Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
23-03-2012 - 11:30:47
avatar
Quote
Атанас Янев
+ ВИНС във Варна "икономика на недвижимата собственост" [www.ue-varna.bg]

Няма лошо, но да искаш висше образование в областта на имотите от брокер, е все едно да искаш висше "Вътрешна търговия" от всички продавачи по магазини и будки.
Завършен курс е достатъчен, а борбата всъщност е за това, кой да лицензира агенциите.
Re: 2012 Преглед на печата
23-03-2012 - 11:59:07
Quote
камелия
Quote
Атанас Янев
+ ВИНС във Варна "икономика на недвижимата собственост" [www.ue-varna.bg]

Няма лошо, но да искаш висше образование в областта на имотите от брокер, е все едно да искаш висше "Вътрешна търговия" от всички продавачи по магазини и будки.
Завършен курс е достатъчен, а борбата всъщност е за това, кой да лицензира агенциите.

Ако зависи от мен, не бих въвеждал образователен ценз, в България неповече от 10% от хората все още имат знанията от придобитата диплома. Бих въвел първо един тест за интелигентност - IQ поне 100. Понеже обаче знам, че ниският интелект е масов проблем за българина и много болезнена тема, предлагам да минат на сертификация, където да ги препитат по приложимото законодателство след което да преминат и успешно да положат изпит по водене на преговори.

От тук нататък не ме интересува дали са завършили химия или балет, стига да си вършат добре работата.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
23-03-2012 - 13:43:22
avatar
Quote
камелия
Quote
Атанас Янев
+ ВИНС във Варна "икономика на недвижимата собственост" [www.ue-varna.bg]

Няма лошо, но да искаш висше образование в областта на имотите от брокер, е все едно да искаш висше "Вътрешна търговия" от всички продавачи по магазини и будки.
Завършен курс е достатъчен, а борбата всъщност е за това, кой да лицензира агенциите.

Ками, ками... ето за това брокеркската гилдия страда от псувни и закани...
Не е все едно дали продаваш Имоти или домати! Аз лично не познавам продавач на нови автомбили без необходимото образование....

Докато в половината обяви пише "БарплоДДД" никой няма да вярва и на една дума на брокера, колко бил компетентен и колко знаел....!!!
Re: 2012 Преглед на печата
23-03-2012 - 16:08:03
avatar
Quote
palamud

Ками, ками... ето за това брокеркската гилдия страда от псувни и закани...
Не е все едно дали продаваш Имоти или домати! Аз лично не познавам продавач на нови автомбили без необходимото образование....

Докато в половината обяви пише "БарплоДДД" никой няма да вярва и на една дума на брокера, колко бил компетентен и колко знаел....!!!

Рибо, рибо, ти що се изсули като мокра връв, та не каза какво работиш и колко получаваш- че да ти дам и аз мъдър съвет, пък да те видя и какво, и къде си завършил?
Айде, нали си курназ, разбирачо..............разказвай!
Ама, топки трябват за тая работа, не рибешки умотворения, скрити зад анонимност.:]
Re: 2012 Преглед на печата
23-03-2012 - 17:58:42
avatar
Към момента около 60 000 български граждани са направили своите резервации за почивка по родното Черноморие.
Това каза председателят на Българската туристическа камара Цветан Тончев.
По думите му цените на туристическите услуги през 2012 година ще запазят равнището си от миналата година.

Изберете българското!*drunk*
Re: 2012 Преглед на печата
24-03-2012 - 10:25:53
Айде на новото увеличение на ЛОШИТЕ кредити.
[www.investor.bg]

Айде на новата цена на гЪза - 1-во априлска "шега"
Айде на новите цени на горивата - увеличени естествено

Айде на имотите с повишени цени - не се блъскайте купувачи, има за всички smiling smiley
Re: 2012 Преглед на печата
24-03-2012 - 11:23:39
Quote
TZARS
Към момента около 60 000 български граждани са направили своите резервации за почивка по родното Черноморие.
Това каза председателят на Българската туристическа камара Цветан Тончев.
По думите му цените на туристическите услуги през 2012 година ще запазят равнището си от миналата година.

Изберете българското!*drunk*
TZARS по-принцип защитавам всичко българско, но родното черноморие в момента не е голяма алтернатива. Аз лично от няколко години летувам в Турция и сравнението е смешно да се прави. За фекалните води няма какво да коментирам. За обслужване и приветливост, турците са много преди нас. За презастрояването и пространството на плажа също (може би единствено Албена може донякъде да се мери с тях). За чалгата лееща се от всички капанчета и нощният глъч (все едно не си на почивка). По-топла вода и големия плюс за мен кристална вода с красиви обитатели, с един шнорхел и плавници може да си обикаляш и да гледаш. Цената не е по-висока, а със самолет стигам до Анталия и се чекирам в хотела по-бързо отколкото до черноморието.
За българските планини да, но морето ни изостава. Там може би наистина само с алкохолен туризъм и ниски цени, може да привличат посетители.
Re: 2012 Преглед на печата
26-03-2012 - 13:29:07
avatar
Чета за данъчната декларация на Саркози и мисля, че всички даунъри във форума се представят като него. Имат милиони, а нямат свой дом, само си чешат езиците. Добър ден многобройни Саркозичета*yes*
[paper.standartnews.com]
Re: 2012 Преглед на печата
27-03-2012 - 12:08:22
21-03-2012:
Quote
javcho
Газът ще поскъпне с 12.7% - [banks.dir.bg]

Много лошо, не само за имотите, а и за цялата икономика.

---

Лошите перспективи за икономиката и съответно имотите, стават все повече и повече.

НЕК ще поиска с 15% по-скъп ток от 1 юли - [www.investor.bg]

Ако приемат над 10% увеличение, ще е доста неприятно.
Re: 2012 Преглед на печата
27-03-2012 - 18:07:44
avatar
Гледам продавалник.ком успешно конкурира сайовете за имоти - това бг мама е голяма работа smiling smiley
и реклама по тв. имат даже - браво браво!
не е като без брокер. ком - там нещо се разсъхна

Истината за Блона при НИ, казана през 2004
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход