Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Драги ми трейдъри, нещо не затварят много позиции банките, та не знам кой ще се смее последен.
Quote
Imotko
Драги ми трейдъри, нещо не затварят много позиции банките, та не знам кой ще се смее последен.

Имотко, гледал ли си филма Margin call. Много е образователен, но попарата, която банките и политиците надробиха няма да я сърбат те. Познай кои ще са късметлиите изтеглили "късата клечка" winking smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Какво винаги - бедните.
Quote
Imotko
Какво винаги - бедните.

Много си прав smiling smiley

Още повече - бедните с ипотеки.
А и некои по-заможни с ипотеки ще минат към бедните
Quote
Imotko
Какво винаги - бедните.

Quote
Атанас Янев
Много си прав smiling smiley

Още повече - бедните с ипотеки.

А, какво ще стане с тия, с депозитите, като гръмнат банките?
А, като гръмнат и повлекат всичко, барабар с борда, какво ще стане със спестяванията?smoking smiley
Quote
камелия
А, какво ще стане с тия, с депозитите, като гръмнат банките?
А, като гръмнат и повлекат всичко, барабар с борда, какво ще стане със спестяванията?smoking smiley

Камелия, благодаря че си загрижена за нас, имащите пари в банката! winking smiley

Всички пари в банката, до последната стотинка, са напълно гарантирани, но не от типа "една брокерка каза, че цената е много изгодна за инвестиция в този апартамент".

Как ли? Прочети последния Форбс или мненията тук по тази тема *rose*
Quote
Атанас Янев
Quote
камелия
А, какво ще стане с тия, с депозитите, като гръмнат банките?
А, като гръмнат и повлекат всичко, барабар с борда, какво ще стане със спестяванията?smoking smiley

Камелия, благодаря че си загрижена за нас, имащите пари в банката! winking smiley

Всички пари в банката, до последната стотинка, са напълно гарантирани, но не от типа "една брокерка каза, че цената е много изгодна за инвестиция в този апартамент".

Как ли? Прочети последния Форбс или мненията тук по тази тема *rose*

Не виждам причина да се заяждаш, но явно, така се чувстваш по- значим!:]
Аз също имам пари в банката, затова се опитвам да ви накарам да мислите, като предвещавате с такова удоволствие краха на хората, теглили кредит за жилище, че ако банките тръгнат да се свличат, то и борда ще замине.
А, като замине, спестяванията хич няма да са гарантирани, или поне- не така, както би ти се искало.:]
И Форбс може всичко да " казва", и вие може всичко да си мечтаете, но неслучайно има такава поговорка: " Не питай старило, питай патило"
Quote
Атанас Янев


Всички пари в банката, до последната стотинка, са напълно гарантирани, но не от типа "една брокерка каза, че цената е много изгодна за инвестиция в този апартамент".


Това просто не е вярно: влоговете са гарантирани до нива 100 000 евро /196 000 лв./. Думата "напълно" също следва да се интерпретира много предпазливо, при положение, че 99,9% от притежателите на депозити и влогове не са си направили труда да прочетат внимателно договорите си с банките. А там има задължително едни такива пасажи с дребен шрифт.....
winking smiley
Quote
Атанас Янев
Quote
камелия
А, какво ще стане с тия, с депозитите, като гръмнат банките?
А, като гръмнат и повлекат всичко, барабар с борда, какво ще стане със спестяванията?smoking smiley

Камелия, благодаря че си загрижена за нас, имащите пари в банката! winking smiley

Всички пари в банката, до последната стотинка, са напълно гарантирани, но не от типа "една брокерка каза, че цената е много изгодна за инвестиция в този апартамент".

Как ли? Прочети последния Форбс или мненията тук по тази тема *rose*

Като си толкова гарантиран, я ми кажи от кого е гаранцията? От държава с резерв 5 милярда и дълг 14 милярда? От къде ще ги вземе? Ще ти даде нови хартийки без стойност?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход