Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечковски неволи

Публикувано от големо жувотно 
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 17:52:17
avatar
Quote
palamud
Поздравления Грийн! Успя да изправиш косичките на лелката, рентиерка от апартамента на баба си smiling smiley
И паламуда има повече сиви клетки от теб..........

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 19:49:39
Quote
brotarius

Защо не се престане с простотиите, заяждането и вулгарността.

Общо взето няма какво толкова да се каже вече за пазара на НИ, нещата трябва да са се изяснили на всички.

Е тука си отговори сам на въпроса *ok* , но има хора набучили се с кредит на дебелите цени и още са във фаза отричане, но скоро ще им мине, споко 4-5 човека са, минат ли им търговете и ще се нормализира обстановката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-19 20:28 от granit.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 20:16:17
avatar
Quote
granit
но има хора набучили се с кредит на дебелите цени и още са във фаза отричане, но скоро ще им мине, споко 4-5 човека са, минат ли им търговете и ще се нормализира обстановката.

Аз мисля че грешиш.
Според мен във форума няма нито един ипотекар, още повече купил 2007 - 2008г.
Почти всички са със здрав кеш, ръгнат в банка за яки лихви.
Всички правят по 3 - 4.000 лв минимум на месец, фиркат старо уиски и кльопат дебели мезета.
ЧСИ-ли не висят на никого от форумците, всички са в добро психическо здраве.
Нямат никакви комплекси, демонстрират финансов просперитет.
Тук са хора подбрани, успели в бизнеса, а тях кризата не ги лови.
Кризата е за ония другите, от улицата.
Всички коментарии са насочени навън - към набълбукалите се.

Ей, чукнах 1.000 поста!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-19 20:20 от TZARS.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 20:17:33
Quote
batko
Quote
имотен
Ако дъщеря ти нямаше мустаци, щях да и покажа , за да ти разказва.
А мое ли го навра на майка ти нещастник

Абе вие двамата (тримата, четиримата) да не сте болни нещо, та така говорите на публично място?
Re: ипотечковски неволи
20-01-2012 - 16:35:09
avatar
мисля че губата дискусия напълно се вписва в това:

"Британците изливат гнева си върху имотните посредници с игра

Една от целите на играта е да покаже огромния брой на сделките с имоти, които се провалят заради лошо обслужване или липса на финансиране"

[www.in-deed.net]
Re: ипотечковски неволи
20-01-2012 - 17:10:57
avatar
Quote
palamud
мисля че губата дискусия напълно се вписва в това:

"Британците изливат гнева си върху имотните посредници с игра

Една от целите на играта е да покаже огромния брой на сделките с имоти, които се провалят заради лошо обслужване или липса на финансиране"

[www.in-deed.net]

Това изобщо не са брокери. Ама изобщо. И се подиграват и изливат гнева си. [www.in-deed.net]

Що не се прекръстиш на шаран.

[www.in-deed.net]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-20 17:20 от OwnerBG.
Re: ипотечковски неволи
20-01-2012 - 22:40:54
avatar
Quote
TZARS
Quote
granit
но има хора набучили се с кредит на дебелите цени и още са във фаза отричане, но скоро ще им мине, споко 4-5 човека са, минат ли им търговете и ще се нормализира обстановката.

Аз мисля че грешиш.
Според мен във форума няма нито един ипотекар, още повече купил 2007 - 2008г.
Почти всички са със здрав кеш, ръгнат в банка за яки лихви.
Всички правят по 3 - 4.000 лв минимум на месец, фиркат старо уиски и кльопат дебели мезета.
ЧСИ-ли не висят на никого от форумците, всички са в добро психическо здраве.
Нямат никакви комплекси, демонстрират финансов просперитет.
Тук са хора подбрани, успели в бизнеса, а тях кризата не ги лови.
Кризата е за ония другите, от улицата.
Всички коментарии са насочени навън - към набълбукалите се.

Ей, чукнах 1.000 поста!

Може и да иронизираш, но мнението не е вярно. Аз съм набълбукан ипотекар, купил общинско жилище-четиристаен апартамент за една трета от пазарната цена с банков кредит. Жилището е купено за 30 000 Е, в момента след като спаднаха цените офертната цена му се движи около 60 000 Е. За оставащите 13,5 години от кредита + вече изплатеното се получава общо 117 бона в лева които трябва да се платят на банката. Тоест малко под офертната цена в момента на жилището и то в деня на падежа-2025 година.
Re: ипотечковски неволи
21-01-2012 - 11:19:06
avatar
Драгомире, имам лоша новина за тебе: ако офертната цена на коптора ти е 60К то пазарната ще да е към 20К сега, след година-две 10К. Сори.
Re: ипотечковски неволи
21-01-2012 - 11:30:21
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
TZARS
Quote
granit
но има хора набучили се с кредит на дебелите цени и още са във фаза отричане, но скоро ще им мине, споко 4-5 човека са, минат ли им търговете и ще се нормализира обстановката.

Аз мисля че грешиш.
Според мен във форума няма нито един ипотекар, още повече купил 2007 - 2008г.
Почти всички са със здрав кеш, ръгнат в банка за яки лихви.
Всички правят по 3 - 4.000 лв минимум на месец, фиркат старо уиски и кльопат дебели мезета.
ЧСИ-ли не висят на никого от форумците, всички са в добро психическо здраве.
Нямат никакви комплекси, демонстрират финансов просперитет.
Тук са хора подбрани, успели в бизнеса, а тях кризата не ги лови.
Кризата е за ония другите, от улицата.
Всички коментарии са насочени навън - към набълбукалите се.

Ей, чукнах 1.000 поста!

Може и да иронизираш, но мнението не е вярно. Аз съм набълбукан ипотекар, купил общинско жилище-четиристаен апартамент за една трета от пазарната цена с банков кредит. Жилището е купено за 30 000 Е, в момента след като спаднаха цените офертната цена му се движи около 60 000 Е. За оставащите 13,5 години от кредита + вече изплатеното се получава общо 117 бона в лева които трябва да се платят на банката. Тоест малко под офертната цена в момента на жилището и то в деня на падежа-2025 година.

По закон, право да купят общинско жилище имат право тези, които са го обитавали поне известно количество години, а за да го обитават право имат безимотни семййства в продължение на повече от 10 години....

и седнал да ми ръси мозък по форумите.... или си мошенники или долен дрипльо, дето не може да спастри пари за имот и търси начин през обищна и банки да се направи на велик...

ето от такива хора ме е гнус!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-21 11:31 от palamud.
Re: ипотечковски неволи
21-01-2012 - 11:32:24
avatar
Quote
palamud
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
TZARS
Quote
granit
но има хора набучили се с кредит на дебелите цени и още са във фаза отричане, но скоро ще им мине, споко 4-5 човека са, минат ли им търговете и ще се нормализира обстановката.

Аз мисля че грешиш.
Според мен във форума няма нито един ипотекар, още повече купил 2007 - 2008г.
Почти всички са със здрав кеш, ръгнат в банка за яки лихви.
Всички правят по 3 - 4.000 лв минимум на месец, фиркат старо уиски и кльопат дебели мезета.
ЧСИ-ли не висят на никого от форумците, всички са в добро психическо здраве.
Нямат никакви комплекси, демонстрират финансов просперитет.
Тук са хора подбрани, успели в бизнеса, а тях кризата не ги лови.
Кризата е за ония другите, от улицата.
Всички коментарии са насочени навън - към набълбукалите се.

Ей, чукнах 1.000 поста!

Може и да иронизираш, но мнението не е вярно. Аз съм набълбукан ипотекар, купил общинско жилище-четиристаен апартамент за една трета от пазарната цена с банков кредит. Жилището е купено за 30 000 Е, в момента след като спаднаха цените офертната цена му се движи около 60 000 Е. За оставащите 13,5 години от кредита + вече изплатеното се получава общо 117 бона в лева които трябва да се платят на банката. Тоест малко под офертната цена в момента на жилището и то в деня на падежа-2025 година.

По закон, право да купят общинско жилище имат право тези, които са го обитавали поне известно количество години, а за да го обитават право имат безимотни семййства в продължение на повече от 10 години....

и седнал да ми ръси мозък по форумите.... или си мошенник или долен дрипльо, дето не може да спастри пари за имот и търси начин през обищна и банки да се направи на велик...

ето от такива хора ме е гнус!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход