Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЖТЕ ТОВА!!!

Публикувано от iciltd 
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 11:18:44
Г-н Хампарцумян (егати името) го направиха от БТВ да изглежда като дембел; това, че на него ролята му отива е друг въпрос.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 11:30:23
Quote
Imotko
Батко, тоя път ти мина границата. Нямам думи, ма тука май се разбирате и без думи.

Жоре, прав си. Всеки ръсеше глупостите, които му изнасят, и лъжеше и мажеше най-нахално. То точно и затова телевизията не ги пусна един срещу друг, а поотделно, просто спазваха нареждането да се направи тая садмица малко черен пиар на банките. Затова се изнерви Хампурата, защото цялата работа си беше постановка и той нямаше никакъв полезен ход. Какво ще реши съда на втора инстанция не е ясно, може в конкретния случай банката да си е превишила правата, всички знаем по банките какви са тъпанари. Това обаче не означава, че всеки ще печели дела срещу банките.
Imotko на теб като ти харесва сушената попикана и миришеща на чесън слива да те обижда твоя воля.Аз не мисля тези идиоти да ги търпя.Никога не съм казал и дума за децата им.Но уродите минаха всякакви граници затова ще им оливам гадните уста със сперма.особено неосъзнатия педерас спермояда.Затова ще му се празня в миризливата физиономия.Фалирал долнопробен боклук да го сложа и на жена му.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 11:55:30
Quote
batko

Imotko на теб като ти харесва сушената попикана и миришеща на чесън слива да те обижда твоя воля.Аз не мисля тези идиоти да ги търпя.Никога не съм казал и дума за децата им.Но уродите минаха всякакви граници затова ще им оливам гадните уста със сперма.особено неосъзнатия педерас спермояда.Затова ще му се празня в миризливата физиономия.Фалирал долнопробен боклук да го сложа и на жена му.

Дедо, как е простатата?
Щот, нал знайш, за да извършваш тези героически селски действия, без простата не бива.....
Ааааааа, и гледай, като се заемеш с отговора - да не объркаш простата с простотия, на простотия много добре го докарваш!
:]
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 12:03:50
Quote
Imotko
Пичът е смел, стискам му палци.
И той си е стиснал палците ... на краката.
А банката е отзад...

Че е адвокат - освен че си знае правата по закон, може нищо друго да знае. Има адвокати които не могат да направят елементарна бакалска сметка в магазина. Камо ли да си направят сметката за 20 години напред.
Самия факт, че е взел кредит за над 200 000 евро през 2009 и най-вероятно за 25 години е показателен колко му е акъла...

За 2 години е изплатил ~44 000 евро. За три години можеше да е спестил ~66 000 евро ... със сигурност може да се вземе нещо прилично за живеене за толкова. Нека да не е "супер лукс в престижен квартал".
Както каза Левон няколко пъти (не съм му фен, но е прав): който не може да си прави сметката и Господ не можа да му помогне.

Обзалагам се, че адвоката ще "изгори" на втора инстанция.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 13:53:33
Изгледах и 2те предавания и общото ми впечатление е следното:
Тоя 100% не е адвокат, в предаването го представят като юрист, но разликата между юрист и адвокат понякога е огромна. Фактът, че си е наел адвокат го показва от една страна, но и изцепката, че съдиите са взели решение в негова полза, защото 'вероятно и те ползват финансови услуги", показва колко разбира от материята като цяло. Какви ли мотиви на решението си ще напишат после въпросните съдии smiling smiley

А самият факт, че е взел ЖИЛИЩЕН кредит от 250 000? за над 35 години, говори достатъяно и за финансовата му култура.

Второто предаване си беше цялото боза и нищо съществено не се каза от никой.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 14:16:03
Brotarius, мое да е нотариус момчето. Много нотариуси в момента плачат.......Аз познавам поне трима, които имат вноски над 10 000 лева, ма имаха доход над 40 000 на месец до 2008-ма. А сега немат.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 15:15:40
Quote
ivorad
Quote
batko

Imotko на теб като ти харесва сушената попикана и миришеща на чесън слива да те обижда твоя воля.Аз не мисля тези идиоти да ги търпя.Никога не съм казал и дума за децата им.Но уродите минаха всякакви граници затова ще им оливам гадните уста със сперма.особено неосъзнатия педерас спермояда.Затова ще му се празня в миризливата физиономия.Фалирал долнопробен боклук да го сложа и на жена му.

Дедо, как е простатата?
Щот, нал знайш, за да извършваш тези героически селски действия, без простата не бива.....
Ааааааа, и гледай, като се заемеш с отговора - да не объркаш простата с простотия, на простотия много добре го докарваш!
:]
Отлично.И майка ти и жена ти са много доволни.Ти пръв мина границата и е време да спреш.Много пъти съм ти казвал че когато си несъгласен с чуждо мнение да не обиждаш ма ти не мое се запреш.Затова ще отнасяш хурката
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 16:47:31
Quote
darkside
Brotarius, мое да е нотариус момчето. Много нотариуси в момента плачат.......Аз познавам поне трима, които имат вноски над 10 000 лева, ма имаха доход над 40 000 на месец до 2008-ма. А сега немат.

Лъжеш като дърт циганин. "много нотариуси плачат.........", то верно, че си е за рев да си нотариус, пък да си ЧСИ си е направо трагедия. Пък е цели трима познаваш, не един, не двама, а трима................ Винаги съм подозирал, че това нотариусите са от най-тъпите и най-бедните в БГ, ама ти ми го доказа на практика. Аз знам отблизо един единствен в София, той ми е семеен приятел; същият имаше доход 40000 средно месечно 2007/най добрата година/, сега е на 30000. Жив да го ожалиш.
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 16:50:04
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Imotko на теб като ти харесва сушената попикана и миришеща на чесън слива да те обижда твоя воля.Аз не мисля тези идиоти да ги търпя.Никога не съм казал и дума за децата им.Но уродите минаха всякакви граници затова ще им оливам гадните уста със сперма.особено неосъзнатия педерас спермояда.Затова ще му се празня в миризливата физиономия.Фалирал долнопробен боклук да го сложа и на жена му.

Дедо, как е простатата?
Щот, нал знайш, за да извършваш тези героически селски действия, без простата не бива.....
Ааааааа, и гледай, като се заемеш с отговора - да не объркаш простата с простотия, на простотия много добре го докарваш!
:]
Отлично.И майка ти и жена ти са много доволни.

Браво, Дедо. Незабавно повярвахме на това, понеже си юнак на юнаците!
Дъщеря ти пък много недоволна от мен........просто не си падам по дами мустаклии........
Ше извиняваш, един вид.....
:]
Re: ВИЖТЕ ТОВА!!!
22-01-2012 - 17:07:11
Quote
brotarius


А самият факт, че е взел ЖИЛИЩЕН кредит от 250 000? за над 35 години, говори достатъяно и за финансовата му култура.

Една бележка по горната изцепка, белким предизвика наченки на мисловен процес:

Вземането на 250КЕ при определени финансови условия може да е напълно разумен акт, така както вземането на 10КЕ при други - форма на глупост.
Можете ли стопли това?
Хайде, напънете се!

winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход