Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 08:06:47
Quote
darkside
Вярвай, вярвай.....В момента масово се залагат на частни лица, нефинансови институции и заложни къщи точно такива имоти по за 10/15 хил. лева.
И тва може да повлияе на пазара в близко бъдеще, но на бедняшкия пазар. А бедняците в България стават се повече.
Семейство с едно дете в София, с общ доход 2000 лева на месец за мен са бедняци, а ти как мислиш?


Как бедняци ве?
то 90% от Софиянци са с по малко семеен доход ...
Бащата 1000лв, майката 240лв детски - е това е нормалния доход на семействата. И тези наистина само за ядене и сметки имат пари.
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 08:19:27
Quote
portokal
глеи сега в белия свят "бедните" плучават 1000 евро на месец социална помощ за всяко лице навършило 18 години и квартира без никакъв наем от държаватa.държавата им пласта и тока и водата и всички разходи свързани с жилището .освен това ако майката е мнoгoдетна от 3 деца на горе за всяко дете получава по 500 евро на месец.като в жилището трябва да има самостоятелна стая за всяко дете
.освен това на всеки 6 месеца им дава талони за дрехи на стойност 150 евро.освен това на децата до 18 години на всяка година им се дава (навсяко дете) купони за 500 евро за играчки или електроника.освен това на всеки 3 години имат право на почивка където си пожелаят по земното кълбо,освен това са освободени от всички разходи за медицински услуги или образование-Германия.и аз не съм съгласен с твърдението че 50% от собственниците на имоти в българия са бедни.съгласен сам но ако се каже че едно 70% от собственниците на имоти са бедни ! следващия културно-икономически строи през които сте мине българия е канибализма

Къде е това и в кой бял свят? В Гърция може би :]. Ако се поразходиш малко ще видиш и там колко клошари има по улиците.
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 08:20:23
Quote
имотен
Да та еба в боклука недоносен.Да заревеш на Манго на хуя нещастник прост
----------------------------
И аз те обичам ! Лудко.
Знаех че ще ти хареса на Манго на желязото.Стой си там и не се обаждай повече
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 09:16:11
Quote
portokal
глеи сега в белия свят "бедните" плучават 1000 евро на месец социална помощ за всяко лице навършило 18 години и квартира без никакъв наем от държаватa.държавата им пласта и тока и водата и всички разходи свързани с жилището .освен това ако майката е мнoгoдетна от 3 деца на горе за всяко дете получава по 500 евро на месец.като в жилището трябва да има самостоятелна стая за всяко дете
.освен това на всеки 6 месеца им дава талони за дрехи на стойност 150 евро.освен това на децата до 18 години на всяка година им се дава (навсяко дете) купони за 500 евро за играчки или електроника.освен това на всеки 3 години имат право на почивка където си пожелаят по земното кълбо,освен това са освободени от всички разходи за медицински услуги или образование-Германия.и аз не съм съгласен с твърдението че 50% от собственниците на имоти в българия са бедни.съгласен сам но ако се каже че едно 70% от собственниците на имоти са бедни ! следващия културно-икономически строи през които сте мине българия е канибализма

И като се събудиш, краката ти отвити. Абе ти да не си мечтаеш да лежиш по цял ден и да получавате с жената и чаветата по 2000 евро на месец помощи. Щото ако "да", не си познал.
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 12:34:35
Тоя портокал много ми хареса. Давайте да пратиме сичкото сиганин в "белия" свят. 1000Евро на Манго и още толкова на Айшето, 5000 Евро за 10-те малки негърчета, 150Евро пак за тях на месец за дрехи и 500Евро за играчки (ако Манго не ги изпие играчките). На всеки 3 години ще идват на почивка в Слънчев бряг, щото Майорка им е омръзнала. Няма да плащат ток, вода и интернет (не че сега ги плащат). Ще си правят зъбите безплатно и циганетата ще учат в Оксфорд. Стига сме ги мислили, време му е на Ханс да ги мисли.

Само кажи коя е държавата и то по-бързо, че вече стегнах куфара и ти пиша от Теминал 2. Даже съм се боядисал мургав за повече достоверност :]
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 12:41:26
Опааа, изненада за брокитата smiling smiley
[www.darikfinance.bg]

"С приемането на закон за търговията с недвижими имоти ще се въведе изискване за образователен ценз на брокерите. Така ще се ограничи възможността неподготвени агенти да оперират на пазара."

Мисля, че едно такова допълнително прочистване на брокерските редици ще е само от полза на пазара.
Това разбира се не засяга Баш-брокерите и тем подобни от този форум, защото съм убеден, че техният образователен ценз е на космическо ниво *angel*
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 13:05:18
avatar
Quote
Da_Champion
Опааа, изненада за брокитата smiling smiley
[www.darikfinance.bg]

"С приемането на закон за търговията с недвижими имоти ще се въведе изискване за образователен ценз на брокерите. Така ще се ограничи възможността неподготвени агенти да оперират на пазара."

Мисля, че едно такова допълнително прочистване на брокерските редици ще е само от полза на пазара.
Това разбира се не засяга Баш-брокерите и тем подобни от този форум, защото съм убеден, че техният образователен ценз е на космическо ниво *angel*

Преди да ръсиш простотии, би ли посочил профилирана гимназия за изучаване на търговия с недвижими имоти?
Или Университет по търговия с недвижими имоти, или специалност в някой ВУЗ?
Няма, нали?
Е, значи пак идваме до това, което е днес- курсове, изпит, тапия.
Само че, в закона ще е отбелязано " свенливо", че единственият оторизиран да издава лицензии орган, е НСНИ.
Което е тяхна заветна мечта откакто го създадоха.
В колко правителства се опитваха да го пробутат, все опираха на камък, щото никой нямаше интерес да им даде и ножа, и хляба, че и сиренето.
Като успеят сега, ще колят и бесят, ще ограничат конкуренцията, ще останат на пазара няколко големи АНИ и тогава ще видят клиентите как се дава " западна" комисиона. *angel*
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 13:23:01
avatar
Quote
камелия

Или Университет по търговия с недвижими имоти, или специалност в някой ВУЗ?
Няма, нали?
Само да вметна, че в УНСС има специалност "ИКОНОМИКА НА НЕДВИЖИМАТА СОБСТВЕНОСТ".
[www.izpiti.net]
Но който я е завършил или работи в друга сфера на икономиката, има собствена АНИ или желае да има такава.*yes*
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 15:30:45
VERY BAD

Неочакван спад в икономиката на еврозоната през март - [www.investor.bg]

Икономиката на еврозоната направи неочакван завой
който надхвърли и най-песимистичните очаквания на анализаторите

При това темпо се очертава доста слаба година

При положение, че дори най-силните икономики в региона страдат, Уилямсън изтъква, че е трудно да се посочи какво би могло да изведе еврозоната до положително развитие през следващите месеци, особено след като много от по-малките икономики вече са затънали в рецесията.
Re: 2012 Преглед на печата
22-03-2012 - 21:56:03
Quote
панелообитателя САХИБ
Само да вметна, че в УНСС има специалност "ИКОНОМИКА НА НЕДВИЖИМАТА СОБСТВЕНОСТ".
[www.izpiti.net]
+ ВИНС във Варна "икономика на недвижимата собственост" [www.ue-varna.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход