Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2023 година!

Публикувано от Продавач 
Re: евалата баце
11-02-2012 - 10:37:20
Още един проблем ще има София и той засега не мое да бъде овладян. Ако икономиката продължи да се свива, а тва е мноу вероятно, самите софианци ще бегат извън България. Тоя процес в момента се развива прогресивно. От друга страна, наистина от провинцията идват в София търсейки работа мноу нискоквалифицирани , както софянци ги наричате, "цървули". Така, че броя на цървулите ша расте, броя на "елитните" софянци ще намалява. Паралелно с тва броя на циганите расте с темп, впечатляващ дори "посветените"........
След като не работят, предполагам, че сички ние ги храним по некъв начин, егати тъпата работа......ми щом ги храним, що да работат?

Софянци, уважавайте циганите! Те са вашето бъдеще, не ги подценявайте! Те ша ви разбиват апартаментчетата и вилите (от глад), ша живеят в къщичките ви, ша ви лягат в легълцата, ша ви ядат от паничките.....джуджетата сте вие!
Re: евалата баце
11-02-2012 - 12:14:27
Quote
камелия
Quote
darkside
Още един проблем ще има София и той засега не мое да бъде овладян. Ако икономиката продължи да се свива, а тва е мноу вероятно, самите софианци ще бегат извън България. Тоя процес в момента се развива прогресивно. От друга страна, наистина от провинцията идват в София търсейки работа мноу нискоквалифицирани , както софянци ги наричате, "цървули". Така, че броя на цървулите ша расте, броя на "елитните" софянци ще намалява. Паралелно с тва броя на циганите расте с темп, впечатляващ дори "посветените"........
След като не работят, предполагам, че сички ние ги храним по некъв начин, егати тъпата работа......ми щом ги храним, що да работат?

Софянци, уважавайте циганите! Те са вашето бъдеще, не ги подценявайте! Те ша ви разбиват апартаментчетата и вилите (от глад), ша живеят в къщичките ви, ша ви лягат в легълцата, ша ви ядат от паничките.....джуджетата сте вие!

Да, ще стане, но след като ти прережат гърлото, на теб и на другите в провинцията, защото в София не се пада по един полицай на 7 села.
Мен тази перспектива не ме очарова, напротив, но си мисля, че когато някой с наслада пожелава нещастия на другите, е твърде глупав, ако си въобразява, че него ще го отмине.

Като се има впредвид , че във вътрешното министерство има 61000 човека, то следва че в България има 61000*7 =427 000 села. Или по друг начин казано в едно село има по-малко от 8 жителя. :}*bow*
Re: евалата баце
11-02-2012 - 12:20:59
Quote
Върколак


Като се има впредвид , че във вътрешното министерство има 61000 човека, то следва че в България има 61000*7 =427 000 села. Или по друг начин казано в едно село има по-малко от 8 жителя. :}*bow*

Перфектна сметка.
В помощното училище за подобна логика се пише 7!
:]
Re: евалата баце
11-02-2012 - 13:15:01
Quote
камелия

Не знам за какъв филм ми говориш, защото телевизия не гледам, освен ако има нещо важно .smiling smiley
А как разбираш кое е важно??? по кви критерии?
И кво му е на диалекта ми? Ми аз създавам "опростен български за напреднали", баси........
И все пак гледай телевизия. Дискъвъри, Хистъри, Енимъл планет, особенно последната и открий себе си....(шегичка).....искам да кажа опознай животните, да разбереш ниския морал на посредничеството тип "брокер на имоти"
Re: евалата баце
11-02-2012 - 13:57:24
avatar
Quote
darkside
А как разбираш кое е важно??? по кви критерии?
И кво му е на диалекта ми? Ми аз създавам "опростен български за напреднали", баси........
И все пак гледай телевизия. Дискъвъри, Хистъри, Енимъл планет, особенно последната и открий себе си....(шегичка).....искам да кажа опознай животните, да разбереш ниския морал на посредничеството тип "брокер на имоти"

Всеки има критерии, а моите не са в синхрон с твоите, затова и важните за мен, неща, са различни от важните за теб.
Диалектът ти издава простоватост, която ти пречи да разбереш, че незнанието на литературен български, не е плюс в очите на образованите.
Не, че пречи, твой си е, толкова си можеш, но се оказва, че възпрепятства възприемането на елементарни изречения, написани правоговорно.
Що се отнася до посредничеството при разпореждане с имоти, това е професия, съществуваща навсякъде по белите държави, но може би незнанието на правилен български език, ти пречи да си преведеш написаното на чуждия, който и ако владееш.winking smiley
пишете само по темата моля
15-02-2012 - 15:48:05
avatar
По-малко лични нападки, плюене, заяждане и обиди. Ако много ви се плюе - моля плюйте се на лични съобщения форума има опция за лични съобщения не оспамвайте всяка тема с глупости. Ще помоля колегите модератори да започнат да трият наред всяка дебилна тема и всяко мнение с обиди, плюне и неписане по темата НАРЕД! Много по-лесно е да се трие от колко да се пише - за това много моля спазвайте правилата на форума за да бъде той полезен за всички, а не плювалник. В тази тема коментирайте броя на сделките, а не коментирайте мен или някой друг!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
и отново за фактите
02-03-2012 - 00:31:33
avatar
Quote
Продавач
Стара тема тук

Стара тема тук

Цифрите за 2011 година където могат да се сравнят и с тези от 2010г.

Смятайте и обобщавайте *book*

Брой продажби за София град:

2009г. 41.6% спад спрямо 2008г. 23 904 броя продажби

2010г. 8.85% спад спрямо 2009г. 21 787 броя продажби

2011г. 5.45% спад спрямо 2010г. 20 598 броя продажби


-----------------------------------------------------------------------------------------

Ако се запази тази песимистична дентенция би могло да се очаква:

2012г. 2.8% спад спрямо 2011г. 20 022 броя продажби

2013г. 1.2% ръст спрямо 2012г. 20 262 броя продажби


2014г...............

А ако тенденцията се промени към оптимистична?

А сделките в страната са 222 733 което е ръст спрямо 2010 година с около 22%

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: и отново за фактите
02-03-2012 - 01:07:50
Това са си почти нивата от 2005-та...
Re: и отново за фактите
02-03-2012 - 03:23:57
avatar
Ако, ако, ако,
да се не наакаш брато
65000 броя сделки за 2012 предвиждам язе :]
ма сте прости кат гъбено семе:]
Re: и отново за фактите
02-03-2012 - 08:03:17
avatar
Quote
salvador
Това са си почти нивата от 2005-та...

Аз незнам има ли някой, който смята, че нивата от 2006-2008 година са нормалните нива и едва ли все още някой очаква, че те ще се върнат... Нормалните нива вероятно ще са тези от миналата година ако говорим за броя сделки.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход