Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Публикувано от имотен 
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 11:54:54
Quote
ivorad
Quote
dzvero75
Добре.Щом сте сигурни,че цените са на "дъно" и ще качват имам оферта за вас!!!
Продавам УПИ 5 600кв.м. Не е в София!

Ето ви реална оферта!!!
Не искам обезщетения, а кеш!!! smoking smiley


Аааааа, ето това е сериозна оферта, насааааам народееееееееее!.......
И моля, моля - не се блъскайте, ако обичате!

:]


Виждаш ли, колко е кофти да ти напиша оферта като броки- дето нищо конкретно не се споменава?
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:01:55
Quote
dzvero75
Quote
ivorad
Quote
dzvero75
Добре.Щом сте сигурни,че цените са на "дъно" и ще качват имам оферта за вас!!!
Продавам УПИ 5 600кв.м. Не е в София!

Ето ви реална оферта!!!
Не искам обезщетения, а кеш!!! smoking smiley


Аааааа, ето това е сериозна оферта, насааааам народееееееееее!.......
И моля, моля - не се блъскайте, ако обичате!

:]


Виждаш ли, колко е кофти да ти напиша оферта като броки- дето нищо конкретно не се споменава?



Оооооо, проява на чувство за хумор?
Я дай пример за оферта на "броки", аналогична на твоята, че да се убедим в твърдението ти!
И гледай да не се заблудиш, че твърдя, че установената традиция на офериране на имотите у нес е идеална. Не е.
Ама все пак дай примера!
winking smiley
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:08:09
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
Върколак


Все още не ви е напуснала тази заблуда, че цените се определят от цените на материалите. Когато го проумеете и затвърдите поне 5 години е тогава сме на дъното.

Би ли доказал с примери, че някой тук твърди това за определянето на цените само от цените на материалите?

Ивчо, Ивчо. Четенето май не ти е силната страна. Като прочете моя пост, защо не прочете и цитата които съм дал?
Разчупи рамката на заядливост в която си се вкарал и се опитай да бъдеш креативен. Последните ти постове нямат никаква стойност освен спам.

Би ли цитирал точно коя част от приведения от теб цитат доказва твърдението ти?
После ще разсъждаваме кой как чете.
Успех във втория напън!

Нека отбележа героичното умълчаване на нашия финансов експерт по повод това мое скромно питане !
Той смело премина във фазата "От умрел - писмо!". Много му отива!

:}
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:20:06
Quote
ivorad
Quote
dzvero75
Quote
ivorad
Quote
dzvero75
Добре.Щом сте сигурни,че цените са на "дъно" и ще качват имам оферта за вас!!!
Продавам УПИ 5 600кв.м. Не е в София!

Ето ви реална оферта!!!
Не искам обезщетения, а кеш!!! smoking smiley


Аааааа, ето това е сериозна оферта, насааааам народееееееееее!.......
И моля, моля - не се блъскайте, ако обичате!

:]


Виждаш ли, колко е кофти да ти напиша оферта като броки- дето нищо конкретно не се споменава?



Оооооо, проява на чувство за хумор?
Я дай пример за оферта на "броки", аналогична на твоята, че да се убедим в твърдението ти!
И гледай да не се заблудиш, че твърдя, че установената традиция на офериране на имотите у нес е идеална. Не е.
Ама все пак дай примера!
winking smiley


Ами 99,999999999% от офертите са такива*angel*
Отивам при един преди време показва ми имота на картата на града...харесах мястото...тръгнахме и оооо, то не било там където ми го показа
на картата, а на майната си.
През колкото и АНИ-та да минах все бяха така-имота нищо общо с обявата.
И за това съм ги отсвирилwinking smiley
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:25:27
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
Върколак


Все още не ви е напуснала тази заблуда, че цените се определят от цените на материалите. Когато го проумеете и затвърдите поне 5 години е тогава сме на дъното.

Би ли доказал с примери, че някой тук твърди това за определянето на цените само от цените на материалите?

Ивчо, Ивчо. Четенето май не ти е силната страна. Като прочете моя пост, защо не прочете и цитата които съм дал?
Разчупи рамката на заядливост в която си се вкарал и се опитай да бъдеш креативен. Последните ти постове нямат никаква стойност освен спам.

Би ли цитирал точно коя част от приведения от теб цитат доказва твърдението ти?
После ще разсъждаваме кой как чете.
Успех във втория напън!

Нека отбележа героичното умълчаване на нашия финансов експерт по повод това мое скромно питане !
Той смело премина във фазата "От умрел - писмо!". Много му отива!

:}

Голям мерак имаш да падна до твоето ниво, че да се обяснявам, но не си познал. Ако зададеш правилни въпроси .... ще си помисля дали да отговоря, а до тогава твоя спам е в игнор листа.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:30:54
Quote
greenbul


Не може хората плащали 150 лева надница да очакват да са на печалба както тези, които сега плащат 40 лева.

Ето защо с такова мислене заплатите в Бг-то са 1/10 (една десета) от заплатите в Европа. Къде са 40лв на ден срещу 15-20Е на час - надницата на работник в Германия. При изравнени цени на живота.
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:34:30
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
Върколак


Все още не ви е напуснала тази заблуда, че цените се определят от цените на материалите. Когато го проумеете и затвърдите поне 5 години е тогава сме на дъното.

Би ли доказал с примери, че някой тук твърди това за определянето на цените само от цените на материалите?

Ивчо, Ивчо. Четенето май не ти е силната страна. Като прочете моя пост, защо не прочете и цитата които съм дал?
Разчупи рамката на заядливост в която си се вкарал и се опитай да бъдеш креативен. Последните ти постове нямат никаква стойност освен спам.

Би ли цитирал точно коя част от приведения от теб цитат доказва твърдението ти?
После ще разсъждаваме кой как чете.
Успех във втория напън!

Нека отбележа героичното умълчаване на нашия финансов експерт по повод това мое скромно питане !
Той смело премина във фазата "От умрел - писмо!". Много му отива!

:}

Голям мерак имаш да падна до твоето ниво, че да се обяснявам, но не си познал. Ако зададеш правилни въпроси .... ще си помисля дали да отговоря, а до тогава твоя спам е в игнор листа.


Ах, значи пак не си се престрашил да дадеш доказателствен цитат?
Колко героично!
:}
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 12:52:55
Quote
PER0
Quote
greenbul


Не може хората плащали 150 лева надница да очакват да са на печалба както тези, които сега плащат 40 лева.

Ето защо с такова мислене заплатите в Бг-то са 1/10 (една десета) от заплатите в Европа. Къде са 40лв на ден срещу 15-20Е на час - надницата на работник в Германия. При изравнени цени на живота.

От мисленето ще да е. На пръв поглед какво ни пречи строителя да взема 20 евро на час, а квадрата да е 2000 евро. Дребното проблемче е че набалончените заплати се плащаха от набалончените цени, плащани със заеми. За тези заеми бая дупета се заложиха за бая години напред. Проблемът е, че това са заеми и ще заминат обаратно от където са дошли. Тогава онези със заложените дупета ще трабва да плащат с пари, които ги няма и шоуто става пълно!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:03:02
avatar
Quote
greenbul

Имам построена сграда с 12 апартамента, която ми е излезла 200 000 евро. 4 апартамента са отишли за обезщетение на собствениците, 4 съм продал на баламурници по 600 евро квадрата и съм и върнал да речем 140 000 евро. Останалите ги държа на 600 ама няма купувачи. Е кое ми е по-добре да ги пусна на 400 и да излеза на печалба или да чакам да ми цъфнат налъмите.

Не може хората плащали 150 лева надница да очакват да са на печалба както тези, които сега плащат 40 лева. Понякога си в ситуация, в която и пръста няма да си мръднеш, ако не си на печалба, друг път си в ситуация, където ще си съдереш и задника за да си на малка, а не на колосална загуба.

Би ли обяснил, колко РЗП имаш в тази сграда, кога си я строил, колко квадрата са 4-те апартамента за обезщетение, за да видим как докара сметката?
Re: Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.
12-02-2012 - 13:10:18
Грийни е строил? На сън.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход