Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
03-01-2013 - 23:04:07
avatar
Quote
Продавач
За първото тримесечие на 2013-та година прогнозирам, което знаете правя много рядко, че спрямо същото тримесечие на 2012 година ще има увеличение на броя сделки за София-град. Ако това по някаква случайност не се получи то увеличение ще има в следващото тримесечие спрямо аналогичното от 2012 година тримесечие.

И за да не ме перефразира някой ще доуточня:
Януари-март 2012 година София - 3325 броя покупки на имоти - факт

Прогноза:
Януари-март 2013 година София - 4000+ броя покупки на имоти


Ако не ми се сбъдне прогнозата то тогава очаквам същото нещо за второто тимесечие:

Април-юни 2012 година София - 4585 броя покупки на имоти - факт

Прогноза:
Април-юни 2013 година София - 5000+ броя покупки на имоти


С колко повече не мога да кажа, но е възможно и да са дори с хиляди повече. ЦениТЕ на имотиТЕ иначе ще останат все така стабилни за столицата. winking smiley
ОЧАКВАМЕ РРРРР ЪЪЪЪЪЪЪ ССССССССС Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т:]:]:]
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 02:59:59
Quote
САХИБ 31

ОЧАКВАМЕ РРРРР ЪЪЪЪЪЪЪ ССССССССС Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т Т:]:]:]

Ама чакайте сега, кви са тия ръстове, откъде накъде?? Нали ни обещаха 149Е за топ локейшън ??? Нали уж спирала от продавачи, всеки бързащ да продаде възможно най скоро!! Продавачи, я бързо скачайте в спиралата ! Не може така, 5 години ги чакаме тия 149Е !!!!
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 08:42:45
САХИБ-еее да не продаваш имотите или ЧСИ-то те е напънало?
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 11:20:22
Quote
Продавач


С колко повече не мога да кажа, но е възможно и да са дори с хиляди повече. ЦениТЕ на имотиТЕ иначе ще останат все така стабилни за столицата. winking smiley
За броя сделки - не е невъзможно....само не се ангажирай с ценовите нива. За всеки случай!.....

[www.investor.bg]

"........Още през първата половина на 2011 г. пазарът на имоти в България направи опит да премине във фаза на възстановяване предвид по-добрите тогава перспективи за излизане на икономиката от кризата. Тези първи опити обаче бяха помрачени от задълбочаването на дълговата криза в Европа и съпътстващите негативни икономически тенденции, които се засилиха през втората половина на 2011 г.“, коментира за Investor.bg Полина Стойкова от Bulgarian Properties.

“В резултат на това, имотният пазар се върна в кризисен режим, довел до тенденция на свиване на обема на сключените сделки до средата на 2012 г.”, допълни тя."..........




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-04 11:33 от paio.
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 12:11:42
само не се ангажирай с ценовите нива. За всеки случай!.....
--------------
Зайче пайче, голям веселяк си, ти, който нямаш нито една точна прогноза, даваш съвети на един от най- знаещите тук ?! Или искаш да му кажеш да внимава да не се изложи като теб ?
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 12:34:15
Quote
spgufi
само не се ангажирай с ценовите нива. За всеки случай!.....
--------------
Зайче пайче, голям веселяк си, ти, който нямаш нито една точна прогноза, даваш съвети на един от най- знаещите тук ?! Или искаш да му кажеш да внимава да не се изложи като теб ?
Ми такъв съм си аз...чешит, веселяк!...
Смелос требва.....дързост и красота! ...И нови прогнози. В тва е смисъла на прогнозите...все една на некой да се окаже верна, баси!

Я виж тук рашъните кво мислат. Май и на морето коня отуде в рекътъ!

[dnes.dir.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-04 12:36 от paio.
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 12:41:11
Смелос требва..
--------------
И глупоС. Имаш я в достатъчно количество.
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 12:49:00
Я виж тук рашъните кво мислат. Май и на морето коня отуде в рекътъ!
-----------
Ех, ако можеше и да помислиш, колко по-добре би било за теб ! Кой кон къде е отишъл бе зайчето ми ? Нали клиентите са си платили някому за имотите, сега ако започне една повторна продажба кой губи, та се кефиш толкова ? Щото ти се кефиш само ако някой губи.
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
04-01-2013 - 15:43:02
Quote
Продавач
Quote
ivorad
Quote
Продавач


Ако не ми се сбъдне прогнозата то тогава очаквам същото нещо за второто тимесечие:

Какво "също нещо" - да не ти се сбъдне прогнозатаeye popping smiley

Хе, хе - какво нещо е езикът. За много години на всички*drunk*
smiling smiley

"същото нещо" - като нещото, което очаквам да се случи за предходното тримесечие т.е. очаквам ако няма повишение на броя сделки за първото тримесечие спрямо същото тримесечие от предишната година да се случи "същото нещо", но за второто тримесечие т.е. увеличение на броя сделки спрямо предишната година за съответния тримесечен период... И за това съм дал две прогнози при това оцветени в синьо - едната е за първите три месеца, втората е за вторите три. Сега по-ясно ли е вече smiling smiley?

Как се пееше в песента: туй нещо, баш кат онуй нещо... и в този дух.
Защо не се застраховаш, че така добре си започнал, и да включиш и третото тримесечие. За по-сигурно, де се вика.

_____________________________________________________________________
Я моа са напия на кукурузянка, на мертек, на свиня, на дзвер, на мотика, на къзмъ и ели ако сакам - на мръморец. А тизе?
Re: Малко статистика за продажбите за 2011г.
05-01-2013 - 15:02:26
avatar
Quote
moskvi4
Quote
Продавач
Quote
ivorad
Quote
Продавач


Ако не ми се сбъдне прогнозата то тогава очаквам същото нещо за второто тимесечие:

Какво "също нещо" - да не ти се сбъдне прогнозатаeye popping smiley

Хе, хе - какво нещо е езикът. За много години на всички*drunk*
smiling smiley

"същото нещо" - като нещото, което очаквам да се случи за предходното тримесечие т.е. очаквам ако няма повишение на броя сделки за първото тримесечие спрямо същото тримесечие от предишната година да се случи "същото нещо", но за второто тримесечие т.е. увеличение на броя сделки спрямо предишната година за съответния тримесечен период... И за това съм дал две прогнози при това оцветени в синьо - едната е за първите три месеца, втората е за вторите три. Сега по-ясно ли е вече smiling smiley?

Как се пееше в песента: туй нещо, баш кат онуй нещо... и в този дух.
Защо не се застраховаш, че така добре си започнал, и да включиш и третото тримесечие. За по-сигурно, де се вика.

Защо да се застраховам да не би да съм заложил нещо, което ще загубя ако не позная smoking smiley? Иначе си прав ако случайно броя на сделките не се увеличи в тези първи две тримесечия то тогава увеличението ще бъде в следващите. Причината е много проста - от капарирането на имот до прехвърлянето му понякога минават по няколко месеца докато се оправят документите на имота и тези на кредитоискателя ако купувача е с кредит. Ак когато се мине през нотариус - три дни по-късно сделката се вписва и се отразява за тримесечието в което е вписана разбора се. Та ето защо не се знае точно кога и с колко оки доки smiling smiley))?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход