Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?

Публикувано от др. Иванов 
"Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 09:55:50
Преди малко в едно сутрешно предаване бивш министър на здравеопазването обясни степените на психиатрични отклонения у хората - дебили, имбецили и идиоти. Не знам защо, всъщност знам, но през цялото време като илюстрация на казаното пред мене беше първа страница на "Дискусия за цените", поне в частта, където се говореше за дебили и имбецили. Тук има и кандидати за идиоти, но защото те не могат да пишат са с придружител и ги изключвам. Та въпросите са ми:


Към модераторите:

Защо?

Към участниците:

Защо?

Към едните и другите:

Докога?
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 10:00:56
avatar
крадеца крещи: Дръжте крадеца!
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 11:49:32
И аз се присъединявам, понеже това вече нито се чете, нито се търпи: Докога???
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 11:56:11
avatar
Втория крадец крещи: Докога ще търпим кражбите?
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 12:04:08
За основна характеристика на дебила беше посочена изключителната упоритост.
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 14:27:56
avatar
Quote
др. Иванов
Преди малко в едно сутрешно предаване бивш министър на здравеопазването обясни степените на психиатрични отклонения у хората - дебили, имбецили и идиоти. Не знам защо, всъщност знам, но през цялото време като илюстрация на казаното пред мене беше първа страница на "Дискусия за цените", поне в частта, където се говореше за дебили и имбецили. Тук има и кандидати за идиоти, но защото те не могат да пишат са с придружител и ги изключвам. Та въпросите са ми:


Към модераторите:

Защо?

Към участниците:

Защо?

Към едните и другите:

Докога?

Иванович, а бе ти що не ходиш да си наглеждаш моловете и хотелите, ами киснеш пред телевизора и гледаш бози. Иначе ти си пацент, казал съм то го много отдавна, хубаво е че започваш лека полека да го осъзнаваш. По едно време имаше молове и хотели, после щеше да строиш и накрая си седиш в панелката в Обеля 2 при мангалите караш си 20 годишния голф и гледаш бози по телевизията и живееш с 20 лева на ден..... Ех Иванович..... докъде го докара.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-19 14:32 от gekko.
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 14:40:12
Quote
gekko
Quote
др. Иванов
Преди малко в едно сутрешно предаване бивш министър на здравеопазването обясни степените на психиатрични отклонения у хората - дебили, имбецили и идиоти. Не знам защо, всъщност знам, но през цялото време като илюстрация на казаното пред мене беше първа страница на "Дискусия за цените", поне в частта, където се говореше за дебили и имбецили. Тук има и кандидати за идиоти, но защото те не могат да пишат са с придружител и ги изключвам. Та въпросите са ми:


Към модераторите:

Защо?

Към участниците:

Защо?

Към едните и другите:

Докога?

Иванович, а бе ти що не ходиш да си наглеждаш моловете и хотелите, ами киснеш пред телевизора и гледаш бози. Иначе ти си пацент, казал съм то го много отдавна, хубаво е че започваш лека полека да го осъзнаваш. По едно време имаше молове и хотели, после щеше да строиш и накрая си седиш в панелката в Обеля 2 при мангалите караш си 20 годишния голф и гледаш бози по телевизията и живееш с 20 лева на ден..... Ех Иванович..... докъде го докара.....
При него придружителя в момента е излязъл и Иванофф пак се е изпразнил
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 14:59:24
Както многократно съм казвал на простия народ гледам телевизия, защото не ми се налага да работя. Даже напоследък така ме е домързяло, че от нова година не мога да се наканя да отида да си прибера едни пари от съдия изпълнителя. А специално за Геко, нямам предвид, че и мене ме хранят мама и тате.
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 20:06:17
Другарю Иванов има ли нещо за продаване в Триъгълника, че тука едни японски ИнвИститУри (сумисти) напират да купуват риишли?
Re: "Дискусия за цените" - сборище на дебили и имбецили?
19-01-2012 - 20:21:42
Quote
др. Иванов
Както многократно съм казвал на простия народ гледам телевизия, защото не ми се налага да работя. Даже напоследък така ме е домързяло, че от нова година не мога да се наканя да отида да си прибера едни пари от съдия изпълнителя. А специално за Геко, нямам предвид, че и мене ме хранят мама и тате.

Еееееееееееееееееех доктор Иваноффффффффффффффффффффф, излекувай ме от любоффффф по недвижимите имоти....,
че и аз се разплух от лежане като теб. Само не разбирам Иваноффффффф, зашо го продаваш тоя парцел в Съни /лайняния/ бряг?
Това последните от червените милиончета ли са иванофффффф?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход