Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечковски неволи

Публикувано от големо жувотно 
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 10:52:07
Поздравления рибок ! Не мога да повярвам, че може да има толкова злоба у теб и останалите тъпи комплексари ! Мъка, мъка....завист, гръмни се по-добре.
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 11:07:16
avatar
Quote
greenbul
Камелия, аз съм толкова изпадал, че отдавана спя под един мост, май забрави.

Не даваш никой и нищо да забрави- непрекъснато навираш в очите на всички положението си на отчаян наемател, точещ лиги по имоти, за които нямаш пари.
Само че, досега не беше иззлобявал толкова неприкрито и не беше лъгал толкова нагло, при положение, че постовете са налице и всеки може да ги прочете.
Явно, сриването ти продължава и мисълта да останеш без работа, те изнервя.:]
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 12:31:51
Отдавна останах без работа. Изхвърлиха ме щото мозъчните гънки не ми се виждат. От тогава наистина съм под наем, но съм наел един кашон от друг клошар и спя под Лъвов мост (топ локейшън). Даде ми го за 10 евро квадратния сантиметър, аз обаче отидох в една банка и викам може ли да го ползвам като обезпечение по кредит, а отсреща служителката ми вика "папапапапа". И така ми дадоха кредит. Ама сега понеже е криза, хората и огризките изяждат та по кофите нищо не остава. Затова не мога вече да си връщам кредита и банката иска да ми го вземе. Аз обаче съм се зарекал - ще го паля!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 12:43:48
avatar
Quote
greenbul
Отдавна останах без работа. Изхвърлиха ме щото мозъчните гънки не ми се виждат. От тогава наистина съм под наем, но съм наел един кашон от друг клошар и спя под Лъвов мост (топ локейшън). Даде ми го за 10 евро квадратния сантиметър, аз обаче отидох в една банка и викам може ли да го ползвам като обезпечение по кредит, а отсреща служителката ми вика "папапапапа". И така ми дадоха кредит. Ама сега понеже е криза, хората и огризките изяждат та по кофите нищо не остава. Затова не мога вече да си връщам кредита и банката иска да ми го вземе. Аз обаче съм се зарекал - ще го паля!

:}
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 12:57:14
greenbul, под Лъвовия има ли още свободни "парцели" брато? Че и аз търса вече нещо по в центъра, по така нали, локейшън дет са вика? Мое да участвам с два кашона без тежести, немат ипотеки......Преотстъпвам и две места за просия (топлокейшън, разработен пазар), мое бартер за магаре с каручка....ми искам да съм мобилен, баси! Мое да влезна в бизнеса на превозвачите, ми кво, немам ли право да са развивам?...
Само брокер на НИ немам намерение да ставам, щот подочух от колеги клошари (бивши участници на тоа пазар), че ся не било мноу подходящ момент......
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 13:00:58
Запазете един кашон и за мен,
с жената и антуража ще се местим у Софето :}
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 13:11:01
Кредитът да е малка част, примерно до 50%, от сегашната пазарна стойност на даден имот, се случва реално, когато е теглен потребителски кредит срещу ипотека на собствен имот. Другите случаи описани тук са твърде хипотетични.
Още по-хипотетично е обаче имот с 20000Е задължения да достигне на публична продан до 80000Е цена. От една страна, ако хората са разумни си го продават сами и получават по-висока цена, отколкото може да се вземе на публична продан, ако от друга са достатъчно упорити, за да се стигне до публична продан, оценката ще е такава, че да се покрие задължението, а има достатъчно схеми, които да не позволят цената да се качи. Ще почне от 30000 и ще стигне до 40000Е, примерно.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 14:57:23
Така, така,dragula, абсолютно си прав, ама иди го обясни на хора, които никога не са се сблъсквали с този казус и никога не са правили сделка с имот, можеш ли ?
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 19:53:03
Quote
камелия
Quote
batko

Пробвай да не си платиш тока и парното и ще видиш среща с ЧСИ но ти си тъпо парче и нямаш грам мозък

Нещастник, човек с достатъчно акъл да спечели пари, с които да си купи имоти, при това- необременени с ипотека, няма проблем с плащането на парно и ток.
Ама, така е- като ти е толкова ниска камбанарийката, та се чудиш как да не ти откачат бушоните, имащите жилища и парно ти се струват богаташи и ще се пукнеш от завист.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Tи четеш ли какво пишеш или само пишеш?
Re: ипотечковски неволи
18-01-2012 - 19:55:03
Quote
имотен
За неразбралите продава имота за 80000евро и прибира сумата а идиота остава с утехата че е загубил 60000евро +вноските по кредит от 40000евро докато е обслужвал кредита +разноските по делото +комисиона за ЧСИ.Но откъде акъл у една сушена слива с пресъхнал кладенец.
--------------
Ти наистина ли си толкова тъп и ограничен ? Не се напъвай да пишеш за имоти, представа нямаш, давай с псувните, там ти е силата.
Ограничени тъпи и педали тук сте ти спермояда и сушена слива.Тъпарник ти влизал ли си изобщо в банка/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход