Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Публикувано от имотен 
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 10:18:22
Който си мисли, че ще шитка на шпакловка и замазка над 400 евро е в мнооооо-го голяма заблуда.
----------------
Ако се гордееш с това послание, си в мноооооого голяма заблуда, повярвай.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 10:54:50
Quote
greenbul
Quote
TZARS
Quote
nradev
А що кат сега цените са ниски нема оборот

Ако не греша сделките са на нива 2004 - 2005.
Нека да не правим сравнение с 2006 - 2008 - тогава бе надуването на балона.

Още 2004-та цените бяха надскочили доста силно инфлацията и бяха балон за времето си, ето защо връщането към тези цени 10 гоини по-късно не бива да е изненада за никой. Който си мисли, че ще шитка на шпакловка и замазка над 400 евро е в мнооооо-го голяма заблуда.

Сигурно говориш за жълтите павета? Защото аз в провинцията не бих дал повече от 200 евро.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:10:19
Quote
Върколак
Quote
greenbul
Quote
TZARS
Quote
nradev
А що кат сега цените са ниски нема оборот

Ако не греша сделките са на нива 2004 - 2005.
Нека да не правим сравнение с 2006 - 2008 - тогава бе надуването на балона.

Още 2004-та цените бяха надскочили доста силно инфлацията и бяха балон за времето си, ето защо връщането към тези цени 10 гоини по-късно не бива да е изненада за никой. Който си мисли, че ще шитка на шпакловка и замазка над 400 евро е в мнооооо-го голяма заблуда.

Сигурно говориш за жълтите павета? Защото аз в провинцията не бих дал повече от 200 евро.


Гледам, че след като не си се осмелил да отговоориш на питането ми , юнаклъкът ти е дошъл тук....
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 11:20 от ivorad.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:15:42
Естествено, че цените ще се увеличават, само глупак, т.е. огромното болшинство тук, може да твърди обратното.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:19:48
avatar
Quote
greenbul
Който си мисли, че ще шитка на шпакловка и замазка над 400 евро е в мнооооо-го голяма заблуда.

Това със заклинания няма да стане, а с изчисления.
Ако има печалба при цената, която ти се иска, ще има и предложения.
Ако няма,никой няма и да си мръдне пръста да строи на загуба.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:47:56
Добре.Щом сте сигурни,че цените са на "дъно" и ще качват имам оферта за вас!!!
Продавам УПИ 5 600кв.м. Не е в София!

Ето ви реална оферта!!!
Не искам обезщетения, а кеш!!! smoking smiley
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:50:31
Quote
др. Иванов
Естествено, че цените ще се увеличават, само глупак, т.е. огромното болшинство тук, може да твърди обратното.

Иванов, че те от 2008 до сега само се увеличават. Естествено е тренда да продължи clap:
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:51:36
Quote
dzvero75
Добре.Щом сте сигурни,че цените са на "дъно" и ще качват имам оферта за вас!!!
Продавам УПИ 5 600кв.м. Не е в София!

Ето ви реална оферта!!!
Не искам обезщетения, а кеш!!! smoking smiley


Аааааа, ето това е сериозна оферта, насааааам народееееееееее!.......
И моля, моля - не се блъскайте, ако обичате!

:]
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:52:48
Quote
камелия
Quote
greenbul
Който си мисли, че ще шитка на шпакловка и замазка над 400 евро е в мнооооо-го голяма заблуда.

Това със заклинания няма да стане, а с изчисления.
Ако има печалба при цената, която ти се иска, ще има и предложения.
Ако няма,никой няма и да си мръдне пръста да строи на загуба.

Имам построена сграда с 12 апартамента, която ми е излезла 200 000 евро. 4 апартамента са отишли за обезщетение на собствениците, 4 съм продал на баламурници по 600 евро квадрата и съм и върнал да речем 140 000 евро. Останалите ги държа на 600 ама няма купувачи. Е кое ми е по-добре да ги пусна на 400 и да излеза на печалба или да чакам да ми цъфнат налъмите.

Не може хората плащали 150 лева надница да очакват да са на печалба както тези, които сега плащат 40 лева. Понякога си в ситуация, в която и пръста няма да си мръднеш, ако не си на печалба, друг път си в ситуация, където ще си съдереш и задника за да си на малка, а не на колосална загуба.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 11:55 от greenbul.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:53:43
Quote
Върколак
Quote
др. Иванов
Естествено, че цените ще се увеличават, само глупак, т.е. огромното болшинство тук, може да твърди обратното.

Иванов, че те от 2008 до сега само се увеличават. Естествено е тренда да продължи clap:


И юнаклъкът ти, гледам, нараства!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход