Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....

Публикувано от gekko 
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 17:35:20
Quote
buyer
Местоположението на Манастирски ливади, както и удобният транспорт го правят много привлекателен за купувачи и инвеститори

Тъпнари, уж всичко уредено пък не казват купувачите на лявата ли опашка да се редят или там са инвесторите и да ходят на дясната...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 17:47:55
Всъщност признавам си, че съм предубеден за Ливадите, защото миналата зима попаднах в една отвратителна кал, която трябваше да бъде улица между Каблешков и околовръстното от дясно на бул. България и от тогава не съм стъпвал там - наричам го "в калта". Ако улиците са вече ОК със сигурност положението ще е много по-добре, а като направят МОЛ-а (вчера или онзи ден сутринта при минус 5 крановете работеха, луди хора) ще вземе да излезе добър квартал. Единственото, което не мога да си представя е как тези тесни улички ще поемат целия трафик, ако всички сгради там се населят.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 18:31:45
Да, това с пренаселеността е проблем, ама къде в София не е така, нали половин България се изсипа тук ?! Иначе там направиха всички улици и калта е спомен.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 20:22:50
По принцип Ливадите ще ги бъде, много са комуникативни и не случайно гонеха висока цена. Доста години няма да са ачик като в едно Борово или Стрелбище, ама все пак са на 5 минути от НДК.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
03-02-2012 - 10:55:55
Калните ливади ма въобще не ме вълнуват.Дори и да подаряват там не бих отишъл.И не мога да разбера Имотко с тия пет минути до НДК.Какво да правя в това НДК бе сладур?Тоалетна си имам не ходя там да пикая.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход