Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Публикувано от имотен 
Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:01:44
Ха сега. Кой не е в час ?
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:06:34
Отдавна трябваше да има такава тема! Браво Самотен!
Колегите Рей Бредбъри, Айзък Азимов и Дж. Оруел мое да коментират, баси.......па и Артър Кларк мое да са включи.
Коментарите по тая тема ще затвърдят тенденцията, която вече е ясна.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:11:47
Сигурен съм, че като прочетеш материала ще се впуснеш в поредните си гениални прозрения , за да докажеш колко ти си в час и колко специалистите в бранша не са, давай. Гати.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-11 12:40 от имотен.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:40:40
Quote
имотен
Сигурен съм, че като прочетеш материала ще се впуснеш в поредните си гениални прозрения , за да докажеш колко ти си вчас и колко специалистите в бранша не са, давай. Баси.
Ми генялен съм, брато....и скромен, баси........не моа да го скрия! Тва е карма.....генетично наследство, не моа да го промена. Нема нужда да чета матриалчето, то е популизъм...аз не чета, ти чети и вервай, аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:42:07
аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....
-------------
Аз пък посреднича - печеля, посреднича - печеля.Гати.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:46:30
Quote
darkside
аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....

Резултатът - март'2012!
:}
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:46:59
Quote
имотен
аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....
-------------
Аз пък посреднича - печеля, посреднича - печеля.Гати.
Мноу скучно занимание........леко неморално в своята същност.....и все по нискодоходно.
Че споменах, да си чувал за играта "прескочи кобила"? Става се по популярна, егати!
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 12:58:37
Quote
ivorad
Quote
darkside
аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....

Резултатът - март'2012!
:}
Тва те преследва, нали? Неква фобия развиваш, баси......ей, човек, не го мисли толкоз, тва е неизбежно, тотален срив иде на имотния пазар, баси! Търси си неква друга работа.....ти си горе долу интеуегентен, се ша та земат некъде. И аз мое да та зема, ако не та е страх от високото и от работа, де........
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:02:02
Мноу скучно занимание........леко неморално в своята същност.....и все по нискодоходно.
-----------
Ама ти наистина представа нямаш ! Гати,гати.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
11-02-2012 - 13:04:40
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
аз наблюдавам, съпоставям, прогнозирам....

Резултатът - март'2012!
:}
Тва те преследва, нали?

От устата на човек, който е повторил прогнозата си стотици пъти в последните месеци предположението за "преследване" и "фобия" звучи комично. Успяваш да поддържаш нивото си на основен Смешко във форума.
Баси!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход