Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечковски неволи

Публикувано от големо жувотно 
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 16:51:46
avatar
Quote
valsodar
Ками, при теб от километри си личи, че си куха лейка пробита!

Спри да спамиш из форума, че тотално си го осрала!

Защо не отговориш на елементарните ми въпроси, вместо да бягаш по тъча и да ръсиш обиди?
По- умен ли се чувстваш, пишейки простотии?

Да ти припомня условието на задачката, която ти зададе..........
------------------
По сегашни цени, жилището струва 80 000Е.
От кредита е останала неизплатена сума от 20 000Е

-------------------
Кога е теглен кредита?
Каква е била цената на жилището в онзи момент?
Каква е била стойността на кредита, като се знае, че в общия случай, той съставляваше 80%- 100% от цената на имота?
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:22:32
Quote
камелия
Quote
drakkar


Ето защо е пълно с полуразрушени сгради с падащи мазилки. Щял да го държи празен, няма да продава ама и римонт не прави.
Тук е ролята на държавата и общините - данъци от порядъка на 1-2 % от данъчната оценка, който не ще да поддържа няма право да притежава.

Това е разликата между собственика и наемателя- първият може да реши кога ще си направи ремонта и дали да пусне някой дрипльо да му съсипва имота за жълти стотинки.
Вторият трябва цял живот да се съобразява с желанията на първия, ако не иска да спи под моста. :]
И тъй като собствеността е неприкосновена, как ще поддържа жилището си отвътре, не е ничия работа.............
Oвцъ глупава ти на курника в Люлин имот ли му казваш.Погледни си кенефа и кажи кога досега си го ремонтирала.Държавата ви раздаде апартаменти и сега я чакате да ви ги ремонтира.Няма да стане.И понеже и вие не можете сградата ще се събори и отивате на улицата.Щото притежаваш право на строеж.Погледни си нотариалния акт куха лейко.
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:25:03
avatar
Quote
batko

Oвцъ глупава ти на курника в Люлин имот ли му казваш.Погледни си кенефа и кажи кога досега си го ремонтирала.Държавата ви раздаде апартаменти и сега я чакате да ви ги ремонтира.Няма да стане.И понеже и вие не можете сградата ще се събори и отивате на улицата.Щото притежаваш право на строеж.Погледни си нотариалния акт куха лейко.

:]
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
:]
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:25:47
Овцъ дори и да си в кооперация в която собствениците на апартаменти притежават и земята под сградата тя е в идеални части и пак си на улицата щото 20 човека трудно ще се разберете едни имат пари други не един ще иска много пари за идеалната част и пак духаш.Ти си просто една винаги наебана в гъзъ тарикатка.
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:31:04
Quote
TZARS
Quote
batko
Quote
moskvi4
Аз като гледам в какви кочини живеят продавачите, чак жал ми става. Обявил апартамента за сто хиляди Евро и гледаш на снимките телевизор електрон, пълнолетен, сложен на един стол, с вътрешна антена. А баните, като погледнеш, за каква мръсотия иде реч. Счупен фаянс, напукани, пожълтели пластмаси. Шкафчета от най-евтините. И в обявата гордо сложено: ОБЗАВЕДЕН! Трагикомедия.

To само това да беше с мед да ги намажеш.Влизаш вътре трохи по масите гасени фасове по стените омазано с домати люспи.Кофите за боклук пълни вони на повърнат динозавър.И някакви киртаци гордо ти заявяват искаме 120000 евро.Ходих на няколко огледа и се отказах.Когато тези хора проумеят какво продават тогава.Да не би да продават Елисейския дворец.Ебати веселяците.Тези не са виждали 1000 лева на куп ама баровци.

За съжаление, това е факт.
тези картинки често се срещат на нива 25 - 40.000 евро.
Качим ли се на 100.000 евро - там е хайлайфа, по скоро са изключения.
MADE IN BULGARIA
Аз трудно си сдържам нервите, когато 3 години след кризата идват в офиса горди собственици на поляни с тръни и търсят съдействие за продажба с крайна цена 300 - 500 - 700.000 евро. Поляните им били перфектни за вилни селища и голф игрища.
Аз огледи на апартаменти за 25000-40000 евро не съм правил.Минимума са 90000 евро.И като видиш гордите собственици какъв вид имат направо потрес.Все едно е изкарала козите и е поринала на прасето.А вътре ужас.И това ми тръгнало да забогатява.Цървул баровец



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-17 17:33 от batko.
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:41:11
avatar
Quote
камелия
Quote
drakkar


Ето защо е пълно с полуразрушени сгради с падащи мазилки. Щял да го държи празен, няма да продава ама и римонт не прави.
Тук е ролята на държавата и общините - данъци от порядъка на 1-2 % от данъчната оценка, който не ще да поддържа няма право да притежава.

Това е разликата между собственика и наемателя- първият може да реши кога ще си направи ремонта и дали да пусне някой дрипльо да му съсипва имота за жълти стотинки.
Вторият трябва цял живот да се съобразява с желанията на първия, ако не иска да спи под моста. :]
И тъй като собствеността е неприкосновена, как ще поддържа жилището си отвътре, не е ничия работа.............

Айде и аз да си призная. Аз съм дрипльо и си вземам само ремонтирани апартаменти под наем. След 3-4 годинки се местя в току що ремонтиран и карам още толкова. Който има пари и време за ремонти да си ги харчи - Я не съм от тях smiling smiley

Пък и майстори да ти влязат в къщата - не ви го пожелавам smiling smiley
патил съм ...
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 17:55:18
Quote
камелия
Quote
drakkar


Ето защо е пълно с полуразрушени сгради с падащи мазилки. Щял да го държи празен, няма да продава ама и римонт не прави.
Тук е ролята на държавата и общините - данъци от порядъка на 1-2 % от данъчната оценка, който не ще да поддържа няма право да притежава.

Това е разликата между собственика и наемателя- първият може да реши кога ще си направи ремонта и дали да пусне някой дрипльо да му съсипва имота за жълти стотинки.
Вторият трябва цял живот да се съобразява с желанията на първия, ако не иска да спи под моста. :]
И тъй като собствеността е неприкосновена, как ще поддържа жилището си отвътре, не е ничия работа.............
Овцъ какво решаваш ти?Откъде пари за ремонт?Нали като пратиш втория под моста ти излизаш да пасеш щото няма кинта.Спират ти тока и ти пращат ЧСИ.
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 18:12:40
avatar
Quote
batko
Овцъ дори и да си в кооперация в която собствениците на апартаменти притежават и земята под сградата тя е в идеални части и пак си на улицата щото 20 човека трудно ще се разберете едни имат пари други не един ще иска много пари за идеалната част и пак духаш.Ти си просто една винаги наебана в гъзъ тарикатка.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 18:36:50
avatar
Quote
batko

Овцъ какво решаваш ти?Откъде пари за ремонт?Нали като пратиш втория под моста ти излизаш да пасеш щото няма кинта.Спират ти тока и ти пращат ЧСИ.

Под моста отиваш ти, като замръкнеш в София, щото нямаш кинти и за наем.
А ЧСИ няма работа при хора, имащи собственост без ипотека..............
Ама, отде да знаеш ти, като и къщата на село не е твоя?:]
Re: ипотечковски неволи
17-01-2012 - 18:39:30
avatar
Quote
камелия
За прост човек и силен вятър, прегради няма ..

Ками, вече всички в този форум разбраха, че няма как да те спрат, да не тролиш темите в него, освен ако не прибегнат до действия показвани в криминалните хроники.

Освен че подписът ти е банално простоват, шрифта и използваният цвят за него говорят за силно психическо разстройство на ползващият го - в случаят - ТИ!

Още колко пъти ще се опитваш да ни доказваш, че си изключително проста и нагла лелка без работа зад компютър?
Не се напъвай, отдавна си го доказала.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход