Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечковски неволи

Публикувано от големо жувотно 
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 13:13:25
Како, къде прочете кога съм теглил кредит и че не съм доказвал доходи, а тъпако ? И да, оттогава се занимавам с имоти, ама ти не си длъжен да.вярваш на каквото и да е, мисли си, че съм излъгал за всичко , щом това ще те успокои.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 13:15:10
При над 1000 сделки опре до кредит ,
за 259 месеца работа в НИ
Имал си агенция през комунизма
------------
Ти поне защо се излагаш ? Юни 1990 г не е в комунизма, това първо, второ - да теглиш кредит непременно означава, че нямаш свои пари ли ?
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 13:17:32
Мирише на партенка от 100 километра, но дори да е вярно, само платените лихви за 2 години са 15 000, с разходите за покупка и продажба може де опрял 25 000. Аз не бих се хвалил с печалба 5 000 Е за две години.... те метачите по улицата изкарват повече
---------------
Цацке, толкова ли си неуспял и озлобен, колкото се опитваш да ни убедиш ? Па как ми сметна печалбата, браво ! Льольо, 5000 евро ги изкарвам от една сделка, гръмни се.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 15:24:10
Малее, човек да ви остави малко и сте се развихрили пак smiling smiley. Последния път като влизах и си мислих, че няма как да стане по-зле в тоя форум, но определено ме опровергахте smiling smiley

Гледам дичката пак си е развинтил фантазията и си мисли, че като повтори една лъжа 100 пъти, ще вземе да стане истина или поне сам ще почне да си вярва winking smiley.
Значи дичка вадиш по 5000? от сделка, а не можа за 20 години и хиляди сделки да спестиш за едно апартаментче без кредит?!

И дай последно да уточним тия месеци, от които се занимаваш с НИ, колко са, че вече лъженето при теб е станало патология. Явно е професионално изкривяване.

2007ма си сътворил това:
Quote
dicho
Занимавам се с имоти от 15 г., видял съм всякакви и всичко, свързано с тази професия, това е нивото на народа ни за съжаление, този дето си е спестил 3000 евро, най-вероятно е от тези, които биха си спестили и 80-те ст. за билетче в трамвая, биха прецакали всеки, когото могат, нищо ново под слънцето. Селянина си остава селянин ! Папитали кучето - "Защо топките са ти отзад ? ", то отговорило - "Кое ми е наред, та и това да ми е отпред !", ето това е ситуацията у нас, за съжаление !
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 15:57:12
avatar
Quote
brotarius
Последния път като влизах и си мислих, че няма как да стане по-зле в тоя форум, но определено ме опровергахте

Защо не се престане с простотиите, заяждането и вулгарността.
Представям си какво ще си помисли случаен човек погледнал тук за да свери часовника си.
Уж един от най-големия професионален форум за имоти, а пълен със спамове.
Явно има вътрешно напрежение, което трябва да бъде освободено.
Дано модераторите да направят отделен раздел: "Псувни и бълвочи".
Нека там всеки който иска за излива на воля своите емоции.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 15:59:14
Quote
имотен
Како, къде прочете кога съм теглил кредит и че не съм доказвал доходи, а тъпако ? И да, оттогава се занимавам с имоти, ама ти не си длъжен да.вярваш на каквото и да е, мисли си, че съм излъгал за всичко , щом това ще те успокои.
Педалче то е ясно че не си теглил кредит.Ясно е и че нищо не си купувал и продавал.Ама хвали се и си вервай.Можеш да се похвалиш и че си чукал Анджелина Джоли.Кой съм аз да ти преча на хвалбите.Казах ти вече че природата се е изгаврила с теб.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 16:06:59
Ако дъщеря ти нямаше мустаци, щях да и покажа , за да ти разказва.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 16:33:04
Quote
TZARS
Quote
brotarius
Последния път като влизах и си мислих, че няма как да стане по-зле в тоя форум, но определено ме опровергахте

Защо не се престане с простотиите, заяждането и вулгарността.
Представям си какво ще си помисли случаен човек погледнал тук за да свери часовника си.
Уж един от най-големия професионален форум за имоти, а пълен със спамове.
Явно има вътрешно напрежение, което трябва да бъде освободено.
Дано модераторите да направят отделен раздел: "Псувни и бълвочи".
Нека там всеки който иска за излива на воля своите емоции.

Какво има да си помисля случаен човек, моето е едно от малкото мнения, в които няма ругатни и обиди и ти за него се хвана smiling smiley.
Истината е, че до преди няколко години, в този форум имаше какво да се научи, но отдавна вече не е така, защото както всеки форум оставен без модериране и тоя затъна.

Това е причината вече да влизам отвреме на време, като гледам интервалите да са дълги и като видя, че нещата се променят, но само в отрицателно направление просто констатирам.

Общо взето няма какво толкова да се каже вече за пазара на НИ, нещата трябва да са се изяснили на всички.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 16:49:49
avatar
Quote
brotarius
Quote
TZARS
Quote
brotarius
Последния път като влизах и си мислих, че няма как да стане по-зле в тоя форум, но определено ме опровергахте

Защо не се престане с простотиите, заяждането и вулгарността.
Представям си какво ще си помисли случаен човек погледнал тук за да свери часовника си.
Уж един от най-големия професионален форум за имоти, а пълен със спамове.
Явно има вътрешно напрежение, което трябва да бъде освободено.
Дано модераторите да направят отделен раздел: "Псувни и бълвочи".
Нека там всеки който иска за излива на воля своите емоции.

Какво има да си помисля случаен човек, моето е едно от малкото мнения, в които няма ругатни и обиди и ти за него се хвана .
Истината е, че до преди няколко години, в този форум имаше какво да се научи, но отдавна вече не е така, защото както всеки форум оставен без модериране и тоя затъна.

Грешно си ме разбрал, аз те подкрепям и сме на едно мнение.
Re: ипотечковски неволи
19-01-2012 - 17:35:50
Quote
имотен
Ако дъщеря ти нямаше мустаци, щях да и покажа , за да ти разказва.
А мое ли го навра на майка ти нещастник
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход