Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...

Публикувано от gekko 
Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
25-01-2012 - 14:25:19
avatar
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
25-01-2012 - 14:37:21
avatar
Quote
gekko
линк

Обзавеждането е ужасно.
Поне 10 хил евро за ремонт трябват. Няма ли нещо за продажба от позакъсали дето преди това са направили луксозен ремонт / апартамента с ипотека, ремонта с 2 потребителски по 15 хил лв примерно /
Аз такова търся !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
25-01-2012 - 14:50:22
avatar
Quote
drakkar
Quote
gekko
линк

Обзавеждането е ужасно. Поне 10 хил евро за ремонт трябват.

Купувачите в този ценови диапазон не се вълнуват много от подобренията, обзавеждането или нуждата от ремонт.
Слагат на масата 10 кеш, дърпат 15 кредит и влизат. Важното е да имат керемидка над главата.
При цени над 40.000 EUR започват да капризничат, ...... купувача имал право.

В един друг сайт офертите апартаменти продава за Варна бяха стигнали 11.000.
Днес са под 10.000, огромната част са имоти със силно изразени забележки.
Изборът на жилища така както е голям, така е трудно да си купи човек читав имот.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-25 14:55 от TZARS.
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
25-01-2012 - 15:57:18
Quote
drakkar
Quote
gekko
линк

Обзавеждането е ужасно.
Поне 10 хил евро за ремонт трябват. Няма ли нещо за продажба от позакъсали дето преди това са направили луксозен ремонт / апартамента с ипотека, ремонта с 2 потребителски по 15 хил лв примерно /
Аз такова търся !

Я ми кажете честно. Някой би ли живял в апартамент, обзаведен от друг. 90% от апартаментите, не само трябва да изхвърлиш всичко, ами да ринеш до бетон. Мой познат си купи втора употреба в Изток и точно така направи. Предишните собственици бяха имали котка и му се наложи всичко, ама всичко до бетон да рине за да разкара смрадта. Първо пробва да изцикли паркета, само си даде парите, накрая го изхвърли за подпалки и сложи нов.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
25-01-2012 - 16:15:25
avatar
За това и 360 Монголски тугрици не бих дал. Без значение дали е в София или Пловдив. И двата града са еднакво цигански.

Подпис:

Купувайте имоти! Ако са с ипотечен кредит - още по-добре! Не депозирайте пари в банките, за да не станеме много маймуни на клона на лихварството.
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
28-01-2012 - 20:38:50
Quote
големо жувотно
За това и 360 Монголски тугрици не бих дал. Без значение дали е в София или Пловдив. И двата града са еднакво цигански.

Подпис:

Купувайте имоти! Ако са с ипотечен кредит - още по-добре! Не депозирайте пари в банките, за да не станеме много маймуни на клона на лихварството.
7,5% за евро и 8,0 за левове си е добре откъдето и да го погледнеш.100000 евро носят 7500 евро на година ей така от нищото.15000 кинта от небето.И нито данъци нито ремонти нито наематели дето те завличат и ти разрушават скъпоценното жилище.
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
30-01-2012 - 19:50:34
Къде ги дават 7-8%, че аз съм на 4,5% в булбанк?
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
30-01-2012 - 19:59:50
avatar
КТБ или ДБанк, БАКБ също, но е с риск там
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
31-01-2012 - 00:00:14
За дълъг период е нормално да са по-високи лихвите.Ама 36 месеца...извинявайте...до тогава я камилата,я камиларя...
Re: Пловдив - широк център 360 евро/кв.м., скоро и в София...
31-01-2012 - 07:41:13
абсурд - максимума ми е 3 месеца.
И без това всеки ден чета отвсякъде новини за Гърция, за фин. проблеми на Европа и т.н. да изпреваря гътването на финансовата система.
Все пак над 70% от активите са ми влогове - а това за 100к+.
Един път загубих близо 30к на борсата(възстанових само половината, ако сметна пропуснатите ползи - нищо не съм) - повече такива грешки не мога да си позволя. Да не говорим, че само балъците правят 2 еднакви грешки.
Мерси за инфото.
Има една банка която ще я посетим за преговори ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход