Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....

Публикувано от gekko 
Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 02:12:21
avatar
Само допреди 3 години имаше луди, които плащаха по 1200-1300 евро/кв.м. на зелено за подобни коптори, 3 години по-късно вече ги дават за по 500 евро/кв.м. и то преди пазарлъка.... След още 2-3 години ще са 500 лева.....

линк1
линк2
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 11:54:19
Е, какво се радваш толкова, първо, не са 500, а са поне 600-650 евро за кв.м., като махнеш разните му скосения, и второ - това са боклуци на последни етажи и с големи общи площи, затова цената на кв.м. е ниска. За 500 лева само гипскартона не можеш да му купиш.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 11:59:14
avatar
И аз съм на мнението на геко: догодина най-късно 450-500 лева (най-много) за подобни коптори. А по-догодина: още по-малко. (300-450лв)
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 13:31:26
След още 2-3 години ще са 500 лева.....

----------------------
Мечтата на гащника от дълбокия прованс.....
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 14:14:47
Малииии, какви "уникални" постижения на българския (жилищно)строителен гений eye popping smiley
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 16:23:32
Какъв човек трябва да си, за да напишеш това (в описанието на имота от втория линк):

ПРЕДИМСТВА: Жилищният комплекс е в район, вече придобил известност като район на хората с доходи над средните (за Манастирски ливади става въпрос, бел. моя) и с добре развита инфраструктура и връзки с центъра на града.
ОСОБЕНОСТИ:
...
Местоположението на Манастирски ливади, както и удобният транспорт го правят много привлекателен за купувачи и инвеститори.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 16:54:10
avatar
Quote
buyer
Какъв човек трябва да си, за да напишеш това (в описанието на имота от втория линк):
ПРЕДИМСТВА: Жилищният комплекс е в район, вече придобил известност като район на хората с доходи над средните (за Манастирски ливади става въпрос, бел. моя) и с добре развита инфраструктура и връзки с центъра на града.
ОСОБЕНОСТИ: ...
Местоположението на Манастирски ливади, както и удобният транспорт го правят много привлекателен за купувачи и инвеститори.

Аз в София рядко стъпвам, а тези "ливади" не ги знам изобщо къде са.
По горното описание придобивам представа, че това е атрактивен и перспективен район.
Жалко ще е ако това се разминава с действителността. ще излезе че е заблуда.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 16:56:56
buyer, ако не знаеш, това - "Жилищният комплекс е в район, вече придобил известност като район на хората с доходи над средните (за Манастирски ливади става въпрос, бел. моя) и с добре развита инфраструктура и връзки с центъра на града." е абсолютно вярно, а останалото не знам защо те притеснява, та това е текст, чиято цел е да рекламира имота ?! Нима във всичките реклами на шампоани не твърдят, че са против пърхот ?
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 17:07:02
имотен,
смея да твърдя че не си прав, защото в момента се намирам срещу този квартал, тук работя и всеки ден го гледам през прозореца си.

На база на личните ми впечатления твърдението, което съм цитирал не е вярно - може някой друг да е на друго мнение, нямам нищо против.

Иначе за маркетинга, шампоаните и пърхота си прав.
Re: Я манастирските недоразумения почнали да ги дават за 500 евро/кв.м.....
19-01-2012 - 17:21:33
Ако се разходиш из този квартал ще видиш, че отдавна направиха всички улици , има безброй магазини и заведения и освен това наистина живеещите там са със средни и над средните възможности.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход