Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерски съчинения

Публикувано от големо жувотно 
Брокерски съчинения
10-01-2012 - 18:02:31
avatar
Случайно видях обява на мой познат брокер в имот.бг за имот който също съм оглеждал и изследвал много добре. Обявата обаче с изключение на снимките беше абсолютно свободно съчинение. Не се стърпях обадих му се и го попитах защо прави подобни глупости. Отговорът беше, че имал някакъв лимит от обяви които трябвало да пуска та с тази и още няколко си запълвал лимита и изследвал пазаря. Той обаче и представа си нямаше че високите цени с които си експериментира имат влияние върху графиката на средните цени. Та такива ми ти работи...
Re: Брокерски съчинения
10-01-2012 - 18:20:39
Quote
големо жувотно
Той обаче и представа си нямаше че високите цени с които си експериментира имат влияние върху графиката на средните цени.

Колко голямо е това влияние, след като очевидно "имаш представа"?

moody smiley
Re: Брокерски съчинения
10-01-2012 - 21:26:26
avatar
Quote
големо жувотно
Случайно видях обява на мой познат брокер в имот.бг за имот който също съм оглеждал и изследвал много добре. Обявата обаче с изключение на снимките беше абсолютно свободно съчинение. Не се стърпях обадих му се и го попитах защо прави подобни глупости. Отговорът беше, че имал някакъв лимит от обяви които трябвало да пуска та с тази и още няколко си запълвал лимита и изследвал пазаря. Той обаче и представа си нямаше че високите цени с които си експериментира имат влияние върху графиката на средните цени. Та такива ми ти работи...

Такива ми ти глупости, по- точно.
"Лимитът" струва пари и то, не малко, та в тази криза, няма кой да си го запълва, изследвайки пазара по най- тъпия и лаишки метод.
Ти, обаче, идея си нямаш, че имащите пари, не ги хвърлят левашката, колкото да повлияят на някаква си графика.:]
Re: Брокерски съчинения
11-01-2012 - 05:25:06
avatar
Quote
камелия
Ти, обаче, идея си нямаш, че имащите пари, не ги хвърлят левашката, колкото да повлияят на някаква си графика.:]

Не ставай смешна лелче*angel*.Какво общо имаш ти с имащите пари, за да си имаш идеяconfused smiley Много си задръстена, да знаеш! ... Милата ми, колко си задръстена само. ...*rose*
Re: Брокерски съчинения
11-01-2012 - 10:50:23
avatar
Quote
Камито
Quote
камелия
Ти, обаче, идея си нямаш, че имащите пари, не ги хвърлят левашката, колкото да повлияят на някаква си графика.:]

Не ставай смешна лелче*angel*.Какво общо имаш ти с имащите пари, за да си имаш идеяconfused smiley Много си задръстена, да знаеш! ... Милата ми, колко си задръстена само. ...*rose*

Смешен си ти- щом ти опровергая твърденията, почваш с обидите.
Мъж отвсякъде- та дрънкаш!
1.9
Re: Брокерски съчинения
15-01-2012 - 18:23:36
Quote
големо жувотно
Случайно видях обява на мой познат брокер в имот.бг за имот който също съм оглеждал и изследвал много добре. Обявата обаче с изключение на снимките беше абсолютно свободно съчинение. Не се стърпях обадих му се и го попитах защо прави подобни глупости. Отговорът беше, че имал някакъв лимит от обяви които трябвало да пуска та с тази и още няколко си запълвал лимита и изследвал пазаря. Той обаче и представа си нямаше че високите цени с които си експериментира имат влияние върху графиката на средните цени. Та такива ми ти работи...

Е и кво? Що да не експериментира съществото (брокера)? И кво всъщност друго да прави?
Помечтал си е. Лошо няма!
Re: Брокерски съчинения
15-01-2012 - 19:28:41
Абе тия санитари що не внимават, пак са те изтървали ,василев.
Re: Брокерски съчинения
15-01-2012 - 22:24:33
avatar
Саше, дичко, ако продължаваш така ще дойде време да разбереш колко ти гори колата. Креватна агенцийка Сити Л вече я има в търговският регистър с адреси имена и всичко нужно за целта. А и възможността един бой да отнесеш не е изключена.
Re: Брокерски съчинения
15-01-2012 - 23:32:43
avatar
Quote
големо жувотно
Саше, дичко, ако продължаваш така ще дойде време да разбереш колко ти гори колата. Креватна агенцийка Сити Л вече я има в търговският регистър с адреси имена и всичко нужно за целта. А и възможността един бой да отнесеш не е изключена.

Оппа, тука стана сириъз! Записвам си го за секи случай.:ami:
Re: Брокерски съчинения
16-01-2012 - 09:12:33
Нещастник. На теб куража ти е да сипеш тъпотии скрит зад десетки никове и да се правиш на мъжле пред трите брокерки в дир-а.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход