Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Публикувано от имотен 
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:18:39
Quote
ivorad

Успяваш да поддържаш нивото си на основен Смешко във форума.
Баси!
:]
Да, но аз съм професионален шут, а ти го правиш грубо и първично, щот тва ти е втора природа, ма требва да го доразвиеш, баси.......упражнявай се, форума е твойто поле за изява.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:24:36
Quote
darkside
Quote
ivorad

Успяваш да поддържаш нивото си на основен Смешко във форума.
Баси!
:]
Да, но аз съм професионален шут, а ти го правиш грубо и първично

Смешко провинциално-злобни, не обиждай шутовете - нито един от тях не би казал на събеседника си, че прави нещо "грубо и първично". Такова говорене е привилегия на охахавели провиденци, като теб!
:]
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:37:44
Да, но аз съм професионален шут
-------------
Да, но твърде посредствен. Много посредствен.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:41:07
Не смея да споря с човек, похарчил цели 100$ (сто долара) за седмичното пазаруване в хипермаркета.....респектира ме.........*ok*
След тва изявление, показващо ниския ти стандарт на живот, мисла, че трябваше да се изнижеш кат мокър фитил "през вратата" на форума. Точно, защото винаги си имал претенции за обратното!
Шуте!И ти ли Бруте!Ама мноу си забавен, баси.......
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:45:31
Quote
ivorad


Смешко провинциално-злобни, не обиждай шутовете - нито един от тях не би казал на събеседника си, че прави нещо "грубо и първично". Такова говорене е привилегия на охахавели провиденци, като теб!
:]
Мноу си осведомен, странно...да не би да си истински шут?
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:47:14
Quote
имотен
Да, но аз съм професионален шут
-------------
Да, но твърде посредствен. Много посредствен.
Посредствен или не, нали забавлявам хората? На ваш гръб, при това.......
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:48:06
Quote
darkside
мисла, че трябваше да се изнижеш кат мокър фитил "през вратата" на форума. Точно, защото винаги си имал претенции за обратното!

Хахавелко, какъв е смисълът на цитираните 100$ съм обяснил подробно.
Не си посмял да коментираш това мое обяснение, понеже очевидно няма какво да възразиш на аргументите в него. Както винаги, когато изпаднеш в затруднение или станеш за смях, се опитваш да приказваш за предполагаемия ми стандарт на живот.
За твое съжаление - не съм от твоята и на Джафчо порода, просто не си меря стандарта с виртуални хахавели! Виртуалните хахавели са за забавление, Смешко!
:]
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:50:43
Quote
darkside
Quote
имотен
Да, но аз съм професионален шут
-------------
Да, но твърде посредствен. Много посредствен.
Посредствен или не, нали забавлявам хората? На ваш гръб, при това.......

Забавляваш хората посредствено, хахо!
Баси!
:]
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 14:17:01
Ама мноу си забавен, Иворадчоу! Тва "Хахо" нещо хубаво ли е? Сигурно, щом ма наричаш така?!
Ми тогава да върна комплимента: ти си хахо, Имотен Самотен е хахо, Камелия е полу хахо, ма напредва......баси!
Ако съм пропуснал некой мноу са извинявам, по нататък....

А какво са за теб 100$ ти ясно си обяснил! Да ти цитирам ли твоя велик пост?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-11 14:19 от darkside.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 14:27:07
Човек ,който твърди, че моята работа е скучна, че да помагаш на хората да реализират мечти е неморално, че моята работа не е добре платена няма работа тук, защото нищо не разбира. Човек, който си мисли, че забавлява, а всъщност е един посредствен провинциален лигльо, също няма работа тук, защото нивото на този форум падна значително с неговото присъствие. Но понеже съм демократ- стой си, пиши се нелепици, щом те кефи, нищо, че никой друг не им се кефи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход