше трвърде много фактори - Кайени, силикони, всичко по подразбиране трябваше да се плати с кредита, който нещастникът купил жилище да връща до края на съзнателния си живот и понякога малко след това. Тогава сработва второто правило - хитрецът селски инвеститор идва време да си скъса задника за да намали загубата. Престанете с това източно европейско мислене. Мой роднина купи къща в Щатите за 250 000 долара, а съседната сега се продаде за 100 000 долара. Съмтаймз лин, съмтаймз люн е казала Камата!

Хайде, да оставиш лиричните отклонения и да говорим по същество,искаш ли?
Щото, Камата може и да ръси простотии, но имаше златен ляв, та нещата се балансираха.
Ще балансираш ли и ти?
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 20:18:30
А бе аз от кога ви разправям "Цените са само нагоре". Точка по въпроса.
1.9
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 21:10:26
Quote
Lubimec13
А бе аз от кога ви разправям "Цените са само нагоре". Точка по въпроса.

Ми и аз тва казвам, но... цените са все надолу *stop**huh*
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 21:32:45
Quote
TZARS
Quote
greenbul
Престанете с това източно европейско мислене.
Мой роднина купи къща в Щатите за 250 000 долара, а съседната сега се продаде за 100 000 долара.
Съмтаймз лин, съмтаймз люн е казала Камата!

Щом съседната къща се е продала за 100.000 USD значи толкова струва.
А може и повече да струва.
В САЩ повечето къщи са "големи бараки", особено в средните щати, мине тайфун, и къщата на трески. Затова кихат здраво за застраховки, не са като тук. Мой познат живее във Вегас в дървена за 185.000 купена сега от банка при кризата, преди 3 години предния юнак я закупил с кредит за 300.000, но закъсал, Та, този мой познат, ми пише: брато, от нашите български тухлени къщи по-хубаво няма. Само работа да имаше в България и що годе по-прилични заплати - идвам си веднага.

Oстави ти тази песен любовна. Говоря ти за къща на два етажа с два гаража в квартал без негри. Я ми дай такава къща в някоя от зелените ивици между източните квартали за 70-80 000 лева пък да видим кон боб яде ли - купувам веднага, пък нека аз се гърча в 200 квадрата дървения, докато други си живеят живота на 50 реални квадрата ЧЖП стабилна бугарска тухла.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
17-04-2012 - 16:15:20
За последната седмица графиката на първа страница отчете нов спад от 0.5%
От 726Е/кв.м на 723Е/кв.м. Този прогнозиран ЪП кога ще идва ????
Цените на истинските имоти вече са ЪП! Утре и при кимизарниците. Както погрешно ги нарича един беден злобен емигрант- кЛимизарници. Все едно, че са климатизирани:}:}:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход