Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Ама наистина, кво е тва 54.......85 ? Тва възрастта ви ли е? Некакви срокове ли ми давате?
По-спокойно, бре! Ша си докарате некой инфаркт, та нема да видите началото на хоръра "Март 2012-та"
Quote
darkside
Ама наистина, кво е тва 54.......85 ? Тва възрастта ви ли е? Некакви срокове ли ми давате?
По-спокойно, бре! Ша си докарате некой инфаркт, та нема да видите началото на хоръра "Март 2012-та"

Споко, 54 е числото на твоята амнезия. Въпросите ти напълно го доказват!
:]
Имотко започнал да разбира и от курса на еврото баси. да ви кажа еврото ще падне доста срещу долара .ето днес някъде 200 пипса напредна долара. и ще прдалжава да пада. аз лично купих долари преди 2 дни.
2-3000 долара не са кой знае колко пари, ма добре си купил.
180 000 долара драги ми Имотко
Въх, утепа ма. Откъде толкова пара, бе.
Quote
nradev
180 000 долара драги ми Имотко

Quote
Imotko
Въх, утепа ма. Откъде толкова пара, бе.

Ливъридж imotko, ако знаеш какво значи де :]

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Ааа, туй ливъриджа съм чувал, че е опасно нещо.
Quote
Imotko
Ааа, туй ливъриджа съм чувал, че е опасно нещо.

Опасно, опасно, колко да е опасно ? smiling smiley Не толкова, колкото да си напазарувал имоти с кредит 2004 - 2009 :]

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
е колко да е опасно. рискувал съм 2000лв. да ти кажа Имотко че ипотекарите дето са купили с 10% самоучатие и те са на ливъридж 1 към 10. и сега са на загуба и банките ше им затворят позициите. margin call драги ми Имотко.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-06 12:18 от nradev.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход