Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 14:56:43
Quote
darkside
Quote
PER0


Хе, хе, знаеш ли колко кат теб са минали през ръчичките ми smiling smiley Ся първо да ти кажа, ВИНАГИ в договора се вписва клауза, че ако аз вляза в МОЯ имот НЕ СЕ СЧИТА за самоуправство, също и спиране вода, ток, квото се сетиш. Оттам нататък действам с наемателя както ми харесва.
За експеримент - съжалявам брато, немам свободно в момента. Прави си екпериментите другаде, аз нямам нужда.
Перо, Перо......да влезеш и да излезеш не е самоуправство, но секакви други "неволни" движения са! И тва не мое да е регламент в твоя договор, а законово положение, както от моя, така и от твоя страна.
Докато аз живея в имота ти аз съм В КЪЩИ а ти си НА ГОСТИ!

Абе аз си влизам вътре (със свидетели за да ти опишат имуществото), пък ти се жали на който си искаш. Имаш 3(три) дена да си вземеш нещата, в противен случай не отговарям какво е станало с тях. Къв си, що си, мен не ме интересува. Ко искаш върви ме съди. Аз също има за какво да се хвана по Наказателния кодекс. Да не се окаже, че след съдебното решение ще имаш да ми дължиш парички, за разни неща, които може да си направил, или може да не си направил, както и да лежиш в затвора примерно по член 170, ал 4. Между другото бях споменал някъде, че последните, които изхвърлих бяха преди 1 година, декември. Всичко си мина съвсем културно.Първо предупреждение, и после всичко по реда си. Много съм толерантен и лоялен по принцип, обаче видя ли, че ми се правят на тарикати с наеми и сметки, тогава за тарикатите подхода се променя - действам по тарикатски. Та затуй ти казвам, че може да изхвърчиш през прозореца - майтапа майтап, ама побеснее ли човек не се усеща какво прави и докъде стига.....Пробвай, ако ти стиска !!
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 15:57:03
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Всеки втори българин пести от храна
Ако преди три години 45% от домакинствата са справяли със семейния бюджет, сега този процент е едва 27.
[www.btv.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на пестенето
Ррррррррррррррррррррррррръст на семейния бюджет


Банки в САЩ насърчават "късите продажби" на проблемни имоти
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на скъсяванията


Лихвите по кредитите скочиха
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на скоковете



Испания осеяна с призрачни градчета
Няма точни данни колко са необитаемите жилищни сгради и комплекси в страната
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на призраците



Проблемните заеми отново растат
[banks.dir.bg]

Рррррррррррррррррррррррръст на заемите




Банките в Европа намаляват експозициите си към сектора на имотите
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на експозициите



Г. Максимова: Нека забравим за възстановяване на сделките с имоти “на зелено”
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррръст на амнезията



Лихвите по кредитите скочиха
[banks.dir.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррръст на скоковете


Откриха сезона на покупките на жилища на килограм в САЩ
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррръст на покупките
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 15:58:32
avatar
Quote
PER0
Абе аз си влизам вътре (със свидетели за да ти опишат имуществото), пък ти се жали на който си искаш. Имаш 3(три) дена да си вземеш нещата, в противен случай не отговарям какво е станало с тях. Къв си, що си, мен не ме интересува. Ко искаш върви ме съди. Аз също има за какво да се хвана по Наказателния кодекс. Да не се окаже, че след съдебното решение ще имаш да ми дължиш парички, за разни неща, които може да си направил, или може да не си направил, както и да лежиш в затвора примерно по член 170, ал 4. Между другото бях споменал някъде, че последните, които изхвърлих бяха преди 1 година, декември. Всичко си мина съвсем културно.Първо предупреждение, и после всичко по реда си. Много съм толерантен и лоялен по принцип, обаче видя ли, че ми се правят на тарикати с наеми и сметки, тогава за тарикатите подхода се променя - действам по тарикатски. Та затуй ти казвам, че може да изхвърчиш през прозореца - майтапа майтап, ама побеснее ли човек не се усеща какво прави и докъде стига.....Пробвай, ако ти стиска !!

Ха-ха-ха ! Отдавна не бях се забавлявал толкова. Перо, намали филмите и се огледай наоколо :]

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:02:01
дарксайдчо, явно много те кефи да се правиш на мъжок тук, понеже в реалния живот не ти се удава, иначе не мога да си обясня изключително тъпите ти и безмислени напъни да показваш величието си, не друг, ти слез на земята, олекна много, така да знаеш. И още, ако си ми наемател и не си плащаш, ще те изхвръля като парцал навън, пък после ме дай под съд. Отворко.
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:21:18
Quote
drakkar

Ха-ха-ха ! Отдавна не бях се забавлявал толкова. Перо, намали филмите и се огледай наоколо :]

Ето какво става при неплащане на наем : Жена почина, след като беше изхвърлена от жилище под наем Между другото пише, че е ставало въпрос за 34лв неплатени, а в действителност сумата е набъбнала до 2-3000лв като се добавят всички суми. Оказало се, че с месеци не са плащали, и никой от наемателите -6 човека- не е работел. Е, не става така, хем да лежиш, хем някой да ти плаща сметките. Това е дракаре, плащаш-ползваш, не плащаш - изхвърчаш навън. Социализма/комунизма свърши.
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:31:04
Перо, събуди се! Доколкото разбирам от поста ти, даваш под наем необзаведен коптор. Без "вещите". Мноу си изостанал от пазара, брато! Не си "конкурентен. Явно си мноу стиснат. С трици маймуни...нал знайш?
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:36:25
avatar
Quote
darkside
Перо, събуди се! Доколкото разбирам от поста ти, даваш под наем необзаведен коптор. Без "вещите". Мноу си изостанал от пазара, брато! Не си "конкурентен. Явно си мноу стиснат. С трици маймуни...нал знайш?

Дарки, " вещи и предмети" са и самобръсначката ти, обувките ти, компютъра ти............така че, вдигни малко нивото-все пак, извън компанията ви са опонентите, ще изгубиш окончателно аудиторията.:]
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:37:35
Quote
имотен
дарксайдчо, явно много те кефи да се правиш на мъжок тук, понеже в реалния живот не ти се удава, иначе не мога да си обясня изключително тъпите ти и безмислени напъни да показваш величието си, не друг, ти слез на земята, олекна много, така да знаеш. И още, ако си ми наемател и не си плащаш, ще те изхвръля като парцал навън, пък после ме дай под съд. Отворко.

Ма ти на знайш ли кой той Даркито, баси?
Баси, ма как мойш не знайш, баси, баси.....
Баси!
*stop*
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 16:47:39
Quote
имотен
дарксайдчо, явно много те кефи да се правиш на мъжок тук, понеже в реалния живот не ти се удава, иначе не мога да си обясня изключително тъпите ти и безмислени напъни да показваш величието си, не друг, ти слез на земята, олекна много, така да знаеш. И още, ако си ми наемател и не си плащаш, ще те изхвръля като парцал навън, пък после ме дай под съд. Отворко.

Ох, чакай, че забравих последния и най-важен аргумент:

БАСИ !
Re: 2012 Преглед на печата
02-03-2012 - 17:35:42
avatar
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Откриха сезона на покупките на жилища на килограм в САЩ
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррръст на покупките

Мисля че този цитат е показателен:

Тя има пет клиента, които в момента са в процес на купуване на повече от един апартамент във Форест Парк, Илинойс. Имоти, които по време на бума се продаваха за по 180 хил. долара, сега вървят за 13 500 долара.

преди време ни казваха, че спада на цените в щатите нямало да се случи и в БГ....

Истината за Блона при НИ, казана през 2004



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-02 17:36 от palamud.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход